صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 61

موضوع: مطالعه همزمان زبان آلمانی و انگلیسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی تربیت معلم تهران

پیش فرض پاسخ : مطالعه همزمان زبان آلمانی و انگلیسی

درود،
    بچه ها من نظرتو خوندم، فکر می کنم این موضوع جواب قاطعی براش وجود نداره، به هر حال یادگیری به زبان واسطه هم راهیه..راستش من تافل 80 دارم و می خوام بهبودش بدم وهمینطور می خوام GRE بدم، از طرفی الانم دارم کلاس های گوته می رم و سطح مقدماتی A2.1 دارم و الان که مرداد ماه باید تا بهمن حتما مدارکم بهتر کنم، واقعا نمی دونم مطالعه دو تا با همش کار درستریه یا اینکه جدا...به هر حال به هم کمک هایی می کننه ولی از طرفی خب، اینکه تو جو کدوم باشی و چه جوری فکر کنی (آلمانی- انگلیسی) و یا اینکه برای هر کدوم چقدر وقت بزاری ، برای تبدیل به یه تصمیم ناگرفته شده که همش شیفتش میدم به آینده ! خواستم نظر شما رو بدونم..البته خودمم فعلا به این تصمیم رسیدم که آلمانی به حد B1 برسونم و در کنارش انگلیسی هم مرور کنم ..ولی واقعا موندم که کدوم امتحان اول بدم تافل-جی اری ای یا Zertifikate GOTHE و تست داف !!!

هستم،

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad18r200 نمایش پست ها
    درود،
    بچه ها من نظرتو خوندم، فکر می کنم این موضوع جواب قاطعی براش وجود نداره، به هر حال یادگیری به زبان واسطه هم راهیه..راستش من تافل 80 دارم و می خوام بهبودش بدم وهمینطور می خوام GRE بدم، از طرفی الانم دارم کلاس های گوته می رم و سطح مقدماتی A2.1 دارم و الان که مرداد ماه باید تا بهمن حتما مدارکم بهتر کنم، واقعا نمی دونم مطالعه دو تا با همش کار درستریه یا اینکه جدا...به هر حال به هم کمک هایی می کننه ولی از طرفی خب، اینکه تو جو کدوم باشی و چه جوری فکر کنی (آلمانی- انگلیسی) و یا اینکه برای هر کدوم چقدر وقت بزاری ، برای تبدیل به یه تصمیم ناگرفته شده که همش شیفتش میدم به آینده ! خواستم نظر شما رو بدونم..البته خودمم فعلا به این تصمیم رسیدم که آلمانی به حد B1 برسونم و در کنارش انگلیسی هم مرور کنم ..ولی واقعا موندم که کدوم امتحان اول بدم تافل-جی اری ای یا Zertifikate GOTHE و تست داف !!!

هستم،
    با درود.
    شما مگه تافل 80 ندارید الان ؟
    بنده معتقدم به هر میزان که وقت بذارین نتیجه اش رو میبین !
    مشکلی نیست که همزمان میخونین !
    اگه GRE Subject میخواین امتحان بدین که فرق میکنه داستانش، برای آزمون تست داف هم انتظار میره که دانش خوبی داشته باشین !
    چون سون نیست اصلا، ولی شدنیه !

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

منم به طور همزمان دو تا زبان رو می خوندم البته انگلیسی رو خیلی جلوتر از المانی بودم... ولی هیچ مشکلی با هیچ کدوم نداشتم... درواقع المانی رو سعی میکردم در انگلیسی بخونم... یعنی هم دیکشنری های اولیه ام و کتابای منبعم انگلیسی بود که یاد میداد!
    اما اگه کسی بخواد هر دو رو از ابتدا با هم شروع کنه فکر کنم یکم سخت بشه! یعنی من که توصیه نمی کنم!

دوربین مداربسته, دوربین مداربسته, دوربین مداربسته

Member
    رشته و دانشگاه
    Master in Mechatronic Engineering - Politecnico di Torino

