صفحه 3 از 15 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 145

موضوع: تحصیل در دانشگاه کانتربوری (Canterbury University) و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه کانتربوری (Canterbury University) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoolmazruee نمایش پست ها
    به نظرتون این سوالایی که استاد ازم خواسته خیلی زمان بر نیست؟ به نظرتون کار درستی هست اگه به استاد میل بزنم و ازش مثلا یه فرصت 2 هفته ای بگیرم و بگم تا دو هفته آینده ایشالا جواب این سوال ها رو آماده میکنم؟
    به نظر من،
    با ایمیلی که حرفی توش ندارید کلافه اش نکنید
    شما حتما مطالعاتی داشتید که research proposal نوشتید، بر اساس همون و کمی بررسی بیشتر روی سوالاتی که پرسیده پاسخ رو آماده کنید و بفرستید
    مثلا برای سوال اول : به نظر میرسه که شما روشی رو نقد کردید، در موردش بیشتر توضیح بدید
    سوال دوم: تکنیک هایی که برای حل مساله وجود داره رو با ذکر ref معرفی و کاستی هاشون رو بگید
    سوال سوم:روش کار خودتون و برنامه تون رو توضیح بدین
    در آخر هم اضافه کنید که کارتون بر روی مبانی و روش ها ادامه داره و ایشون رو در جریان ادامه مطالعاتتون میگذارید

مهم اینه که شما قابلیت گرد آوری و نتیجه گیری و ارائه راهکارتون رو نشون بدین و البته فراموش نکنید که قرار نیست در این مرحله خیلی متخصص باشید پس خیلی وقت رو هم هدر ندید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Calgary - Environmental Eng.

سلام. من از دانشگاه کانتربری هم admission offer و هم scholarship offer گرفتم. تازه ایمیل به دستم رسیده و هنوز هیچ اطلاعاتی ندارم. شاید سوالم خیلی خام باشه، ولی فک کردم بپرسم و بعد خودم دنبالش برم بهتر از اینه که ندونسته دنبالش باشم. آیا مبلغ UC doctoral scholarship برای زندگی و تحصیل در نیوزلند کافیه؟ آیا می شه این offer ها رو defer کرد. آخه من برای کانادا و امریکا هم اقدام کردم و دارم می کنم. و از نظر دوستانی که اینجا واسه نیوزلند اقدام کردن، می شه بگین به نظر شما کدوم یکی از کشورها می تونه بهتر باشه، هم واسه تحصیل و هم زندگی؟! اگه سوالم برای این تاپیک نامربوطه می شه راهنمایی ام کنم تو کدوم تاپیک باید این سوال رو مطرح کنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoolmazruee نمایش پست ها
    چرا روند پذیرش اینطوریه؟ به نظرم این مسئله کار رو مشکل میکنه! چون اگه قرار باشه وقتی پذیرش هم گرفتی روی همین موضوعی که الان مطرح میکنی کار کنی، خیلی جالب به نظر نمیرسه، میدونین چرا، چون بالاخره دید آدم با گذشت زمان عوض میشه و به ایده ها و موضوع های بهتری میرسه، حالا سوال من اینه که آیا دقیقا موضوع کاری در آینده همینی خواهد شد که الان به استاد پیشنهادشو میدی؟ حالا نمیدونم تو صفحه شخصی استاد لیست سه تا پروژه هاش که داره روشون کار میکنه رو هم گذاشته، به نظرتون پروپوزالی که بهش ارائه میدم حتما باید شامل یکی از این سه پروژه ی در حال حاضرش باشه؟

ممنون
    منم با همین سوال مواجه بودم. با یه استادی توی کانتربری تماس گرفتم که خیلی از رزومه من خوشش اومد. خود اون استاد یه research proposal آماده کرد و برام فرستاد. البته به خودم هم گفت که اگه ایده ای دارم باهاش مطرح کنم. وقتی research proposal به دستم رسید ازم خواست بخونم و موافقتم رو باهاش اعلام کنم. در کل با موضوع و روند موافق بودم ولی یه سری جزئیات بود که می خواستم تغییر کنه. باهاش در میون گذاشتم و بهم گفت موضوع بعد از رسیدن من به اونجا قابل تغییره.

