صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 61

موضوع: مطالعه همزمان زبان آلمانی و انگلیسی

پیش فرض پاسخ : مطالعه همزمان زبان آلمانی و انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط ghasedak22 نمایش پست ها
    سلام.من امسال کارشناسیم تموم شده و قصد دارم ارشد رو همینجا بخونم و برای دکترا اقدام کنم.
    با توجه به اینکه حدود 2 الی 3 سال وقت دارم به نظرتون انگلیسی و المانی رو چطور بخونم تا برای
    امتحانات هر دو زبان آماده بشم.
    اولویت یادگیری رو روی کدوم زبان بزارم؟
    ممنون
    دوره دکترا معمولا به زبان انگلیسی هست و به همین دلیل سفارت از شما حتی مدرک المانی هم نمیخواد.
    اما طبیعتا برای زندگی روزمره زبان المانی جز لزوماته پس اول همون انگلیسی رو کار کنید و بعد برید سراغ المانی(اگر قصد موندن در المان دارید)

با سلام. دوستان من میخوام زبان آلمانی رو شروع کنم اما از چند نفر شنیدم که میگن وقتی داری انگلیسی میخونی نرو سراغ آلمانی که گیچ میشی! من انگلیسی رو 1 سال دیگه تموم میکنم اما میخوام آلمانی رو شروع کنم و نمیخوام وقت رو تلف کنم.نمیدونم بین دو راهی قرار گرفتم به نظرتون چیکار کنم؟
    ویرایش توسط ka003 : January 28th, 2015 در ساعت 09:18 PM دلیل: ویرایش عنوان

ApplyAbroad Veteran
    ka003 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط taghi_buffon نمایش پست ها
    با سلام. دوستان من میخوام زبان آلمانی رو شروع کنم اما از چند نفر شنیدم که میگن وقتی داری انگلیسی میخونی نرو سراغ آلمانی که گیچ میشی! من انگلیسی رو 1 سال دیگه تموم میکنم اما میخوام آلمانی رو شروع کنم و نمیخوام وقت رو تلف کنم.نمیدونم بین دو راهی قرار گرفتم به نظرتون چیکار کنم؟
    با درود

جواب این سوال وابسته به پاسخ سوالهای دیگه ای هستش. که در ابتدا باید به اونها پاسخ داده بشه. به طور مثال:

- تا چه سطحی از زبان انگلیسی رو شما فراگرفتید؟
    - با چه کیفیتی تا این سطح از زبان انگلیسی رو فراگرفتید؟
    - چند ساعت در هفته قصد دارید زبان انگلیسی بخونید؟ و چند ساعت کلاس میرید؟
    - چند ساعت در هفته قصد دارید زبان آلمانی بخونید؟ و چند ساعت کلاس میرید یا قصد دارید برید؟
    - به چه سطحی از زبان انگلیسی و آلمانی قصد دارید برسید؟
    - ...

با پاسخ دادن به چنین سوالهایی میتونید مسیری روشن تر برای برنامه ریزی خودتون داشته باشید و میشه نظری در این مورد به طور کلی داشت.