سلام دوست عزیز
    من همزمان می خونم و مشکلی ندارم.
    البته اینو بگم که انگلیسی رو قبلاً تا سطح Advanced خونده بودم و الان فقط تکنیکهای TOEFL iBTرو مرور می کنم.
    آلمانی هم الان آخرای سطح A1 هستم.
    به نظر من شما اگه فرصت 8 ماهه دارین 4 ماه اول رو فشرده انگلیسی بخونین و آلمانی رو در حد معمول و بعد از اینکه امتحان TOEFLیا IELTS رو دادین آلمانی رو فشرده بخونین و امتحان بدین. ( آلمانی رو هم میتونین فشرده تو 3 ماه تا B1 بخونین به شرطی که وقت کافی برای تمرین بزارین)
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    من زبان انگليسيم ضعيفه و مدركي ندارم. براي المان اقدام كردم و دارم كلاس الماني ميرم و ميخوام كلا بعد تحصيل اقامت كنم اگه بشه..
    ولي تموم دغدغم اينه ندونستن زبان انگليسي واسم مشكل ساز نشه براي زندگي در اين كشور؟ مخصوصا اگه بخوام دكتري بخونم.. اگر كسي راهنماييم كنه ممنون ميشم

Member
    رشته و دانشگاه
    Master in Mechatronic Engineering - Politecnico di Torino

نقل قول نوشته اصلی توسط raha4030 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من زبان انگليسيم ضعيفه و مدركي ندارم. براي المان اقدام كردم و دارم كلاس الماني ميرم و ميخوام كلا بعد تحصيل اقامت كنم اگه بشه..
    ولي تموم دغدغم اينه ندونستن زبان انگليسي واسم مشكل ساز نشه براي زندگي در اين كشور؟ مخصوصا اگه بخوام دكتري بخونم.. اگر كسي راهنماييم كنه ممنون ميشم
    سلام
    شما اگه مدرک آلمانی B1 بگیرین میتونین بدون نیاز به انگلیسی برای ارشد اقدام کنین ( رشته هایی که به آلمانی ارائه میشن خیلی زیاد هستن). حتی برای دکترا هم میتونین رشته هایی رو که فقط به آلمانی ارائه میشن انتخاب کنین. البته شاید برای دکترا ازتون مدرک C1 یا C2 بخوان که اونم میتونین هم تو ایران و هم تو آلمان بگیرین.
    برای اقامت بعد از تحصیل هم که فقط مدرک B1 و قرارداد کاری 2 ساله با یه شرکت لازمه.

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی - پست اول خوانده شود

خیلی از دوستان این سوال رو دارن که آیا میشه دو زبان رو همزمان خوند ؟؟
    من تجربه خودم رو میگم
    من پارسال کلاسهای ایلتس+ آلمانی از صفر رو شروع کردم
    سطح انگلیسیم توی تعیین سطح اموزشگاه 5 ایلتس بود ( اسپیکینگ 5.5 - لیسنینگ 5.5 - ریدینگ 5 - رایتینگ 4.5 )
    سه ترم ایلتس کلاس عمومی رفتم (9ماه)
    آلمانی 6 ماه فوق فشرده ( 12 ساعت در هفته ) A1 , A2 رو خوندم و بعدش هم سطوح بعدی رو نیمه فشرده الان هم لول 10 هستم
    سه ماه آخر مونده به امتحان رو خودم انگلیسی میخوندم و یه کم فیتیله المانی رو پایین کشیدم .
    آیلتس شدم 7 ( لیسنینگ 7.5 - اسپیکینگ 7 - رایتینگ 7 - ریدینگ 6.5 )
    آلمانیم هم خوبه و سطح ب1 رو خوندم تا الان. البته حقیقت اینه که این دو زبان تداخل ایجاد میکنن و باید تمرکز بالا داشته باشید
    البته من تمام وقتم رو این یک سال فقط به زبان دادم . به نظرم اگر شما هم شرایط منو داشته باشید و تلاش کنید بشه .
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط abadanastro نمایش پست ها
    خیلی از دوستان این سوال رو دارن که آیا میشه دو زبان رو همزمان خوند ؟؟
    من تجربه خودم رو میگم
    من پارسال کلاسهای ایلتس+ آلمانی از صفر رو شروع کردم
    سطح انگلیسیم توی تعیین سطح اموزشگاه 5 ایلتس بود ( اسپیکینگ 5.5 - لیسنینگ 5.5 - ریدینگ 5 - رایتینگ 4.5 )
    سه ترم ایلتس کلاس عمومی رفتم (9ماه)
    آلمانی 6 ماه فوق فشرده ( 12 ساعت در هفته ) A1 , A2 رو خوندم و بعدش هم سطوح بعدی رو نیمه فشرده الان هم لول 10 هستم
    سه ماه آخر مونده به امتحان رو خودم انگلیسی میخوندم و یه کم فیتیله المانی رو پایین کشیدم .
    آیلتس شدم 7 ( لیسنینگ 7.5 - اسپیکینگ 7 - رایتینگ 7 - ریدینگ 6.5 )
    آلمانیم هم خوبه و سطح ب1 رو خوندم تا الان. البته حقیقت اینه که این دو زبان تداخل ایجاد میکنن و باید تمرکز بالا داشته باشید
    البته من تمام وقتم رو این یک سال فقط به زبان دادم . به نظرم اگر شما هم شرایط منو داشته باشید و تلاش کنید بشه .
    موفق باشید
    دوست عزیز ایلتس صرفا یک امتحانه و اینکه شما کلاس ایلتس رفتید به معنی یادگیری خود زبان نیست بلکه یادگیریه تکنیک امتحانیه که چه جور نمره بالا اورد و این با یادگیریه خود زبان فرق داره.برای ارزیابی سطح واقعی زبان میتونید یک شبکه حالا انگلیسی یا المانی زبان انتخاب کنید و ببینید چقدر میتونید کلمه به کلمه متوجه بشید و ایا شما هم میتونید مثل اونا هم اینجوری صحبت کنید؟خیلی ها رو دیدم که اینجا زبان خوندند و امتحان و مدرکش رو هم گرفتند ولی هنگامی که رفتن المان سر کلاس کلی به مشکل برخوردند تازه اونم هنگامی که فقط یک زبان رو همزمان داشتند میخوندند.
    در کل برای نمره اوردن در امتحان حق با شماست میشه این کار رو کرد اما برای یادگیری خود زبان من اصلا پیشنهاد نمیکنم این کارو اگر واقعا کسی قصد داشته باشه وقتی رفت اون سمتا با کمترین دشواری رو به رو بشه..

