صفحه 11 از 15 نخستنخست ... 23456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 145

موضوع: تحصیل در دانشگاه کانتربوری (Canterbury University) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه کانتربوری (Canterbury University) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط pango نمایش پست ها
    شما اگه کمی توی همین سایت سرچ میکردی میتونستی با فرآیند پذیرش در دانشگاهای نیوزیلند آشنا بشی هرچند هم که توی سایت دانشگاهها توضیحات جامع داده شده. به طور خلاصه بگم. شما اول میرید توی دپارتمان مربوطه و فیلد کاری اعضای هئیت علمی رو مطالعه میکنی و میبینی که کدوم استاد کارش با علایق پژوهشی و یا کار پژوهشیتون توی دوره ارشد همخوانی داره. وقتی استاد مربوطه رو پیدا کردی بهش ایمیل میزنی و یه متن رسمس و قشنگ براش مینویسی و رزومتو پیوست میکنی به ایمیلت که در همین مورد هم توی همین سایت بچه ها اطلاعات کافی قرار دادن که چطور باید بنویسی و چی باید بنویسی. بعدش که ایمیل زدی منتظر جوابش میمونی و اگر جواب داد و علاقه نشون داد ازت میخواد که براش یه پروپوزال بنویسی و ممکنه که خودش هم در نوشتنش بهت کمکت کنه یا راهنماییت کنه. اگه خوشش اومد از پروپوزالت بهت اکی میده و تقریبا میشه گفت که از نظر علمی مورد پذیرش واقع شدی ولی توجه کن که صد در صد نیست ولی همین که استاد بهت اکی بده یعنی پروپوزالت رو قبول کنه یعنی پیشرفت خوبی بوده. بعدش باید از طریق سایت دانشگاه اپلای کنی و اسم استاد رو بیاری و آیتم های خواسته شده دیگر رو هم براشون بفرستی که برای من آنلاین نبود و فقط ازم خواستن یه اکانت بسازم و بعدش یه فایل ورد رو براشون پر کنم. بعد از این مرحله یا همزمان با این مرحله شما از بین اسکالرشیپ های متفاوت برای یک یا چندتاشون اپلای میکنی که در این مورد استادی که به من اکی داده بهم راهنمایی داد و گفت که واسه کدوم اسکالر شیپ اپلای کنم که ددلاین هر دو اپلیکیشن یعنی دکتری و اسکالرشیپ برای من یکی بود و همزمان براشون اپلای کردم. اسکالرشیپ های متفاوت ددلاینهای متفاوتی هم دارند. اگر شما برای پوزیشن دکتری پذیرفته بشین اونوقت برای اسکالرشیپ وارد رقابت میشین یعنی اپلیکیشنتون رو فعال میکنن. اگر اسکالر شیپ رو گرفتی میری و اگر هم نگرفتی یا میمونی یا با هزینه خودت میری. جزئیات دیگه رو خودت سرچ کن و بهت توصیه میکنم توی وبسایت دانشگاهی که میخوای واسش اپلای کنی سرچ کن که اطلاعات بهتری بهت داده بشه
    ممنون از جواب کاملتون
    تا مرحله اکی شدن استاد و موضوع رفتم ولی چون هم فایل ورد داشتن تو سایتشون و هم اپلای آنلاین گیج کننده بود. درست هم توضیح ندادن سوال هم کردم جواب ندادن. سوال اصلی منم سر همین بود که باید منتظر جواب ادمیشن بمونیم یا همزمان میشه برای اسکالرشیپ هم اپلای کرد و اینکه به معدل کدوم مقطع اهمیت بیشتری میدن برای اشکالرشیپ.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sinahamedi نمایش پست ها
