نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما با توجه به زمان کمی که تا امتحان GRE باقی مونده

رأی دهندگان
36. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • روش اول: لغات رو به شکل طوطی وار و ماشینی و بدون کاربرد در جمله فقط حفظ کنیم (که مزیت این روش اینه که تعداد بیشتری لغت رو می شه حفظ کرد)

19 52.78%
  • روش دوم: وسواس بیشتری توی لغات به خرج بدیم و برای هر لغت کاربرد اون لغت رو در یک جمله هم بخونیم (مزیت این روش اینه که لغات رو به شکل عمیق تری یاد

17 47.22%
صفحه 12 از 130 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1294

موضوع: آرشيو پستهاي قديمي GRE

پیش فرض پاسخ : نمره ی کم GRE و مشکلات ناشی از آن

سلام
    کلا به دانشگاهش بستگي داره و اينکه چقدر از ايرانيها شناخت داشته باشه. بعضي از دانشگاهها اصلا سال اول RA نمي دند و فقط Fellowship دارند. واضحه که در اينجاها نمره GRE کلا مهم ميشه. ولي در اين دانشگاهها هم اگر تعداد ايرانيها قابل توجه باشه ميشه با Verbal پايين ولي سابقه تحصيلي قوي به fund اميدوار بود.

موفق باشيد.

Senior Member

پیش فرض GRE برای بار سوم !!!!!

من دو بار GRE امتحان دادم. بار اول Q:770 , V:350 , AW:3
    بار دوم: Q:770 , V400, AW:2.5
    من برای fall 2009 اپلی می کنم. یعنی هنوز می تونم آبان ماه امتحان GRE سوم رو بدم. ;D
    به نظرتون کار عاقلانه ای هست؟ من برای دو تا امتحان اول زیاد وقت نذاشتم ولی برای دومی بیشتر خوندم و فهمیدم زیاد فرقی نمی کنه. اگر جای من بودید GRE سوم رو شرکت می کردید؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : GRE برای بار سوم !!!!!

اگه وقت داري مطالعه كني و هزينش زياد برات مهم نيست، به نظرم بهتر كردن نمرت كار خوبيه.
    البته بالاخره يك جايي بايد انجام اين كار رو متوقف كني
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member

به نظر من بستگی به رشته ات داره، اگه رشتت مهندسی،ریاضی یا فیزیک باشه گرفتن Q 800 واست کاری نداره، فقط کافیه صورت سوال ها را بفهمی و وقت کم نیاری، اگه هم نیست که Q کافیه

موفق باشی

Junior Member

به نظر من 50 تا verbal بیشتر شدی خیلی خوبه بازم 50 تا بیشتر بشی و همینطور که گفتن با یکمی دقت Q رو هم 800 بشی خیلی عالی می شه GRE چیزه مهمی هست
    ولی در کل اینم می دونی که ets همه ی نمرات رو Report می کنه در مورد GRE
    پس سعی کن حتما امتحان بعدی رو بهتر شی
    موفق باشی.
    پاسبان حرم دل شده‌ام شب همه شب ، <br />تا در اين پرده جز انديشه او نگذارم ..

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

اره خب ... اگه وقتش رو داری و پولش رو هم داری بده یه بار دیگه ولی بیشتر از Verbal روی AW وقت بذار ...
    نمره 3 رو هم با بدبختی قبول می کنن ! ...
    امتحان سومت V :450 , AW : 2 نشی یه وقتا

موفق باشی

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinn
    اره خب ... اگه وقتش رو داری و پولش رو هم داری بده یه بار دیگه ولی بیشتر از Verbal روی AW وقت بذار ...
    نمره 3 رو هم با بدبختی قبول می کنن ! ...
    امتحان سومت V :450 , AW : 2 نشی یه وقتا

موفق باشی
    جالب اینجاست که بار دوم روی AW وقت زیادی گذاشتم و انتظار حداقل 4 داشتم. و روی Verbal وقت کمی گذاشتم ??? ??? ???

Quantitative و Verbal شما واقعا قابل قبوله در عوض AWA ...
    پس روش خیلی بیشتر وقت بگذارید که خیلی هم نباید دست کمش گرفت
    این همه چون سایه تو چون نور باش&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; گر&nbsp;&nbsp; همه&nbsp; داری&nbsp; ز&nbsp; همه&nbsp; دور&nbsp;&nbsp; باش<br /> دوزخ&nbsp; گوگرد&nbsp; شد&nbsp; این&nbsp; تیره&nbsp;&nbsp; دشت&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; ای خنک آن کس که سبکتر گذشت

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : راهنمايي در مورد امتحان GRE

نقل قول نوشته اصلی توسط alishamsing
    من اكتبر دادم و نمرم اينجوري شد.

Q 800
    V 500
    Writing 4.0

در مورد اينكه به چي بيشتر اهميت بديد، بهتره از دپارتماني كه داريد apply مي كنيد سئوال كنيد. معمولا در قسمت faq هم چيزهايي مي ذارن. به نظر من از هيچ بخشي نگذريد.

در مورد رياضي كتابهاي زيادي وجود داره. فقط لطفاً اين بخش رو دست كم نگيريد اگه رشته فني هستيد. به راحتي ممكنه آدم توش بي دقتي كنه.

در مورد Verbal، ليست هاي زيادي براي حفظ كردن وجود داره . من به شدت استفاده از نرم افزارهاي مبتني بر جعبه لايتنر رو توصيه مي كنم.
    نرم افزار Granule‌ يكي از نرم افزارهاي خوبه كه دو تا ليست هم مخصوص GRE داره.

http://granule.sourceforge.net/grapp_download.html

ليست هاي كلمات

http://granule.sourceforge.net/grapp_examples.html

در مورد رايتينگ، با TOEFL كاملاً‌ فرق مي كنه. چون به تحليلي بودن و ساخت يافتگي مغز شما خيلي توجه مي كنند تا درست نويسي انگليسي. از امروز تمرين كنيد. كتابهاي زيادي هم وجود داره كه من يكيشو براتون اينجا مي ذارم.

اميدوارم موفق باشيد. من سرم خلوت شه يه guide‌ مي نويسم براي GRE

من به لینک هایی که داده بودین سر زدم ... کلی فایل با انواع و اقسام type ها بود برای دانلود داره ..
    می شه یه توضیحی در مورد نحوه install کردنش هم بدین ... یه فایل برای install روی windows هست که نزدیکه 20 MG حجمشه اما من نتونستم بفهمم چطوری install می شه هر چی زدم remove, uninstall بود ...
    اگه کسی باهاش کار کرده راهنمایی کنه لطفآ !

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمايي در مورد امتحان GRE

سلام

میشه لطفا راهنمایی کنید.

من رشته ام کامپیوتره. میخوام یک نوع GRE امتحان بدم که برای بیشتر دانشگاهها برای رشته comp eng و یا comp science قبول داشته باشن. به نظرتون کدوم رو باید شرکت کنم؟

اگه بخوام کشورهای اطراف امتحان بدم, باید از سایت ETS ثبت نام کنم؟ معمولا از چقدر وقت قبل از امتحان, ظرفیت پر میشه؟

ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.

موفق باشین.
    اي خداي بزرگ به من کمک کن که هر وقت خواستم درباره راه رفتن ديگري قضاوت کنم، قدري با کفش هاي او راه بروم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)