نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما با توجه به زمان کمی که تا امتحان GRE باقی مونده

رأی دهندگان
36. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • روش اول: لغات رو به شکل طوطی وار و ماشینی و بدون کاربرد در جمله فقط حفظ کنیم (که مزیت این روش اینه که تعداد بیشتری لغت رو می شه حفظ کرد)

19 52.78%
  • روش دوم: وسواس بیشتری توی لغات به خرج بدیم و برای هر لغت کاربرد اون لغت رو در یک جمله هم بخونیم (مزیت این روش اینه که لغات رو به شکل عمیق تری یاد

17 47.22%
صفحه 55 از 130 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 1294

موضوع: آرشيو پستهاي قديمي GRE

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-شریف

پیش فرض پاسخ : سوالات و آشنايي كلي درباره موضوعات "غير از مفاد امتحان GRE Gen و ثبت نام"

نقل قول نوشته اصلی توسط bbb نمایش پست ها
    درود
    اگر يك نفر دو بار جي ار اي بده ، كدوم نمره حساب مي شه ؟ نمره دوم يا ميانگين ميگيرن؟ چون عموما نمره دوم بهتر مي شه
    با تشكر
    تو این اینک دوستان راجع به این قضیه بحث کردن:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...A8%D8%AF%D9%86

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

پیش فرض پاسخ : سوالات و آشنايي كلي درباره موضوعات "غير از مفاد امتحان GRE Gen و ثبت نام"

نقل قول نوشته اصلی توسط bbb نمایش پست ها
    درود
    اگر يك نفر دو بار جي ار اي بده ، كدوم نمره حساب مي شه ؟ نمره دوم يا ميانگين ميگيرن؟ چون عموما نمره دوم بهتر مي شه
    با تشكر
    در زمان ریپورت نمره ، کلیه نمرات شما که در پروفایلتون موجودند Report خواهند شد دوست خوبم .

اینکه نمرات شما با چه دیدی بررسی بشه ، هیچ ارتباطی به ETS نداره و به شخصی برمیگرده که پشت میز ، در دپارتمان داره پرونده شما رو توی Graduate Committee ورق میزنه

موفق باشید.
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

سلام. ببخشید من برای امتحان GRE ثبت نام کردم و این هفته امتحان دارم. اما هر چه گشتم ندیدم کجا باید اسم دانشگاه هایی که می خوام نمره ام بهشون فرستاده بشه وارد کنم. مثل تافل که باید از توی لیست اسم دانشگاه رو انتخاب کنیم که مجانی بفرسته . مرسی

پیش فرض پاسخ : کد دانشگاه هارو از کجا میشه پیدا کرد؟لطفا کمک کنید

سلام. ببخشید من برای امتحان GRE ثبت نام کردم و این هفته امتحان دارم. اما هر چه گشتم ندیدم کجا باید اسم دانشگاه هایی که می خوام نمره ام بهشون فرستاده بشه وارد کنم. مثل تافل که باید از توی لیست اسم دانشگاه رو انتخاب کنیم که مجانی بفرسته . مرسی.

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nooshibn86 نمایش پست ها
    سلام. ببخشید من برای امتحان GRE ثبت نام کردم و این هفته امتحان دارم. اما هر چه گشتم ندیدم کجا باید اسم دانشگاه هایی که می خوام نمره ام بهشون فرستاده بشه وارد کنم. مثل تافل که باید از توی لیست اسم دانشگاه رو انتخاب کنیم که مجانی بفرسته . مرسی
    GRE Bulletin 2011
    &
    the designated university of your choice

put the codes in your MyGRE profile on ETS (create one if you dont have yet)

Finally, this is irrelevant to this topic i think..search other topics in this section (SABT E NAM && REPORT), then you find lots of answer regarding your question
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering, Isfahan University of Technology

پیش فرض پاسخ : کد دانشگاه هارو از کجا میشه پیدا کرد؟لطفا کمک کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط nooshibn86 نمایش پست ها
    سلام. ببخشید من برای امتحان GRE ثبت نام کردم و این هفته امتحان دارم. اما هر چه گشتم ندیدم کجا باید اسم دانشگاه هایی که می خوام نمره ام بهشون فرستاده بشه وارد کنم. مثل تافل که باید از توی لیست اسم دانشگاه رو انتخاب کنیم که مجانی بفرسته . مرسی.
    On the test date a letter will be given to you which contains the correction stub.
    in the correction stub you can enter your universities' codes but remembre that unlike the toefl you should enter 2 codes for each university. one for the university itself and another one is for the department.
    most of universities dont need the second code. If you are not aware of the second code you should search in each department's website and find the right code.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نمره ی کم GRE و مشکلات ناشی از آن

سلام دوستان-تو رو خدا يکي به من کمک بده من GRE امتحان دادم خيلي کم شدم V=330,Q=740,W=3.0 ليسانس برق هستم مي خوام برا فوق آمريکا اقدام کنم. فکر مي کنيد در بعضي دانشگاه هاي آمريکا که در سايت وزارت علوم جزئ درجه خوب هست apply بگيرم؟TOEFL=570 شد. تورو خدا نظر بديد Dead Line ها داره مي گذره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa333 نمایش پست ها
    سلام دوستان-تو رو خدا يکي به من کمک بده من GRE امتحان دادم خيلي کم شدم V=330,Q=740,W=3.0 ليسانس برق هستم مي خوام برا فوق آمريکا اقدام کنم. فکر مي کنيد در بعضي دانشگاه هاي آمريکا که در سايت وزارت علوم جزئ درجه خوب هست apply بگيرم؟TOEFL=570 شد. تورو خدا نظر بديد Dead Line ها داره مي گذره
    با سلام. به نظر من این نمره شما نمره چندان بدی نیست. اگر به دنبال فاند نیستید با همین نمرات و البته داشتن شرایط دیگر برای بعضی از این دانشگاه هایی که گفتید شانس دارید. البته سعی کنید از دانشگاه های با رنک پایین تر انتخاب کنید، چون من در آن لیست چند دانشگاه قوی را نیز دیدم! نا امید نباشید.

GRE Paper

640 Q
    270 V
    2.5

شانسی دارم ؟؟؟؟

اصلا این نمرات در جه حدودی هستن؟؟؟

ممنون.

فقط بگم که ۳روز خوندم واسش

لیسانس مکانیک هستم
    ویرایش توسط pushnetala : March 28th, 2011 در ساعت 07:06 PM
    جهت تشکر ، +\- یا * گوشه پایین سمت راست هر پست کلیک کنید
    این خانه قشنگ است ولی خانۀ من نیست،این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط pushnetala نمایش پست ها
    GRE Paper

640 Q
    270 V
    2.5

شانسی دارم ؟؟؟؟

اصلا این نمرات در جه حدودی هستن؟؟؟

ممنون.

فقط بگم که ۳روز خوندم واسش

لیسانس مکانیک هستم
    بهتره یکبار دیگه امتحان بدید اگر قصد دارید نمره جی ار ای رو برای جایی بفرستید. چون حداقل، نمره ریاضی شما اصلا در حد دانشجوی مهندسی نیست.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)