    ممنون از جواب کاملتون
    تا مرحله اکی شدن استاد و موضوع رفتم ولی چون هم فایل ورد داشتن تو سایتشون و هم اپلای آنلاین گیج کننده بود. درست هم توضیح ندادن سوال هم کردم جواب ندادن. سوال اصلی منم سر همین بود که باید منتظر جواب ادمیشن بمونیم یا همزمان میشه برای اسکالرشیپ هم اپلای کرد و اینکه به معدل کدوم مقطع اهمیت بیشتری میدن برای اشکالرشیپ.
    خب پس تقریبا اطلاع داری و با فرآیند پذیرش آشنا هستی و یه کارایی هم کردی. آخه شما طوری پرسیدی که انگار از هیچ چیزی توی این پروسه خبر نداری. توجه کنید که توی اون فایل ورد در مورد اسکالرشیپ چندتا گزینه روبروتون گذاشته که یکیشون میگه شما قصد دارید برای فلان اسکالر شیپ اقدام کنید. یعنی اگر هنوز هم اقدام نکردین و اپلیکیشنی برای اسکالرشیپ نفرستادین میتونین پیشاپیش این فایل ورد رو سابمیت کنین و کار اپلیکیشنتون جهت مقطع دکتری رو تموم کنین و بعدا برای اسکالرشیپ اقدام کنین. همچنین گزینه ای دیگه میگه که شما اپلای کردین برای اسکالرشیپ و حالا منتظر نتیجه هستین و یه گزینه دیگه میگه که اسکالرشیپ رو گرفتین. این نشون میده که اپلای کردن برای اسکالرشیپ و همچنین مقطع دکتری میتونه توی زمانهای متفاوتی باشه. من بهتون توصیه میکنم که اگه ددلاین اسکالرشیپ مورد نظرتون نزدیکه شما برای اون اسکالرشیپ اقدام کنین هرچند هم که اپلیکیشنتون برای مقطع دکتری رو سابمیت نکردین یا براتون زمان میبره سابمیت کردنش. در مورد اپلای کردن آنلاین هم من بعید میدونم که برای مقطع دکتری نیاز به این کار باشه چون توی سایت این دانشگاه فقط نوشته که فایل ورد و مدارک لازم رو ایمیل کنین به فلان آدرس یا با پست بفرستین و هیچ جایی قید نکرده که برای مقطع دکتری نیاز به اپلیکیشن آنلاینه. من که آنلاین اپلای نکردم و بهشون هم که ایمیل کردم مدارکمو گفتن چندتا آیتم کم فرستادی برامون و منم براشون آیتم های خواسته شده رو ایمیل کردم و تشکر کردن و گفتن که اپلیکیشنت کامل شده و ما فرستادیمش برای دپارتمان مربوطه. فقط یه اکانت ساختم که سیستمشون شماره ای مثل شماره دانشجویی بهم بده که اونو توی فایل ورد وارد کنم. در مورد معدل هم منبع موثقی در دسترس نیست که به کدوم مقطع اهمیت بیشتری میدن و به نظر من هم اصلا از نظر من و شما نباید مهم باشه چون به هر مقطع اهمیت بیشتری بدن کاری از دست شما و من برنمیاد که بخوایم انجام بدیم و شما مجبورین که همه مدارک مقاطع تحصیلیتون رو آپلود کنین پس دیگه بهش فکر نکنین. اپلیکیشن فی هم که نمیدین که شانس نداشتنتون به علت معدل پایین فلان مقطع براتون مهم باشه. سنگ مفت گنجیشک هم مفت بزن شاید خورد بهش. بازم اگه سوالی داشتی بپرس اگه اینطرف اومدم جواب میدم.