با آرزوی بهترین ها برای شما

Junior Member

من چون میخوام برم اتریش، دارم زبان آلمانی میخونم ... و از طرفی چون دوره های انگلیسی زبان برداشتم باید انگلیسی و در حد آیلتس 7 هم بگیرم
    اصلاً بهتون توصیه نمی کنم. به دلیل اینکه (حداقل در مورد من ) باعث میشه قاطی کنم ... من انگلیسی ام بد نیست .. راحت از فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی ترجمه می کنم اما مکالمه ام کمی ضعیف تر هست . تلفظ ها قاطی می شن .. دیکته کلمات که شدید قاطی می شن ... من و که خیلی اذیت کرده.
    تصمیم گرفتم دیگه آلمانی فعلاً نخونم ... آیلتس و که گرفتم ... نزدیک های رفتنم حدوده دو یا سه ماه معلم خصوصی آلمانی بگیرم تا در حد زندگی روزانه راه بیفتم
    اما دوستان عزیز ... اگر کمی پایه انگلیسی تون ضعیف باشه خیلی بیشتر قاطی می کنید.
    نکته دیگه تقسیم زمان بین زمان درس خوندن ه ... گرفتن آیلتس مثل کنکوره ... باید ساعتها درس بخونین و تمرین کنین ... شاید هفت روز هفته ، حالا کلاس رفتن ها رو هم در نظر بگیرید. از طرفی آلمانی هم یک زبون ه کاملاً جدید و خیلی سخت ه.. خود آلمانی هم حتی واسه یادگرفتن یه مکالمه ساده و روزانه نیازمنده ساعتها و روزها زبان خوندن ه
    حالا ببینید با این زمان کمی که هممون داریم و سرکار و آمادگی واسه گرفتن پذیرش و کارهای معمول زندگی و انجام کارهای لازم برای رفتن ، زمانی باقی می مونه که هم زبان دو تا زبان و در حده حرفه ای یاد گرفت ؟
    همه ماها تقریباً به انگلیسی کم یا زیاد واردیم .. باهاش ارتباط دازیم .. به نظرم اول انگلیسی و به سرانجام لازم برسونید بعد آلمانی
    من که تصمیم گرفتم اول آیلتس و به سرانجام برسونم ... بعد آلمانی و کامل کنم... البته این دو سه ماهی که آلمانی خوندم خیلی جلو افتادم .
    موفق باشید همگی

ApplyAbroad Hero

Post پاسخ : مطالعه همزمان زبان آلمانی و انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط YeeKtaa نمایش پست ها
    من چون میخوام برم اتریش، دارم زبان آلمانی میخونم ... و از طرفی چون دوره های انگلیسی زبان برداشتم باید انگلیسی و در حد آیلتس 7 هم بگیرم
    اصلاً بهتون توصیه نمی کنم. به دلیل اینکه (حداقل در مورد من ) باعث میشه قاطی کنم ... من انگلیسی ام بد نیست .. راحت از فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی ترجمه می کنم اما مکالمه ام کمی ضعیف تر هست . تلفظ ها قاطی می شن .. دیکته کلمات که شدید قاطی می شن ... من و که خیلی اذیت کرده.
    تصمیم گرفتم دیگه آلمانی فعلاً نخونم ... آیلتس و که گرفتم ... نزدیک های رفتنم حدوده دو یا سه ماه معلم خصوصی آلمانی بگیرم تا در حد زندگی روزانه راه بیفتم
    اما دوستان عزیز ... اگر کمی پایه انگلیسی تون ضعیف باشه خیلی بیشتر قاطی می کنید.
    نکته دیگه تقسیم زمان بین زمان درس خوندن ه ... گرفتن آیلتس مثل کنکوره ... باید ساعتها درس بخونین و تمرین کنین ... شاید هفت روز هفته ، حالا کلاس رفتن ها رو هم در نظر بگیرید. از طرفی آلمانی هم یک زبون ه کاملاً جدید و خیلی سخت ه.. خود آلمانی هم حتی واسه یادگرفتن یه مکالمه ساده و روزانه نیازمنده ساعتها و روزها زبان خوندن ه
    حالا ببینید با این زمان کمی که هممون داریم و سرکار و آمادگی واسه گرفتن پذیرش و کارهای معمول زندگی و انجام کارهای لازم برای رفتن ، زمانی باقی می مونه که هم زبان دو تا زبان و در حده حرفه ای یاد گرفت ؟
    همه ماها تقریباً به انگلیسی کم یا زیاد واردیم .. باهاش ارتباط دازیم .. به نظرم اول انگلیسی و به سرانجام لازم برسونید بعد آلمانی
    من که تصمیم گرفتم اول آیلتس و به سرانجام برسونم ... بعد آلمانی و کامل کنم... البته این دو سه ماهی که آلمانی خوندم خیلی جلو افتادم .
    موفق باشید همگی
    یکی از دوستان کره ای ما در آلمان، تعریف می کرد که شروع کرده بود به رفتن به کلاس زبان آلمانی: می گقت از یک طرف دارم آلمانی یاد میگیرم، از طرف دیگه دارم انگلیسی را فراموش می کنم!
    با این پست شما یادحرفهای همون دوستمون افتادم.
    inactive account

