صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 61

موضوع: مطالعه همزمان زبان آلمانی و انگلیسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مطالعه همزمان زبان آلمانی و انگلیسی

بهتره آلمانی را شروع کنی اونم بطور فشرده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

سلام دوستان

بنده یک سوال دارم.

هدف: اقدام برای دکتری (المان- کانادا)

زمان مورد نظر : در نهایت اذر یا ابتدای دی

سطح زبان انگلیسی : 6

سطح زبان المانی: صفر

ایا اگر بنده تلاش کنم سطح زبانم انگلیسی را ارتقا بدم. و همزمان برای المانی B1 اماده شوم. این دو تداخلی با هم نخواهند داشت

برنامه: در هفته در نهایت بتونم 20 ساعت المانی بخونم. ایا این زمان برای سطح مورد نظر تا اخر اذر کافی است یا خیر؟

اگر پیشنهادی دارید ممنون میشوم بفرمائید .

سپاس

Junior Member parifam آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پلیمر

سلام دوستان
    هدف من انه که به امید خدا تا پیش از پایان سال ۹۴برای ارشد برم المان،امتحانی که از من میخوان b2 هست. الان کلاس المانی به صورت خصوصی میرم از طرفی انگلیسی رو نمیخوام ول کنم، به نظرتون اگه در کنار المانی زبان انگلیسی رو مرور کنم[لغت بخونم] در فرایند یادگیری المانی اختلالی پیش نمیاد؟؟؟
    زندگی همین امروزه

Junior Member

اگر انگلیسی خوب باشه ... خیلی به یاد گرفتن آلمانی کمک میکنه ... من خودم دارم آلمانی و رو پایه انگلیسی یاد میگیرم ... لغت ها رو عوض اینکه فارسی بنویسم .. معنی هاشون و به انگلیسی مینویسم ... رو دو تا زبون تاثیر داره و اینکه ... به نظرم اینجوری بهتره

Junior Member

درود بر دوستان
    بنده بر سر دو راهی قرار دارم و از شما خواهش میکنم بنده را راهنمایی فرمایید
    بنده به زبان آلمانی آشنایی ندارم و با زبان انگلیسی در حد دانشگاهی و متوسط آشنایی دارم . همچنین بنده حداکثر حدود یک سال تا سربازی فرصت دارم . از آنجاییکه شانس گرفتن پذیرش در کورس های آلمانی از انگلیسی بیشتر هست به نظرتون آلمانی را میتونم در این فرصت باقی مانده فرا بگیرم یا همان انگلیسی را ادامه بدهم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kamran70 نمایش پست ها
    درود بر دوستان
    بنده بر سر دو راهی قرار دارم و از شما خواهش میکنم بنده را راهنمایی فرمایید
    بنده به زبان آلمانی آشنایی ندارم و با زبان انگلیسی در حد دانشگاهی و متوسط آشنایی دارم . همچنین بنده حداکثر حدود یک سال تا سربازی فرصت دارم . از آنجاییکه شانس گرفتن پذیرش در کورس های آلمانی از انگلیسی بیشتر هست به نظرتون آلمانی را میتونم در این فرصت باقی مانده فرا بگیرم یا همان انگلیسی را ادامه بدهم ؟
    برای معافیت تحصیلی به مدرک ب2 نیاز داری که به نظر شخص من یک سال یه مقدار کم هست و باید خیلی زیاد وقت بذاری و کلاسهای فشرده بگیری

Junior Member

سلام من حدود دو سال ونیم وقت دارم تا به سطحb2 برسم تا سال آینده هم انگلیسیم تموم میشه بنظرتون از الان هم زمان با هم بخونم یا بذارم انگلیسیم که تموم شد آلمانی رو شروع کنم؟؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط nahal77 نمایش پست ها
    سلام من حدود دو سال ونیم وقت دارم تا به سطحb2 برسم تا سال آینده هم انگلیسیم تموم میشه بنظرتون از الان هم زمان با هم بخونم یا بذارم انگلیسیم که تموم شد آلمانی رو شروع کنم؟؟
    بستگی به تلاش خودتون داره.
    ضمن اینکه بازه زمانی 2 سال و نیم، فرصت خیلی خوبی هستش تا به یک سطح B2 با کیفیت برسین و نگاهی هم به TDN 4 در تست داف داشته باشین.

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

Junior Member

سلام من ٩ ماه ديگه ميخام برم اتريش مقطع ليسانس ب زبان المان و بقيش انگليسيه ( ادم بدشانس به اين ميگن) حالا موندم تو اين بازه هردوشو بخونم يا نه راهنمايي كنيد

Member fgh1372 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dentistry,Debrecen

نقل قول نوشته اصلی توسط adrian نمایش پست ها
    بستگی به تلاش خودتون داره.
    ضمن اینکه بازه زمانی 2 سال و نیم، فرصت خیلی خوبی هستش تا به یک سطح B2 با کیفیت برسین و نگاهی هم به TDN 4 در تست داف داشته باشین.
    سلام دوست عزیز
    یکی از موسسات زبان به من گفتن که در طی هفت ماه میتونم از صفر شروع کنم و تا b1 برسم ، ایا درست گفتن ؟ شدنیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)