Junior Member

با سلام
    دوستانی که جدیدا ویزای دانشجویی اخذ کردند لطفا راهنمایی کنند.
    من پذیرش دانشگاه کنتربری برای مستر مالی گرفتم و ترم هم 29 ژانویه شروع میشه و 5 نوامبر به صورت آنلاین برای ویزا اپلای کردم و الان حدود یک ماه که گذشته ولی هیچی ازم نخواستند!!! تو سایت نیوزلند که زده 20 روز کاری طول می کشه!!! دوستان لطفا راهنمایی می کنید که تقریبا معمولا چقد طول کشیده تا ویزا بیاد؟؟ و اینکه اگه ویزام دیرتر بیاد و ترمم شروع بشه باید چیکار کنم؟ با تشکر

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

معمولا دو ماه و شاید بیشتر هم طول بکشه ، میتونید با اداره مهاجرت تماس بگیرید و آپدیت اپلیکشینتنون رو بپرسید.
    اگه ویزاتون دیرتر بیاد با دانشگاه مکاتبه کنید ، اونها شرایط ظول کشیدن پرونده ها رو میدونن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrab2018 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستانی که جدیدا ویزای دانشجویی اخذ کردند لطفا راهنمایی کنند.
    من پذیرش دانشگاه کنتربری برای مستر مالی گرفتم و ترم هم 29 ژانویه شروع میشه و 5 نوامبر به صورت آنلاین برای ویزا اپلای کردم و الان حدود یک ماه که گذشته ولی هیچی ازم نخواستند!!! تو سایت نیوزلند که زده 20 روز کاری طول می کشه!!! دوستان لطفا راهنمایی می کنید که تقریبا معمولا چقد طول کشیده تا ویزا بیاد؟؟ و اینکه اگه ویزام دیرتر بیاد و ترمم شروع بشه باید چیکار کنم؟ با تشکر
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

سلام دوستان،
    من میخواستم برای مستر توی دانشگاه کانتربوری اپلای کنم ولی با هزینه ی شخصی نمیتونم اقدام کنم و هزینه هاش سر به فلک میکشه، ممنون میشم اگه کسی اپلای کرده یا اطلاعاتی تو این زمینه داره به اشتراک بگذاره

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

نقل قول نوشته اصلی توسط Beheshte123 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من میخواستم برای مستر توی دانشگاه کانتربوری اپلای کنم ولی با هزینه ی شخصی نمیتونم اقدام کنم و هزینه هاش سر به فلک میکشه، ممنون میشم اگه کسی اپلای کرده یا اطلاعاتی تو این زمینه داره به اشتراک بگذاره
    نیوزیلند جای خیلی خوبی برای ارشد خوندن نیسبا به دلیل گرانی، مگر اینکه فرزند قارون باشید
    معمولا هم برای ارشد بورس نیست با اینکه خیلی خیلی رقابتیه

Junior Member

سلام دوستان من میخوام برای uc doctoral scholarsip اپلای کنم. توی سایتشون نوشته حدودا 8 هفته زودتر از تاریخ نهاییش که 15may هست میشه اپلای کرد ولی الان توی صفخه شون هیچ جوری نمیشه این کار رو کرد. کسی میدونه چرا ؟ آیا اپلای واسه اسکولارشیب نیاز به ریکام داره ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط man69 نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخوام برای uc doctoral scholarsip اپلای کنم. توی سایتشون نوشته حدودا 8 هفته زودتر از تاریخ نهاییش که 15may هست میشه اپلای کرد ولی الان توی صفخه شون هیچ جوری نمیشه این کار رو کرد. کسی میدونه چرا ؟ آیا اپلای واسه اسکولارشیب نیاز به ریکام داره ؟
    سلام من ازشون پرسیدم گفتند داریم یه سیستم جدید راه اندازی میکنیم از سه شنبه همون صفحه اسکالرشیپ را چک کنید. در مورد ریکام اطلاع ندارم.

Junior Member

من امروز تو پروفایلم دیدم که با اپلیکیشنم موافقت شده و گفته بزودی ایمیل آفر واسم میاد. دوستان کسی نمیدونه جوابای اسکولارشیپشون کی میاد ؟ میشه تا زمان اومدن جواب اسکولارشیپ جواب آفر ادمیژن را نداد؟

Junior Member

سلام دوستان
    من امروز از دانشگاه کانتربوری پذیرش گرفتم برای مقطع دکتری کسی از دوستان هست منو در مورد ی سری مسائل راهنمایی کنه؟ در مورد شرایط زندگی خرج و مخارجی ک خواهم داشت و ...
    خیلی ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)