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    یکی از دوستان کره ای ما در آلمان، تعریف می کرد که میرفت کلاس زبان: می گقت از یک طرف دارم آلمانی یاد میگیرم، از طرف دیگه دارم انگلیسی را فراموش می کنم.
    با این پست شما یادحرفهای همون دوستمون افتادم.
    دقیقاً همین طوره ... من با دو یا سه ماه آلمانی خوندن ، انگلیسی و داشتم فراموش می کردم ... چون آلمانی تمام تمرکز و ذهن آدم و می خوره
    اصلاً به کسی توصیه نمی کنم

اگر حرفه ای باشید و تمرین مستمر بکنید میتونید هر دو رو همزمان پی بگیرید . من یک ماه آخر قبل از ایلتس رو هر چند کلاس آلمانی میرفتم (4ساعت در هفته) ولی تمام تمرکزم رو گذاشتم روی تمرین ایلتس و 7 گرفتم و بعدش دوباره آلمانی رو ادامه دادم .یعنی ولش نکردم ولی یک ماه آخر رو فقط کلاساش رو رفتم. بطور کامل رها کردن اشتباهه چه انگلیسی چه آلمانی . باید همزمان تمرین کنید تا فراموش نکنید.
    ولی استارت از صفر آلمانی و برای ایلتس اماده شدن خیلی توصیه نمیشه و باید استعداد و وقت زیادی داشته باشین.
    اما درباره قاطی شدن املا ها به شدت موافقم !

Junior Member

سلام من اردیبهشت امتحان ب 1 دارم قصدم اینه تست دافم بدم ولی الان ی بورس پیدا کردم که تا 6 ماه دیگه باید ی آیلتس 6 بدم.ب نظرتون شدنیه؟کسی پیشنهادی نظری داره ممنونم میشم بگه واقعا نمیدونم چکار کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط sinarobati نمایش پست ها
    سلام من اردیبهشت امتحان ب 1 دارم قصدم اینه تست دافم بدم ولی الان ی بورس پیدا کردم که تا 6 ماه دیگه باید ی آیلتس 6 بدم.ب نظرتون شدنیه؟کسی پیشنهادی نظری داره ممنونم میشم بگه واقعا نمیدونم چکار کنم
    به سطح فعلی شما در زبان انگلیسی بستگی داره . ایلتس 6 خیلی سخت نیست ولی از ب1 به تست داف رسیدن زمان میبره.

Junior Member

سلام به همه دوستان .من قصددارم انشا اله برای پذیرش اتریش اقدام کنم.و اگه خدا بخواد تا زمان رفتن 6 ماه وقت دارم ،و بعد از ورود اول باید 6 ماه برم کلاس زبان آلمانی بعد از اخذ مدرک زبان کلاسهای رسمی دانشگاهیم شروع میشه ،سوال اولم از دوستان عزیز اینه که اون 6 ماه برای اینکه آدم درسها رو متوجه بشه کافیه؟سوال دوم ،من یه مدته که دوره effortlessenglishرو شروع کردم به نظرتون اگه این دوره رو تموم کنم و زبان انگلیسیم بهتر بشه به یادگدفتن زبان آلمانیم کمک میکنه؟بعدش وقتی رفتم اونجا طبق برنامه خودشون کلاس 6 ماهه رو میرم .یا پیشنهاد میکنید که اینو بزارم کنار و برم دوره های مبتدی یادگیری آلمانی از الفبا رو شروع کنم چون از آلمانی هیچی نمیدونم (مثل این دوره های آموزشی در 30 روز که یکم با زبان آلمانی آشنا بشم؟)ممنون میشم کمک بفرمایید(ضمنا من قصد دارم انشا اله برای دکترا واسه امریکا یا کانادا اقدام کنم )

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)