صفحه 14 از 15 نخستنخست ... 456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 145

موضوع: تحصیل در دانشگاه کانتربوری (Canterbury University) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه کانتربوری (Canterbury University) و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    سوالی داشتم در مورد پر کردن فرم اپلیکیشن دانشگاه Canterbury برای مقطع ارشد Financial Management. امیدوارم سوالم را جای درستی مطرح کرده باشم.
    در بخش Academic history اپلیکیشن فرم پرسیده ?What is your highest secondary school qualificationو اسم مدرسه و سال پایان دوره تحصیلی?
    اما باز سوال بعدی پرسیده ?What was the last Secondary school you attended سالشم پرسیده ?What year did you last attend seconds school
    بعد هم گفته result مربوطه را آپلود کن.

1-منظورش از highest secondary school qualification مقطع پیش دانشگاهی است یا دیپلم؟
    2- منظورش از last secondary school مقطع دیپلم هست یا پیش دانشگاهی؟
    3- منظورش از result ریز نمرات هست ترجمه رسمی شده هست یا مدرک تحصیلی اون دوره خاص هم میخوان؟
    لطفا منو راهنمایی کنید.
    ویرایش توسط kianjan : April 9th, 2019 در ساعت 01:27 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rsyamchi نمایش پست ها
    ممنونم از راهنماییتون
    یک سوال دگ که داشتم اینه که توصیه نامه نمیخوان از ما؟
    چون تو هیچ مرحله ای نخواستن اصلا
    اگر نباشه یک امتیاز منفی حساب میشه یا چطوریه؟
    چیکار کنم به نظر شما
    na in uni recom nemikhad asan

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط man69 نمایش پست ها
    na in uni recom nemikhad asan
    ممنون از پاسخ شما
    مبلغی که برای اسکلارشیپ به دانشجویان دکترا میدن چقدر هستش؟
    اطلاعی دارید؟

Junior Member

سلام دوستان از طرف یک استاد دانشگاه کانتربری بهم ایمیل زده شد که علاقه داره برای دکترا با من کار کنه. ولی خودش در حال حاضر فاندی نداره. پس بمن پیشنهاد داد که یک بار برایUC Phd scholarshipاقدام کنم و یک بارThe UC College of Engineering PhD scholarshipاپلای کنم. برایUC Phd scholarshipلینکی برام ارسال کرد. الان من دو تا مشکل دارم. اول اینکه برای UC Phd scholarship وقتی اکانت میخوام بسازم و login کنم بهم یه پیامی میده (Connection error. Please disable any browser plugins/ad blockers and try again) و تو تنظیمات مرورگرها اینو غیر فعال میکنم باز همین error رو بهم میده و متاسفانه ایمیل هم زدم به scholarships@canterbury.ac.nzفعلا جوابی ندادن بمن. لطفا اگر کسی میدونه چطور حلش کنم کمکم کنه.
    سوال دوم اینکه تو قسمت scholarship های مربوط به دانشکده فنی میرم تعدادشون خیلی زیاده. نمیدونم منظوره استاد کدو یکیشون هست. بهش میل هم زدم و گفتم. یک توضیح داد که تقریبا اواسط ژانویه 2020 بسته میشه. ولی من چنین موردی رو ندیدم که ایشون اشاره کردن.

Junior Member

ممنون از پاسخ شما
    مبلغی که برای اسکلارشیپ به دانشجویان دکترا میدن چقدر هستش؟
    اطلاعی دارید؟

به صورت معمول 21000 دلار در سال + 9000 دلار هزینه تحصیل

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pakdel20 نمایش پست ها
    سلام دوستان از طرف یک استاد دانشگاه کانتربری بهم ایمیل زده شد که علاقه داره برای دکترا با من کار کنه. ولی خودش در حال حاضر فاندی نداره. پس بمن پیشنهاد داد که یک بار برایUC Phd scholarshipاقدام کنم و یک بارThe UC College of Engineering PhD scholarshipاپلای کنم. برایUC Phd scholarshipلینکی برام ارسال کرد. الان من دو تا مشکل دارم. اول اینکه برای UC Phd scholarship وقتی اکانت میخوام بسازم و login کنم بهم یه پیامی میده (Connection error. Please disable any browser plugins/ad blockers and try again) و تو تنظیمات مرورگرها اینو غیر فعال میکنم باز همین error رو بهم میده و متاسفانه ایمیل هم زدم به scholarships@canterbury.ac.nzفعلا جوابی ندادن بمن. لطفا اگر کسی میدونه چطور حلش کنم کمکم کنه.
    سوال دوم اینکه تو قسمت scholarship های مربوط به دانشکده فنی میرم تعدادشون خیلی زیاده. نمیدونم منظوره استاد کدو یکیشون هست. بهش میل هم زدم و گفتم. یک توضیح داد که تقریبا اواسط ژانویه 2020 بسته میشه. ولی من چنین موردی رو ندیدم که ایشون اشاره کردن.

