نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما با توجه به زمان کمی که تا امتحان GRE باقی مونده

رأی دهندگان
36. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • روش اول: لغات رو به شکل طوطی وار و ماشینی و بدون کاربرد در جمله فقط حفظ کنیم (که مزیت این روش اینه که تعداد بیشتری لغت رو می شه حفظ کرد)

19 52.78%
  • روش دوم: وسواس بیشتری توی لغات به خرج بدیم و برای هر لغت کاربرد اون لغت رو در یک جمله هم بخونیم (مزیت این روش اینه که لغات رو به شکل عمیق تری یاد

17 47.22%
صفحه 2 از 130 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1294

موضوع: آرشيو پستهاي قديمي GRE

پیش فرض پاسخ : مدرک امضا دار ؟؟!!

من ترکیه امتحان دادم،امضا هم نکردم،فقط عکسم رو نیگاه کردن.حالا اگه مشکل قانونی برای پاسپورت پیشش نمی آد امضاش کن.

wow.oops
    Guest

پیش فرض مشاوره در مورد نمره ی GRE (آيا با اين نمره دوباره آزمون بدهم؟ )

زیاد گشتم ولی topic ای پیدا نکردم. ببخشید اگه تکراری بود.
    نمره ی درخشان GRE من اینه:
    Quan: 800
    Verbal:230
    ٌٌWriting: 3.0

فکر می کنید بتونم Fund بگیرم؟ یا باید به فکر دفتر چه ی اعزام به خدمت باشم؟

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نمره ی کم GRE و مشکلات ناشی از آن

نگران نباش همین 800 ریاضی رو بچسب که مهمه.
    البته خوب بعضی دانشگاهها رو سراغ دارم که میگن باید نمره مجموع از 1100 بیشتر باشه و بعضی جاها هم چیزی نمینویسن ولی یک قانون نا نوشته دارن که مثلا باید ریاضی بالای 750 بشی و verbal بالای 300 تا مدارک رو بررسی کنن (این موضوع رو graduate advisor دانشگاه یکی از دوستام بهش گفته بود در صورتی که تو سایتشون چیزی ننوشته بودن. و گفته بود تو بررسی اولیه به این چیزها توجه میکنیم). ولی میدونی من اصلا نمیدونم تو چطور زدی تستها رو چون نمره مینیمم 210 هست و تو اگه همه گزینه ها رو مثلا d زده بودی الان 270-260 بودی و اگر 5-4 تا تست هم خودت میزدی 300 رو میوردی. به نظر من باز بهمن امتحان بده و این کار رو بکن دیر نمیشه. واسه جاهایی هم که deadline نزدیک هست همینو بفرست. اینو از این جهت میگم که گرفتار این قوانین نا نوشته نشی. ولی اگه نمره تافلت خوبه این نمیتونه زیاد واست مشکل ساز باشه. اهمیت gre بیشتر به نمره quantitative هست. اگه خود دانشگاه گیر نده استادا واسه fund فکر نکنم گیر بدن.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

می تونی یک نگاه تو سایت دانشگاه بندازی ببینی مثلا پارسال رنجه نمره GRE چه قدر بوده. من بعضی دانشگاه ها اینو دیدم که رنج سال های قبل را می گذارند

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

رنج سالهای قبل دانشگاهها بدرد ما نمیخوره چون اگه نگاه بکنی رنج نمره verbal اونا خیلی از ما بیشتره یعنی حدودا 550-450 و رنج نمره ریاضی خیلی کمتر یعنی حدود 750-700 و رو این چیزها نمیشه حساب کرد.
    این حرف من منطقی نداره ولی به نظر من ارزش هر 10 نمره ریاضی معادل 50 نمره وربال هست و نمره ریاضی خیلی مهمتره. کسی که ریاضی شده 800 یعنی یا هیچی یا ماکسیمم 4-3 تا غلط داشته (ممکن هم هست اصلا نداشته باشه) ولی کسی که 790 شده یعنی حتما 5-4 تا غلط داشته. واسه همین میگم 800 ریاضی میتونه خیلی مهم باشه.
    شوپنهاور

wow.oops
    Guest

من توقعم بالا نیست. دانشگاه های rank 60 یا 50 apply میکنم. یکیشون نوشته بود Quantitative بالای 760 باید بشید و نمره ی verbal تاثیری تو admission نداره. من فکر کنم ولی تو fund تاثیر داره.
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    ولی میدونی من اصلا نمیدونم تو چطور زدی تستها رو چون نمره مینیمم 210 هست و تو اگه همه گزینه ها رو مثلا d زده بودی الان 270-260 بودی و اگر 5-4 تا تست هم خودت میزدی 300 رو میوردی.
    منم به این حرفا گوش دادم شانسی زدم دیگه. گفتم 300 بشم بسته. حالم سر امتحان بد بود شانسم نگرفت :'( .

Junior Member

من اصلا با شما (vahid1982) موافق نیستم. چون بستگی به دانشگاه داره، اگر برید سایت UCLA یا UC Davis یا MIT را ببینید که اصلا خودشون تو سایت رنج را گذاشتند. تازه بعضی جاها هم که مینیمم چقدره مثل Davis. نمی دونم شاید استثنا هم باشه ولی به نظره من اگر تافل خوبی داری با استاد مشورت کن ببین چی میگه. شاید یک بار دیگه GREبدی ضرر نداشته باشه اگر استاده فقط با GRE مشکل داره ارزشش را داره

Junior Member

سلام Wow OOPs،

از قضا سر کنگبین صفرا فزود !!!!!!!

جالبه بهت بگم نمره ی ما هم بد شد ( کمی بد تر از شما ! )
    ولی برای چی نا امید! با استاد ها در ارتباط باش ، من خودم جواب مثبت کم ندارم ولی خوب شاید بهتر باشه در این مورد بعد از گرفتن احتمالی پذیرش صحبت کنم.

مطمئن باش با یه رزومه ی خوب همه ی این قضایا حله. انشاءا...

A pessimist sees the difficulty in every opportunity; an optimist sees the opportunity in every difficulty.

با تشکر

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

من تعجب میکنم wow.oops تو خودت همیشه میگی apply هیچ حساب کتابی نداره حالا نگران این موضوع هستی. قرار نیست همیشه شانس با آدم یار باشه. نگران نباش.
    در ضمن من منظورم از رنج نمره، رنج نمره قبول شده ها بود نه رنج مورد نیاز واسه apply
    شوپنهاور

Junior Member

به نظر من اگه می تونید CBT امتحان بدید. CBT برای کسایی که میخوان شانسی بزنن بهتر جواب می ده .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)