نقل قول نوشته اصلی توسط cheeng نمایش پست ها
    دوست عزیز ایلتس صرفا یک امتحانه و اینکه شما کلاس ایلتس رفتید به معنی یادگیری خود زبان نیست بلکه یادگیریه تکنیک امتحانیه که چه جور نمره بالا اورد و این با یادگیریه خود زبان فرق داره.برای ارزیابی سطح واقعی زبان میتونید یک شبکه حالا انگلیسی یا المانی زبان انتخاب کنید و ببینید چقدر میتونید کلمه به کلمه متوجه بشید و ایا شما هم میتونید مثل اونا هم اینجوری صحبت کنید؟خیلی ها رو دیدم که اینجا زبان خوندند و امتحان و مدرکش رو هم گرفتند ولی هنگامی که رفتن المان سر کلاس کلی به مشکل برخوردند تازه اونم هنگامی که فقط یک زبان رو همزمان داشتند میخوندند.
    در کل برای نمره اوردن در امتحان حق با شماست میشه این کار رو کرد اما برای یادگیری خود زبان من اصلا پیشنهاد نمیکنم این کارو اگر واقعا کسی قصد داشته باشه وقتی رفت اون سمتا با کمترین دشواری رو به رو بشه..
    من دانشگاه انگلیسی زبان میخوام شرکت کنم و الان یک ساله که هر شب فیلم و سریال امریکایی بدون هیچ گونه سابتایلتی میبینم و 90 درصدشو میفهمه . لیسنینگ ایلتس رو هم همه رو جواب دادم و اشتباهاتم غلط املایی بوده. و هیچ مشکلی با انگلیسی ندارم و لکچر های TED رو راحت میفهمم و کورسای EDX رو با موفقیت گذرونم و مدرک گرفتم !! زبان المانی رو هم دارم میخونم برای کار کردن توی المان در حالی که نه دانشگاه و نه سفارت ازم مدرک گوته خواسته باشه . ولی اگر ادم بخواد المان جا بیفته باید بتونه فلوئنت المانی صحبت کنه ( از این بابت حق با شماست )
    همچنین بله اگه کسی بخواد اونجا به المانی تحصیل کنه و DSH یا TESTDAF میخواد باید بکوب فقط المانی بخونه . و همینجا تست داف بده نه اینکه بره اونجا یه سال علاف زبان المانی بشه !!

Junior Member

سلام.من امسال کارشناسیم تموم شده و قصد دارم ارشد رو همینجا بخونم و برای دکترا اقدام کنم.
    با توجه به اینکه حدود 2 الی 3 سال وقت دارم به نظرتون انگلیسی و المانی رو چطور بخونم تا برای
    امتحانات هر دو زبان آماده بشم.
    اولویت یادگیری رو روی کدوم زبان بزارم؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)