این چند روز اخیرا نیوزلند تعطیل رسمی بود و احتمالا جوابتون رو بزودی میدن. راجب سوال دوم هم میتونم بگم حسابی بگردین و اگر مطمین شدین چنین چیزی نیست دوباره از استاد بپرسین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط man69 نمایش پست ها
    این چند روز اخیرا نیوزلند تعطیل رسمی بود و احتمالا جوابتون رو بزودی میدن. راجب سوال دوم هم میتونم بگم حسابی بگردین و اگر مطمین شدین چنین چیزی نیست دوباره از استاد بپرسین
    سلام دوست عزیز.
    من این مشکلات را دو هفته پیش پشت سر گزاشتم.
    در مورد سوال اول که errorمیاد ، باید با v. P. N وصل بشید. چون از حساب های گوگل استفاده میکنند و گوگل این سرویسشو بسته برای ایران.
    سوال دوم هم بعد از اینکه اپلای خودتون را سابمیت کردید قسمت اسکلارشیپ باز میشه تو داشبورد شما سمت چپ هستش.
    اونجا می‌رید و doctoral scholarship را انتخاب میکنید و پر میکنید و بعد سابمیت میکنید.
    در کل هم برای دکترا و هم برای اسکلارشیپ جدا جدا اپلای میکنید
    باز سوالی بود در خدمتم

Junior Member

سلام خیلی خوشحالم که داری برا این رشته اقدام می کنید من چند ماه پیش فارغ التحصیل شدم از UC تو همین رشته.
    جایی که گفته qualification باید خود مدرک ارسال بشه و جایی که result ریز نمرات.
    این سوالا بیشتر برا کسایی که برا لیسانس اپلای می کنند مهمه وگرنه زیاد فرقی نمیکنه جابجا هم اپلود بکنی مشکلی پیش نمیاد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط kianjan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سوالی داشتم در مورد پر کردن فرم اپلیکیشن دانشگاه Canterbury برای مقطع ارشد Financial Management. امیدوارم سوالم را جای درستی مطرح کرده باشم.
    در بخش Academic history اپلیکیشن فرم پرسیده ?What is your highest secondary school qualificationو اسم مدرسه و سال پایان دوره تحصیلی?
    اما باز سوال بعدی پرسیده ?What was the last Secondary school you attended سالشم پرسیده ?What year did you last attend seconds school
    بعد هم گفته result مربوطه را آپلود کن.

1-منظورش از highest secondary school qualification مقطع پیش دانشگاهی است یا دیپلم؟
    2- منظورش از last secondary school مقطع دیپلم هست یا پیش دانشگاهی؟
    3- منظورش از result ریز نمرات هست ترجمه رسمی شده هست یا مدرک تحصیلی اون دوره خاص هم میخوان؟
    لطفا منو راهنمایی کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrab2018 نمایش پست ها
    سلام خیلی خوشحالم که داری برا این رشته اقدام می کنید من چند ماه پیش فارغ التحصیل شدم از UC تو همین رشته.
    جایی که گفته qualification باید خود مدرک ارسال بشه و جایی که result ریز نمرات.
    این سوالا بیشتر برا کسایی که برا لیسانس اپلای می کنند مهمه وگرنه زیاد فرقی نمیکنه جابجا هم اپلود بکنی مشکلی پیش نمیاد.
    سلام دوست عزیز.
    من برای اسکلارشیپ دکترای این دانشگاه اقدام کردم
    میخواستم بدونم نتایجشونو غالبا بعد از چند هفته میدن؟ ددلاینش ۱۵ می بود.
    همچنین شروع سال تحصیلی اینها از چه تاریخی هستن.
    ممنون

Junior Member

سلام
    راستش من چون ارشد خوندم زیاد اطلاعی از اسکلارشیپ ندارم. ولی خب برا دکتری که سال تحصیلی ندارند اینجا شما هر وقت پذیرش بگیری از اول ماه بعدش شروع می کنی یعنی در وافع استاد راهنمات برات مشخص می کنه که از کی بیای و شروع کنی.
    ولی برای لیسانس و ارشد شروع سال تحصیلی فبریه و جولای هست.
    سلام دوست عزیز.
    من برای اسکلارشیپ دکترای این دانشگاه اقدام کردم
    میخواستم بدونم نتایجشونو غالبا بعد از چند هفته میدن؟ ددلاینش ۱۵ می بود.
    همچنین شروع سال تحصیلی اینها از چه تاریخی هستن.
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)