صفحه 1 از 15 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 145

موضوع: تحصیل در دانشگاه کانتربوری (Canterbury University) و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics (PhD) - University of Windsor

Post تحصیل در دانشگاه کانتربوری (Canterbury University) و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    کسی از نتایج UC Doctoral Scholarships دانشگاه Canterbury برای 2014 اطلاعی داره ؟
    ددلاین اقدام برای این بورس 15 Oct بوده ( Link ).
    ویرایش توسط farsam1984 : October 25th, 2013 در ساعت 04:00 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    auckland uni.mech eng.

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه کانتربوری (Canterbury University) و مسائل مرتبط

سلام
    من يه conditional offer از كانتربري گرفتم و گفتن كه بايد مدارك تحصيلي رو واسشون پست كنم . بعد من بهشون ميل زدم كه غير از مدارك تحصيلي ديگه بايد چي رو بفرستم و جواب دادن كه يا نامه اسكولارشيپ و يا مدركي كه ساپورت مالي رو بيان كنه..
    مي خواستم بدونم كه تا زماني كه جواب اسكولارشيپ نيومده بايد صبر كنم و يه سره مدارك رو واسشون بفرستم آخه راند بعديشون 15 may برگذار ميشه؟؟؟
    مرسي

Member
    رشته و دانشگاه
    auckland uni.mech eng.

نقل قول نوشته اصلی توسط farsam1984 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی از نتایج UC Doctoral Scholarships دانشگاه Canterbury برای 2014 اطلاعی داره ؟
    ددلاین اقدام برای این بورس 15 Oct بوده ( Link ).
    شما جواب بورستون اومده؟؟؟ چه مداركي رو ازتون خواستن واسه بورس؟؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amirpour64 نمایش پست ها
    سلام
    من يه conditional offer از كانتربري گرفتم و گفتن كه بايد مدارك تحصيلي رو واسشون پست كنم . بعد من بهشون ميل زدم كه غير از مدارك تحصيلي ديگه بايد چي رو بفرستم و جواب دادن كه يا نامه اسكولارشيپ و يا مدركي كه ساپورت مالي رو بيان كنه..
    مي خواستم بدونم كه تا زماني كه جواب اسكولارشيپ نيومده بايد صبر كنم و يه سره مدارك رو واسشون بفرستم آخه راند بعديشون 15 may برگذار ميشه؟؟؟
    مرسي
    برای شما تا چه زمانی فرصت ثبت نام داده شده ؟
    در نامه ی آفر من نوشته:
    Expiry Date : This offer may be withdrawn if you do not enrol before 1 June 2014

Member
    رشته و دانشگاه

شما جواب بورستون اومده؟؟؟ چه مداركي رو ازتون خواستن واسه بورس؟؟
    سلام
    خیر، تنها ایمیل ثبت من در بورس در تاریخ
    Oct 18
    اومده، از نتایج همچنان خبری نیست.
    چیز خاصی ارائه نکردم، همون مدارکی که واسه اپلای لازم بود (مطابق توضیحات فرم اسکولارشیپ که در سایت بود) کافی بودند و نیازی هم به ارسال مجددشان نبود و تنها توصیه نامه هام رو مجددا ارسال کردم (توسط ایمیل اساتیدم) بعلاوه ی فرم درخواست اسکولارشیپ

Member
    رشته و دانشگاه
    auckland uni.mech eng.

برای شما تا چه زمانی فرصت ثبت نام داده شده ؟
    در نامه ی آفر من نوشته:
    Expiry Date : This offer may be withdrawn if you do not enrol before 1 June 2014
    من defer كردم تاريخ انقضا رو..

Member
    رشته و دانشگاه
    auckland uni.mech eng.

سلام
    خیر، تنها ایمیل ثبت من در بورس در تاریخ
    Oct 18
    اومده، از نتایج همچنان خبری نیست.
    چیز خاصی ارائه نکردم، همون مدارکی که واسه اپلای لازم بود (مطابق توضیحات فرم اسکولارشیپ که در سایت بود) کافی بودند و نیازی هم به ارسال مجددشان نبود و تنها توصیه نامه هام رو مجددا ارسال کردم (توسط ایمیل اساتیدم) بعلاوه ی فرم درخواست اسکولارشیپ
    دقيقا چه مداركي رو واسشون واسه اسكولار بفرستم؟؟ آخه من هيچي نفرستادم هنوز و conditional گرفتم...

