نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما با توجه به زمان کمی که تا امتحان GRE باقی مونده

رأی دهندگان
36. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • روش اول: لغات رو به شکل طوطی وار و ماشینی و بدون کاربرد در جمله فقط حفظ کنیم (که مزیت این روش اینه که تعداد بیشتری لغت رو می شه حفظ کرد)

19 52.78%
  • روش دوم: وسواس بیشتری توی لغات به خرج بدیم و برای هر لغت کاربرد اون لغت رو در یک جمله هم بخونیم (مزیت این روش اینه که لغات رو به شکل عمیق تری یاد

17 47.22%
صفحه 127 از 130 نخستنخست ... 2777117118119120121122123124125126127128129130 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,261 تا 1,270 , از مجموع 1294

موضوع: آرشيو پستهاي قديمي GRE

پیش فرض پاسخ : سوالات و آشنايي كلي درباره موضوعات "غير از مفاد امتحان GRE Gen و ثبت نام"

آخه نمره 130 رو کسی که نخونده هم نمیگیره.من پایینترین نمرم 146 بود بالاترین 153 (تو تستهای آفیشال) بهشون ایمیل زدم. بدجور شوک بهم وارد شده.امتحانات کامپیوتری هم که همشون پر شده.نمیدونم چیکار کنم.خدا کنه راهی وجود داشته باشه اگه اشکال از تصحیح کامپیوتری باشه بشه زنده کرد نمره رو.چطور باید شکایت کرد؟با ایمیل؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc. Mathematical Statistics - University of Tehran

پیش فرض پاسخ : اطلاع رساني در خصوص دريافت نمرات آزمون 9 نوامبر 2013

بچه ها نمره آیلتس من 7.5 شد.
    Listening&Reading: 8 Speaking&Writing:6.5
    به نظرتون میتونه وربال 135 رو جبران کنه؟؟

Junior Member sohrab_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    هوافضا خواجه نصیر

پیش فرض ارسال ایمیل برای اعتراض به ETS درمورد کم برگزار کردن آزمون GRE در ایران

با سلام خدمت دوستان،

مطمئناً کسانی که مجبور هستند امتحان GRE رو شرکت کنند متوجه شدن که امتحان GRE امتحانی نیست که دفعه اول ازش سر بلند بیرون بیاید مگر اینکه دوست یا آشنایی چندین وقت قبل راهنماییتون کرده باشه. به همین خاطر اکثراً مجبور میشیم این امتحان رو چندین بار شرکت کنیم تا بلکه نمره قابل قبولی بگیریم. الان هم که امتحان نسبت به قدیم هم ریاضیش هم سوالهای verbal سخت تر شدن.
    برای رسوندن نتایج امتحان هم که به deadlineها اکثراً مشکل داریم. هر سفر خارجی دست کم 500$ خرج داره. خود امتحان هم که 160$. این هزینه ها خیلی کمرشکن هست. تازه اگر استرس سفر و محیط جدید و همچنین مشغله های قبل و بعدش رو در نظر نگیریم.
    کسانی که در ETS هستند خیلی آدمهای متشخص و خوبین و من چندین بار ایمیلی و حتی تلفنی ازشون کمک گرفتم. اخیراً هم ایمیلی براشون فرستادم و تمام این مشکلات رو عنوان کردم. هنوز که جوابی ندادن ولی خوب دونستم اگر دوستان بیشتری به ETS ایمیل بزنن و راجع به این مسائل بگن شاید نتیجه بگیریم و مثل کشورهای دیگه در ایران این امتحان زیاد برگزار بشه.
    در حال حاظر هم که برای برگزاری GRE cbt تو ایران مشکلی نیست. بخدا اینطوری خیلی هزینه ها و استرس پایین میاد و نتیجه ها بهتر میشه.
    پس پیشنهاد من اینه که تک تک کسانی که قراره امتحان بدن برن تو سایت ETS و یا از طریق ایمیل خودشون برای ETS ایمیل بزنن و این مشکلات رو بگن و درخواستشون رو هم بگن.
    امیدوارم همکاری کنید و اگر سوالی بود من در خدمتم.
    با تشکر
    سهراب

رشته و دانشگاه
    هوافضا خواجه نصیر

پیش فرض پاسخ : ارسال ایمیل برای اعتراض به ETS درمورد کم برگزار کردن آزمون GRE در ایران

من به این آدرس ایمیل دادم gre-info@ets.org و بعد 4 روز خیلی مکانیکی جواب دادن که :
    At this time there are no available test dates in Iran for the computer-based revised General Test. We suggest to keep checking the GRE website for further updates. You may also test in a neighboring country that offers the computer-based test.
    ولی بازم توصیه میکنم شما دوستان هم بهشون ایمیل بزنه ، اینطوری شانس برگزاری بالا میره
    این هم یک صفحه دیگه هست که تماس هاشون رو نوشتن:
    http://www.ets.org/gre/contact

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارسال ایمیل برای اعتراض به ETS درمورد کم برگزار کردن آزمون GRE در ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط sohrab_a نمایش پست ها
    من به این آدرس ایمیل دادم gre-info@ets.org و بعد 4 روز خیلی مکانیکی جواب دادن که :
    At this time there are no available test dates in Iran for the computer-based revised General Test. We suggest to keep checking the GRE website for further updates. You may also test in a neighboring country that offers the computer-based test.
    ولی بازم توصیه میکنم شما دوستان هم بهشون ایمیل بزنه ، اینطوری شانس برگزاری بالا میره
    این هم یک صفحه دیگه هست که تماس هاشون رو نوشتن:
    http://www.ets.org/gre/contact
    پيشنهاد خوبي است. من موافقم و ايميل مي زنم.

رشته و دانشگاه
    هوافضا خواجه نصیر

نقل قول نوشته اصلی توسط avaana نمایش پست ها
    پيشنهاد خوبي است. من موافقم و ايميل مي زنم.
    ممنون، امیدوارم همینطور دیگر دوستان هم ایمیل بزنند شاید موفقیتی حاصل بشه.

من هم ایمیل زدم...هنوز جوابی ندادن!! حالت عادی اینه که برگزار بشه...اما دیر و زود داره...سوخت و سوز نداره!

Junior Member

پیشنهاد خیلی خوبیه. فقط کاشکی متن ایمیل درخواست را هم می گذاشتید.

نقل قول نوشته اصلی توسط reza105 نمایش پست ها
    پیشنهاد خیلی خوبیه. فقط کاشکی متن ایمیل درخواست را هم می گذاشتید.
    زاستش اینجا اجازه نمیدن که این کار رو بکنیم. میخوای به من پیغام خصوصی بده تا متن خودم رو برات بفرستم

Junior Member

سلام،

من واسه GRE فوریه کاغذی نوشتم ولی با صحبتهایی که با دانشگاههای مدنظرم کردم و البته منتهایی که کشیدم بهم اجازه دادن نمره رو تا حداکثر Feb بفرستم ولی با این اوصاف این GRE-paper based نمره اش به دانشگاهها نمی رسه (چون گویا نمره 40 روز بعد ریپورت می شه!) واسه همین ایمیل زدم به ETS و به سنجش هم زنگیدم. سنجش گفت ما اوکی امتحان آخر ژانویه رو دادیم ولی اونا هنوز رو سیستم نیاوردن. واسه همین ایمیل بزنید و به دوستاتون هم بگین. شاید فرجی شه. دوستان به هر کسی که می شناسید بگید. نمره کامپیوتری 10 روزه ارسال می شه!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)