صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 56789101112131415
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 145 , از مجموع 145

موضوع: تحصیل در دانشگاه کانتربوری (Canterbury University) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه کانتربوری (Canterbury University) و مسائل مرتبط

سلام دوستان. جواب ادمیشن من اومد ولی تو اسکالرشیپ رد شدم. قصد دارم برای اسکالرشیپ دور بعدی اقدام کنم.
    چند تا سوال راجع به تاریخی که بهم دادن برام پیش اومده
    تاریخ شروع رو اداره admission برای من 1october زدن. چون میخوام شانسمو برای اسکالرشیپ 15 october امتحان کنم. بنظر شما تاریخ رو defer کنم؟ بعد شروعشو 30 دسامبر بزارم بنظر شما قابل قبوله؟ که حداقل جواب اسکالرشیپ بعدی اومده باشه. الان من هر تاریخی بزنم از اون تاریخ باید تو دانشگاه حضور داشته باشم؟ مثلا خودشون برای من 1 اکتبر رو تعیین کردن باید تا 1 اکتبر کارای سفارت و همرو انجام داده باشم و دانشگاه باشم؟ ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید راهنماییم کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pakdel20 نمایش پست ها
    سلام دوستان. جواب ادمیشن من اومد ولی تو اسکالرشیپ رد شدم. قصد دارم برای اسکالرشیپ دور بعدی اقدام کنم.
    تاریخ شروع رو اداره admission برای من 1october زدن. چون میخوام شانسمو برای اسکالرشیپ 15 october امتحان کنم. بنظر شما تاریخ رو defer کنم؟ بعد شروعشو 30 دسامبر بزارم بنظر شما قابل قبوله؟ که حداقل جواب اسکالرشیپ بعدی اومده باشه. الان من هر تاریخی بزنم از اون تاریخ باید تو دانشگاه حضور داشته باشم؟ مثلا خودشون برای من 1 اکتبر رو تعیین کردن باید تا 1 اکتبر کارای سفارت و همرو انجام داده باشم و دانشگاه باشم؟ ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید راهنماییم کنید

بله منظور از تاریخ شروع، تاریخی هستش که میاین اینجاو شروع میکنین تحصیلتون. پس نتیجتا باید دیفر کنید تارخ شروعتون رو

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rsyamchi نمایش پست ها
    ممنونم از راهنماییتون
    یک سوال دگ که داشتم اینه که توصیه نامه نمیخوان از ما؟
    چون تو هیچ مرحله ای نخواستن اصلا
    اگر نباشه یک امتیاز منفی حساب میشه یا چطوریه؟
    چیکار کنم به نظر شما

نه اصلا نمیخواد خیالتون راحت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت - تهران جنوب

سلام دوستان. ببخشید متن زیر یکم طولانی هست ولی ممنون میشم بتونید راهنماییم کنید.
    من conditional offer گرفتم برای phd برق با این شرایط که
    1- مدرک فوقم رو بگیرم
    2- زبان
    توی خرداد ماه درسم تموم شد ولی هنوز نتونستم ریز نمره قابل ترجمه بگیرم. البته به دانشگاه ایمیل زدم و قبول کردند که ریز نمره غیر رسمی (بدون تایید وزارت خارجه و دادگستری) هم قبول میکنند. پس ریز نمره های غیر رسمی رو فرستادم براشون.
    جواب زبان هم که اومد، نسخه PDF رو فرستادم و بهشون هم گفتم که خود ETS هم جواب زبان رو میفرسته براشون.
    بعد از ارسال موارد بالا، بهم ایمیل زدند که مدارک رو فرستادن برای بررسی.
    در خصوص scholarship که اقدام کرده بودم، موفق نشدم و میخوام دوباره اقدام کنم که چند روز دیگه میشه. ( توی سایت زده 19 September)
    از طرفی تاریخی که میخوام به دانشگاه مراجعه کنم رو موقع apply گفتم 1december
    با توجه به شرایط بالا، که میخوام دوباره برای scholarship اقدام کنم و از همه مهمتر مراحل گرفتن VISA (که هنوز شروع نکردم)، چند ماه باید defer کنم ؟
    این نکات رو هم بگم، معافیت کفالت دارم، ملکی هم دارم که ارزشش حدودا 200-220 میلیون تومان (شاید بیشتر) هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics, University of Tabriz

نقل قول نوشته اصلی توسط pakdel20 نمایش پست ها

سلام، اگر موردی نداره میشه رزومتون رو بفرمایید (معدل و تعداد مقالات)
    منم شرایط مشابهی مثل شما داشتم و برای بورس اپلای کردم.
    میخواستم ببینم امیدی هست؟

صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 56789101112131415

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)