صفحه 2 از 15 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 145

موضوع: تحصیل در دانشگاه کانتربوری (Canterbury University) و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه کانتربوری (Canterbury University) و مسائل مرتبط

سلام بر دوستان

آیا کسی برای دکتری در کانتربوری اخیرا اقدام کرده؟

من اطلاعات کلی رو پرکردم یک Application Summary و یک Application Cover Sheet برام ایمیل شده یک قسمتش اینه:

PhD application form: Please complete the PhD application available from:
    www.canterbury.ac.nz/admissions/forms

The PhD application form is to be completed once you have contacted and had favourable correspondence with an academic staff member at the University regarding potential supervision and research topic

been advised by your provisional supervisor to submit a PhD application.

یعنی حتما قبلش حتما باید از یک استاد اوکی بگیرم بعدش مدارک رو به شکلی که خواستن بفرستم؟

من احتمال زیاد بدون بورس و با هزینه خودم میخوام برم

خیلی ممنون اگر کسی میتونه کمکم کنه
    خنک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش.
    بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر.....

Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics (PhD) - University of Windsor

نقل قول نوشته اصلی توسط sarvazad نمایش پست ها
    سلام بر دوستان

آیا کسی برای دکتری در کانتربوری اخیرا اقدام کرده؟

من اطلاعات کلی رو پرکردم یک Application Summary و یک Application Cover Sheet برام ایمیل شده یک قسمتش اینه:

PhD application form: Please complete the PhD application available from:
    www.canterbury.ac.nz/admissions/forms

The PhD application form is to be completed once you have contacted and had favourable correspondence with an academic staff member at the University regarding potential supervision and research topic

been advised by your provisional supervisor to submit a PhD application.

یعنی حتما قبلش حتما باید از یک استاد اوکی بگیرم بعدش مدارک رو به شکلی که خواستن بفرستم؟

من احتمال زیاد بدون بورس و با هزینه خودم میخوام برم

خیلی ممنون اگر کسی میتونه کمکم کنه
    سلام دوست من
    شما ابتدا باید نظر یک استاد رو جلب کنی و زیر نظر استاد یک پروپوزال تهیه کنید و بعد اقدام کنید.

PhD Supervisor: Have contacted and had favourable correspondence with an academic staff member at the University regarding potential supervision and research topic. The proposed supervisor must be clearly identified in your application.

Research proposal: A brief description of the proposed research (1­2 paragraphs) that includes the name of the proposed supervisor.

سلام دوستان، راستش من از یکی از استادای دانشگاه کانتربوری جوابی گرفتم که متنش اینه،
    I have noticed your excellent academic records as reflected in your high ranking in the entrance examinations.
    Can you provide me with a very brief write out of a research proposal?
    کسی میتونه راهنماییم کنه که دقیقا منظور ایشون چی هست؟ سیستم پذیرش در این دانشگاه اصلا چطوریه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics (PhD) - University of Windsor

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoolmazruee نمایش پست ها
    سلام دوستان، راستش من از یکی از استادای دانشگاه کانتربوری جوابی گرفتم که متنش اینه،
    I have noticed your excellent academic records as reflected in your high ranking in the entrance examinations.
    Can you provide me with a very brief write out of a research proposal?
    کسی میتونه راهنماییم کنه که دقیقا منظور ایشون چی هست؟ سیستم پذیرش در این دانشگاه اصلا چطوریه؟
    سلام دوست من
    منظور ایشون نوشتن یک پروپوزال هست،یک پروپوزال یک صفحه ای کافیه.
    روند تماس با اساتید به همین نحویه که شما دارین پیش میرین. یعنی ایمیل زدن به استاد و تنظیم یک پروپوزال زیر نظر ایشان، جهت اقدام برای (تنها) پذیرش و غالبا بعد از گرفتن پذیرش، باید برای شرکت در رقابت اسکولارشیب، اقدام کنید
    . نکته ی مهم اقدام به موقع برای رسیدن به ددلاین اسکولارشیب هاست. چون که غالبا پذیرش رو راحت میدند( حدودا یک ماهه جواب پذیرش میاد) اما سختی کار گرفتن اسکولارشیبه که به شدت رقابتیه و غالبا اساتید فاندی ندارند و تاثیر کمی در تخصیص اسکولارشیب به دانشجو ها دارند. کلا گرفتن اسکولارشیب به رزومه ی تحصیلی شما بستگی خواهد داشت

نقل قول نوشته اصلی توسط farsam1984 نمایش پست ها
    سلام دوست من
    منظور ایشون نوشتن یک پروپوزال هست،یک پروپوزال یک صفحه ای کافیه.
    روند تماس با اساتید به همین نحویه که شما دارین پیش میرین. یعنی ایمیل زدن به استاد و تنظیم یک پروپوزال زیر نظر ایشان، جهت اقدام برای (تنها) پذیرش و غالبا بعد از گرفتن پذیرش، باید برای شرکت در رقابت اسکولارشیب، اقدام کنید
    . نکته ی مهم اقدام به موقع برای رسیدن به ددلاین اسکولارشیب هاست. چون که غالبا پذیرش رو راحت میدند( حدودا یک ماهه جواب پذیرش میاد) اما سختی کار گرفتن اسکولارشیبه که به شدت رقابتیه و غالبا اساتید فاندی ندارند و تاثیر کمی در تخصیص اسکولارشیب به دانشجو ها دارند. کلا گرفتن اسکولارشیب به رزومه ی تحصیلی شما بستگی خواهد داشت
    چرا روند پذیرش اینطوریه؟ به نظرم این مسئله کار رو مشکل میکنه! چون اگه قرار باشه وقتی پذیرش هم گرفتی روی همین موضوعی که الان مطرح میکنی کار کنی، خیلی جالب به نظر نمیرسه، میدونین چرا، چون بالاخره دید آدم با گذشت زمان عوض میشه و به ایده ها و موضوع های بهتری میرسه، حالا سوال من اینه که آیا دقیقا موضوع کاری در آینده همینی خواهد شد که الان به استاد پیشنهادشو میدی؟ حالا نمیدونم تو صفحه شخصی استاد لیست سه تا پروژه هاش که داره روشون کار میکنه رو هم گذاشته، به نظرتون پروپوزالی که بهش ارائه میدم حتما باید شامل یکی از این سه پروژه ی در حال حاضرش باشه؟

ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    auckland uni.mech eng.

سلام
    در مورد سوال اول بايد بگم آره، يه جورايي بايد از الان بدوني كه رو چي مي خواي كار كني به صورت كلي واسه همين حدود يه صفحه بهش بگو مي خواي چي كار كني
    در مورد سوال دوم: نه ، مي توني خودت موضوع بدي
    موفق باشي

چرا روند پذیرش اینطوریه؟ به نظرم این مسئله کار رو مشکل میکنه! چون اگه قرار باشه وقتی پذیرش هم گرفتی روی همین موضوعی که الان مطرح میکنی کار کنی، خیلی جالب به نظر نمیرسه، میدونین چرا، چون بالاخره دید آدم با گذشت زمان عوض میشه و به ایده ها و موضوع های بهتری میرسه، حالا سوال من اینه که آیا دقیقا موضوع کاری در آینده همینی خواهد شد که الان به استاد پیشنهادشو میدی؟ حالا نمیدونم تو صفحه شخصی استاد لیست سه تا پروژه هاش که داره روشون کار میکنه رو هم گذاشته، به نظرتون پروپوزالی که بهش ارائه میدم حتما باید شامل یکی از این سه پروژه ی در حال حاضرش باشه؟

ممنون

ممنون
    سلام دوست عزیز،

چون اینجا دکترا پژوهش محور هست و شما از روز اول که اومدی ریسرچ رو شروع میکنی اینطوریه که باید پروپوزال داشته باشی. این پروپوزال خیلی خام هستش و یکی دو صفحه ای. در آینده هم میتونه کلا عوض بشه هم کلی مورد بهش اضافه بشه. بنابراین نگران این نباشید. در مورد سوال دوم هم کاملا بستگی به استاد داره. بعضی ها شدیدا اصرار به پروژه های خودشون دارن ولی بعضی ها باز تر هستن.
    مهرداد

سلام دوستان
    بنده در جریان اینکه یکی از اساتید گفته بود که برام پروپوزال برام بفرست، منم همین کار رو کردم و بعد از یک هفته ای که طول کشید پروپوزال رو آماده کنم برای ایشون پروپوزال رو فرستادم، الان باز ایشون بهم میل زدن با مضمون زیر،

Thanks. I am looking for the following information in your proposal:

· What are the problems with XXX – this was more or less mentioned in your proposal.
    · How does others address the problems and why these are not good enough
    · What and how you intend to do in your research to address the problems

به نظر میرسه که از پروپوزال خوشش اومده، شما هم همین نظر رو دارین؟ ولی خب حالا احتمالا کامل هم از پروپوزال ارائه شده خوشش بیاد، مهمترین مسئله من که مسائل مالی هست بدون حل باقی میمونه!! آیا به نظرتون میتونم با استاده در میون بذارم این مسئله رو؟ چجوری بهش بگم و کی؟

با تشکر

سلام دوستان
    بنده در جریان اینکه یکی از اساتید گفته بود که برام پروپوزال برام بفرست، منم همین کار رو کردم و بعد از یک هفته ای که طول کشید پروپوزال رو آماده کنم برای ایشون پروپوزال رو فرستادم، الان باز ایشون بهم میل زدن با مضمون زیر،

Thanks. I am looking for the following information in your proposal:

· What are the problems with XXX – this was more or less mentioned in your proposal.
    · How does others address the problems and why these are not good enough
    · What and how you intend to do in your research to address the problems

به نظر میرسه که از پروپوزال خوشش اومده، شما هم همین نظر رو دارین؟ ولی خب حالا احتمالا کامل هم از پروپوزال ارائه شده خوشش بیاد، مهمترین مسئله من که مسائل مالی هست بدون حل باقی میمونه!! آیا به نظرتون میتونم با استاده در میون بذارم این مسئله رو؟ چجوری بهش بگم و کی؟

با تشکر
    به نظر من الان زوده که مسئله مالی رو مطرح کنید
    فکر می کنم یک مقدار نیاز به literature review و در عین حال بیان روش کارتون دارید
    بعد که در این مورد صحبت کردید، و نظرش مثبت بود، در مورد available fund یا scholarship سوال کنید

به نظرتون این سوالایی که استاد ازم خواسته خیلی زمان بر نیست؟ به نظرتون کار درستی هست اگه به استاد میل بزنم و ازش مثلا یه فرصت 2 هفته ای بگیرم و بگم تا دو هفته آینده ایشالا جواب این سوال ها رو آماده میکنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)