Member
    رشته و دانشگاه

دقيقا چه مداركي رو واسشون واسه اسكولار بفرستم؟؟ آخه من هيچي نفرستادم هنوز و conditional گرفتم...
    منم کاندیشنال دارم (زبان و مدارک تحصیلی)
    پست رو توی نوابر گذاشتین یعنی شما هنوز برای اسکولارشیب اقدام نکردین؟
    خب راند اصلی توی October بسته شده:
    Students hoping to apply for the University's major scholarships round (closing in October) need to have submitted their application for admission no later than September 1, and preferably earlier. If admission has not been approved by prescribed dates, the scholarship application will not be considered
    ظاهرا OCT 2013 رو از دست دادین، و ددلاین بعدی May 2014 هست، اما یه سرچ توی لیست های اسکولارشیب بکنید تا مطمئن بشین(ضمنا پایین صفحه مربوط به اپلیکیشن خودتون رو مرتب چک کنید تا ببینید چه اسکولارشیپی جدیدا باز شده)

برای اقدام هم یک فایل ورد توی صفحه ی مربوط به اسکولاشیب میزارند که قابل دانلود هست و باید پرکرده و برایشان ایمیل کنید. مثلا در آدرس زیر 8 هفته مونده به تاریخ بسته شدن، یک فایل در این صفحه گذاشته میشه (الان باز اونو برداشتند تا حدودا مارچ 2014)

متنشو بخونید واضح هست که چی می خواد، فکر کنم فقط باید پربشه و دوباره ریکام براشون ارسال بشه، بهتره بعد از تکمیل با Scholarships Advisor دانشگاه مکاتبه کنید تا مطمئن بشید که همه چیز روبه راهه.

Andrea Quinlan - andrea.quinlan@canterbury.ac.nz

نهایتا بعد از یک مدتی (برای من یک ماه شد) برای شما ایمیل University of Canterbury: Acknowledgement of scholarship application میاد که یعنی نهایی شده و رفتین توی رقابت بورس

Member
    رشته و دانشگاه
    auckland uni.mech eng.

میشه آدرس صفحه مربوط به خودمون رو برام بزارید؟؟ چون من جایی و یا صفحه ایی ندارم تنها چیزی که دارم ایم آدرسه:
    http://www.canterbury.ac.nz/UCTrackAndTrace/Login.aspx

و توی این آدرس هم وقتی یوزر و پس رو وارد میکنم تنها بهم میگه که اپلیکیشنم تو چه مرحله ایی؟
    مرسی

منم کاندیشنال دارم (زبان و مدارک تحصیلی)
    پست رو توی نوابر گذاشتین یعنی شما هنوز برای اسکولارشیب اقدام نکردین؟
    خب راند اصلی توی October بسته شده:
    Students hoping to apply for the University's major scholarships round (closing in October) need to have submitted their application for admission no later than September 1, and preferably earlier. If admission has not been approved by prescribed dates, the scholarship application will not be considered
    ظاهرا OCT 2013 رو از دست دادین، و ددلاین بعدی May 2014 هست، اما یه سرچ توی لیست های اسکولارشیب بکنید تا مطمئن بشین(ضمنا پایین صفحه مربوط به اپلیکیشن خودتون رو مرتب چک کنید تا ببینید چه اسکولارشیپی جدیدا باز شده)

برای اقدام هم یک فایل ورد توی صفحه ی مربوط به اسکولاشیب میزارند که قابل دانلود هست و باید پرکرده و برایشان ایمیل کنید. مثلا در آدرس زیر 8 هفته مونده به تاریخ بسته شدن، یک فایل در این صفحه گذاشته میشه (الان باز اونو برداشتند تا حدودا مارچ 2014)

متنشو بخونید واضح هست که چی می خواد، فکر کنم فقط باید پربشه و دوباره ریکام براشون ارسال بشه، بهتره بعد از تکمیل با Scholarships Advisor دانشگاه مکاتبه کنید تا مطمئن بشید که همه چیز روبه راهه.

Andrea Quinlan - andrea.quinlan@canterbury.ac.nz

نهایتا بعد از یک مدتی (برای من یک ماه شد) برای شما ایمیل University of Canterbury: Acknowledgement of scholarship application میاد که یعنی نهایی شده و رفتین توی رقابت بورس

Member
    رشته و دانشگاه

میشه آدرس صفحه مربوط به خودمون رو برام بزارید؟؟ چون من جایی و یا صفحه ایی ندارم تنها چیزی که دارم ایم آدرسه:
    http://www.canterbury.ac.nz/UCTrackAndTrace/Login.aspx

و توی این آدرس هم وقتی یوزر و پس رو وارد میکنم تنها بهم میگه که اپلیکیشنم تو چه مرحله ایی؟
    مرسی
    سلام
    ظاهرا اون جمله ی "(ضمنا پایین صفحه مربوط به اپلیکیشن خودتون رو مرتب چک کنید تا ببینید چه اسکولارشیپی جدیدا باز شده)" اشتباها تایپ شده و مربوط به دانشگاه اوکلند هست.

صفحه 1 از 15 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)