نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما با توجه به زمان کمی که تا امتحان GRE باقی مونده

رأی دهندگان
36. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • روش اول: لغات رو به شکل طوطی وار و ماشینی و بدون کاربرد در جمله فقط حفظ کنیم (که مزیت این روش اینه که تعداد بیشتری لغت رو می شه حفظ کرد)

19 52.78%
  • روش دوم: وسواس بیشتری توی لغات به خرج بدیم و برای هر لغت کاربرد اون لغت رو در یک جمله هم بخونیم (مزیت این روش اینه که لغات رو به شکل عمیق تری یاد

17 47.22%
صفحه 16 از 130 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 1294

موضوع: آرشيو پستهاي قديمي GRE

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

پیش فرض پاسخ : به نظرتون دو بار GRE امتحان بدیم بهتر نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jalil
    مگه نتیجه امتحان اسفند کی میاد؟ من میخوام برای پاییز بعدش یعنی پاییز 2009 مدارکو بفرستم یعنی از اسفند تا اون موقه حداقل 6 ماه فرصت هست مشکلی که پیش نمیاد؟!
    شَما باید مدارکتون حداکثر تا دی آماده باشه.

سلام دوستان، بعضی افراد توصیه می کنند که امتحان GRE رو 2بار امتحان بدیم! دلیلشون هم اینه که به خاطر آشنا نبودن با این امتحان ممکن بار اول نتیجه مطلوب به دست نیاد! و معمولا" نتیجه بار دوم بهتره! از دوستانی که تجربه این آزمونو دارن خواهش می کنم راهنمایی بفرماین ، من شاید برای آزمون آبان ماه فرصت نداشته باشم خوب آماده بشم ولی آیا همینطوری آزمایشی شرکت کنم یا روی آزمون اسفند سرمایه گذاری کنم؟ممنون
    اگه براي fall 2009 مي خوايد پذيرش بگيريد حتما سعي كنيد امتحان آبان رو خوب بدين چون ديگه فرصتي به اون صورت نيست بعدش مگر براي دانشگاه هايي كه ددلاينشون خيلي ديره، كه اونم براي كاراي ويزا ديرتون مي شه. خيلي ها همون بار اول نمره مطلوبشونو مي يارن.

Junior Member

من پارسال GRE امتحان دادم وربال 300 رياضي 800 و رايتينگ 2.5 شدم. به نظرتون دوباره امتحان بدم؟؟؟ رشته ام صنايع هست.

Senior Member

من از خودم در سال 2008 دو بار GRE دادم و می خوام در آبان دوباره شرکت کنم. چند تا نکته هست که می خوام بگم:

1. اگرپبرای 2009 اپلی می کنید همون طور که دوستان گفتند آبان حتما شرکت کنید. مثلا من برای یه دانشگاه مجبورم نمره های امتحانات قبلی رو بفرستم چون امتحان آبان GRE به deadline اونا نمی رسه.

2. به نظر من سعی کنید یه بار برای همیشه به داستان GRE پایان بدید و خودتون رو راحت کنید . اگر خوب وقت بذارید یه بارکا فی هست.

3. دقت کنید که نمرات GRE که طی 5 سال گذشته دادید برای دانشگاهها ارسال می شه (همه با هم)

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamr
    من پارسال GRE امتحان دادم وربال 300 رياضي 800 و رايتينگ 2.5 شدم. به نظرتون دوباره امتحان بدم؟؟؟ رشته ام صنايع هست.
    شما برا وربال و ریاضی مشکلی ندارید مطلوبه
    اما برای رایتینگ بایستی به خط قرمز دانشگاهتون توجه کنید
    every thing is possible, but you must pay for it

برای عموم دانشگاه های آمریکا GRE اون قدر مهم نیست مگر این که دانشگاه های خیلی خیلی خوب بخواهید که اون جا همه چیز رقابتیه و حتی اگر معدلتون خیلی بالا باشه و مقاله هم داشته باشید ولی GRE پایین داشته باشید شانستون خیلی کم میشه.

اما در کوتاه مدت خیلی نمی تونید نمره تون را بالا ببرید. حداقل دو- سه ماه فشرده زمان لازم دارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط davoudi
    برای عموم دانشگاه های آمریکا GRE اون قدر مهم نیست مگر این که دانشگاه های خیلی خیلی خوب بخواهید که اون جا همه چیز رقابتیه و حتی اگر معدلتون خیلی بالا باشه و مقاله هم داشته باشید ولی GRE پایین داشته باشید شانستون خیلی کم میشه.

اما در کوتاه مدت خیلی نمی تونید نمره تون را بالا ببرید. حداقل دو- سه ماه فشرده زمان لازم دارید.
    شما منظورتون از دو سه ماه فشردخ کار کردن برای وربال است نه ریاضی چون باتجربه ها میگویند برا ریاضی 2 هفته وقت کافیه و رایتینگش خیلی به رایتینگ تافل نزدیکه و هم دیگه رو پوشش میده
    every thing is possible, but you must pay for it

نقل قول نوشته اصلی توسط sandbad
    شما منظورتون از دو سه ماه فشردخ کار کردن برای وربال است نه ریاضی چون باتجربه ها میگویند برا ریاضی 2 هفته وقت کافیه و رایتینگش خیلی به رایتینگ تافل نزدیکه و هم دیگه رو پوشش میده
    خب البته منظورم قسمت وربال است. ریاضی که قابل این حرف ها را ندارد. برای بچه هایی که در دبیرستان ریاضی - فیزیک خوانده اند کار یکی - دو روز است که فقط با نحوه ی سوالات آشنا بشوند. بخش رایتینگ هم مشکل تر از تافله و رایتینگ دوم یک مقدار به قدرت استدلال بستگی داره. البته نحوه ی نوشتنش مثل تافل است، اما سخت گیری بیشتری می شود و شما باید از دایره لغات بیشتری استفاده کنید و در کل متن قوی تری بنویسید.

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

من شاید برای آزمون آبان ماه فرصت نداشته باشم خوب آماده بشم.
    درود
    اصلا" موافق نیستم ،شما تا آبان ماه یه فرصت خوب دارین.خود من مهر و آبان توی دو هفته سه تا امتحان دارم ، یعنی تافل و سابجکت و جنرال با این وضعیت نمیگم نمی رسم شما هم وقت بذار حتما حتما" میرسی.
    البته یه مقداری هم میخواستم به خودم دلگرمی بدم.
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

چرا هیچ کس به سوال جوابی نداد که حالا اگه یه نفر 2 بار امتحان بده و امتحان اول رو حسابی خراب کنه ولی دفعه بعد نمره بهتری بگیره با توجه به اینکه همه نمره ها با هم فرستاده میشه بعدها مشکلی پیش نمیاره برای گرفتن پذیرش؟!اون نمره کم اولی نکته منفی تو رزومه حساب نمیشه؟

البته در مورد خودم می پرسم چون از گرفتن نمره خیلی کم رایتینگ و وربال خیلی می ترسم ولی سوالهای Qntv رو دیدم راحت می شه 800 گرفت.

(ببخشید گویا قبلا بحث شده بود : آخه امروز با دیدن این موضوع یه دفه یاد قصه هام افتادم و نخونده این پست رو نوشتم So sorry )
    دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)