نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما با توجه به زمان کمی که تا امتحان GRE باقی مونده

رأی دهندگان
36. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • روش اول: لغات رو به شکل طوطی وار و ماشینی و بدون کاربرد در جمله فقط حفظ کنیم (که مزیت این روش اینه که تعداد بیشتری لغت رو می شه حفظ کرد)

19 52.78%
  • روش دوم: وسواس بیشتری توی لغات به خرج بدیم و برای هر لغت کاربرد اون لغت رو در یک جمله هم بخونیم (مزیت این روش اینه که لغات رو به شکل عمیق تری یاد

17 47.22%
صفحه 5 از 130 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1294

موضوع: آرشيو پستهاي قديمي GRE

پیش فرض پاسخ : 15 دانشگاه برتر در زمینه مهندسی در آمریکا و نمره GRE Verbal

سلام
    توضیحات کامل بود اما من با این تاپیک کاملترش میکنم
    من با استاد ایرانی که موقتا اومده بود ایران تلفنی صحبت میکردم
    ازش درمورد امتحان GRE سوال کردم گفت می تونید تعهد بدید که وقتی اومدید اینجا بعد از یه مدت امتحان بدید مشکل خاصی نیست اما روی نمره تافل خیلی تاکید داشت
    every thing is possible, but you must pay for it

wow.oops
    Guest

پیش فرض پاسخ : نمره ی کم GRE و مشکلات ناشی از آن

سلام بچه ها
    یه mail زده بودم در مورد نمره ی درخشان Verbal ام به Graduate Office یکی از Univ هایی که apply کردم. بد ندونستم که جوابش رو اینجا بذارم.

Dear wow.oops,

Our Graduate Review Committee typically focuses their attention on the GRE
    Quantitative score more so than the Verbal and Analytical Writing scores,
    so I would not be too worried about your GRE Verbal score. They look to
    the TOEFL score over the GRE verbal score, so if you earn above a 79 on
    the IBT test, you should be fine. So yes, I would definitely recommend
    that you apply to our graduate program and no, you probably do not have to
    worry about taking the GRE a second time.

Thank you
    ,

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

ما که کلی داد میزدیم verbal زیاد مهم نیست زیاد. ولی واسه fellowship موضوع فرق داره. منم از 2-1 تا دانشگاه همینو شنیدم واینکه تافل هم فقط واسشون مهم هست مینیمم رو بیاری. ولی من فکر میکنم وربال با نمره خوب تافل قابل جبران باشه.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

پیش فرض A question about GRE

if we graduate from one university which we have been taught in
    english in other country for applying for us bazam ehtiaj be GRE darim
    thanks
    تا روپود هستي را سوختيم و خرسنديم<br />رند عافيت سوزي ، همچو ما كجا بيني

Junior Member

پیش فرض پاسخ : A question about GRE

سلام

شاید به مدرک TOEFL نیاز نباشه اما مدرک GRE رو حتماً باید داشته باشید. خود دانشجوبان آمریکايی هم برای رفتن به Graduate Program باید این مدرک رو داشته باشند. آزمون GRE (مخصوصاً بخش Q) بیشتر برای بررسی میزان هوش شماست نه سطح زبان انگلیسی.

موفق باشید

همونطور که دوستمون گفتن، امکان داره نیازی به مدرک زبان مثل TOEFL یا IELTS نداشته باشید اما به GRE و یا GMAT برای رشته های مربوطه نیاز دارید. GRE برای تخمین میزان توانایی های شما در تحلیل، هوش و... علاوه بر تواناییهای زبان می باشد.

Junior Member

من فقط اینو اضافه کنم که اصلا به مینیمم مجموع GRE دانشگاه ها توجه نکنین.
    مثلا اگه یه دانشگاهی گفت که باید GRE مینیمم 1200 بیارین تا Application تون بررسی
    بشه در اکثر موارد کشکه.
    دوست من از دانشگاهی پذیرش گرفت که گفته بود با GRE زیر 1200 اصلا Apply نکنین در
    صورتی که این 1110 داشت.
    در ضمن با اون لغتای عجیب غریب من فکر کنم شکسپیرم امتحان بده عمرا از 600 بالاتر نیاره.
    از خارجییا که کسی انتظاری نداره.
    Education&#39;s purpose is to replace empty minds with open ones

Reza_V
    Guest

سلام به همگی
    معلومه کسی که هنوز امتحان جی-آر-ای نداده باید تمام سعی خودشو بکنه تا امتحانشو عالی بده، اما کسانی که نتونستن نمره خوبی بگیرن اما شرایط علمی خوبی دارن نباید زیاد نگران باشن.
    من با SJ موفقم. چون برای دانشگاه‌های رنک بالا شرایط عالی علمی مهمه و کسانی که از این دانشگاهها پذیرش میگیرن به خاطر شرایط عالی علمیشون (مثلا معدل بالای ۱۹ ، مقاله، دانشگاه معتبر، المپیادی بودن) بوده نه به خاطره نمره بالای جی-آر-ای. یکی از آشناهامون چون شریفی بود و المپیادی هم بود با نمره جی-آر-ای ۸۰۰، ۳۱۰ و ۲.۵ از یکی از دانشگاههای امریکا که رنکش زیر ۱۰ بود پذیرش (با فاند) گرفت. البته گویا این دانشگاه مینیمم نمره وربال و رایتینگ برای پذیرش گرفتنو ۴۰۰ و ۴ اعلام کرده بود ولی با این حال بهش پذیرش بدون شرط دادن. یک شریفی دیگه هم میشناسم که نمرش ۸۰۰، ۵۸۰، ۴.۵ بود اما چون معدلش ۱۷.۴ بود از هیچکدوم از ۲۰ دانشگاهها اول امریکا پذیرش نگرفت.
    کسی که شرایط علمی عالی و نمره تافل خوبی داشته باشه فقط باید آزمون جی-آر-ای رو بده تا مدرکشو بگیره وگرنه نمرش اصلا مهم نیست. برای ورود به دانشگاههای رنک بالا باید از لحاظ علمی فوق‌العاده بود نه نمره جی-آر-ای. اگه شما با نمره جی-آر-ای کم ریجکت شدید بدونید که به خاطر شکست در رقابت علمی با دیگران بوده نه نمره‌ جی-آر-ای.
    (البته باید بگم که ازمون تافل بحث دیگری است و اگه یه کم باهوش باشید دو سه ماهه میشه جمش کرد و نمره بالای ۶۰۰ گرفت)

يعني من كه معدلم 16 است اميدي به دانشگاههاي خوب نداشته باشم :'(

ApplyAbroad Champion

به نظر من كه پذيرش گرفتن اينجوري نيست كه بشه با قطعيت گفت چون معدلش 17 بوده از هيچ جا پذيرش نگرفته (از 20 تاي اول) شايد زمينه تحقيقاتيش با استادها جور نبوده يا شايد استادهاي اون زمينه fund نداشتند. معلومه كه اگه كسي معدلش 19 باشه شانسش خيلي بيشتره ولي مطمئنم هر كدوم از ما مي تونيم يه ليست كامل از افرادي كه معدلشون 19 نبوده و در دانشگاههاي top ranked دارند درس مي خونند رو اينجا بنويسيم.
    در مورد پذيرش هيچي قطعي نيست . خصوصا از ديد ما كه هنوز نرفتيم و صرفا از روي شنيده هامون قضاوت مي كنيم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)