من در جواب قبول کردن admission offer بهشون گفتم این offer رو مشروط قبول می کنم. چون قبل از اون برای اسکولارشیپ اقدام کرده بودم، گفتم باید منتظر جواب اسکولارشیپ بمونم تا بتونم قطعا این پذیرش رو قبول کنم. این هم به این خاطره که بدون اسکولارشیپ نمی تونم واسه ادامه تحصیل بیام.
    ویرایش توسط hediye119 : December 12th, 2013 در ساعت 03:07 PM دلیل: ادغام دو پُست

Member
    رشته و دانشگاه
    auckland uni.mech eng.

نقل قول نوشته اصلی توسط royapr نمایش پست ها
    سلام. من از دانشگاه کانتربری هم admission offer و هم scholarship offer گرفتم. تازه ایمیل به دستم رسیده و هنوز هیچ اطلاعاتی ندارم. شاید سوالم خیلی خام باشه، ولی فک کردم بپرسم و بعد خودم دنبالش برم بهتر از اینه که ندونسته دنبالش باشم. آیا مبلغ UC doctoral scholarship برای زندگی و تحصیل در نیوزلند کافیه؟ آیا می شه این offer ها رو defer کرد. آخه من برای کانادا و امریکا هم اقدام کردم و دارم می کنم. و از نظر دوستانی که اینجا واسه نیوزلند اقدام کردن، می شه بگین به نظر شما کدوم یکی از کشورها می تونه بهتر باشه، هم واسه تحصیل و هم زندگی؟! اگه سوالم برای این تاپیک نامربوطه می شه راهنمایی ام کنم تو کدوم تاپیک باید این سوال رو مطرح کنم.
    سلام
    میشه بپرسم چه جوری scholarship offer واستون اومده؟؟
    من از این دانشگاه conditional offer دارم و منتظر راند بعدی scholarship هستم تا شرکت کنم..

آره.. مقدار scholar واسه زندگی کافیه تو کانتربری ..آره میشه offer رو defer کرد...

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amirpour64 نمایش پست ها
    سلام
    میشه بپرسم چه جوری scholarship offer واستون اومده؟؟
    من از این دانشگاه conditional offer دارم و منتظر راند بعدی scholarship هستم تا شرکت کنم..

آره.. مقدار scholar واسه زندگی کافیه تو کانتربری ..آره میشه offer رو defer کرد...
    من همزمان واسه admission و scholarship اپلای کردم. استادی که باهاش در تماس بودم بهم یادآوری کرد که deadline ارسال اپلیکیشن واسه scholarship اکتبر 15 هست و ازم خواست براش اقدام کنم. به همین خاطر جواب admission ماه قبل و جواب scholarship امروز رسیده. ضمنا من مدارک و تافل رو قبل از اینکه جواب admission بیاد فرستاده بودم چون وقتی واسه admission اپلیکیشن فرستادم ازم خواستن هر زمان که تونستم hard-copies رو براشون ارسال کنم. TOEFL رو با اینکه نمره هامو self-report کرده بودم، به ETS سفارش دادم که واسه اشون بفرسته. خلاصه مدارکم کامل شد.

Member
    رشته و دانشگاه
    auckland uni.mech eng.

نقل قول نوشته اصلی توسط royapr نمایش پست ها
    من همزمان واسه admission و scholarship اپلای کردم. استادی که باهاش در تماس بودم بهم یادآوری کرد که deadline ارسال اپلیکیشن واسه scholarship اکتبر 15 هست و ازم خواست براش اقدام کنم. به همین خاطر جواب admission ماه قبل و جواب scholarship امروز رسیده. ضمنا من مدارک و تافل رو قبل از اینکه جواب admission بیاد فرستاده بودم چون وقتی واسه admission اپلیکیشن فرستادم ازم خواستن هر زمان که تونستم hard-copies رو براشون ارسال کنم. TOEFL رو با اینکه نمره هامو self-report کرده بودم، به ETS سفارش دادم که واسه اشون بفرسته. خلاصه مدارکم کامل شد.
    چه جالب..استاد من بهم گت که اول باید جواب admission بیاد بعد واسه scholar اقدام کنی..

نقل قول نوشته اصلی توسط amirpour64 نمایش پست ها
    چه جالب..استاد من بهم گت که اول باید جواب admission بیاد بعد واسه scholar اقدام کنی..
    من هم دقیقا اول جواب پذیرشم اومد و بعد تونستم برای اسکولارشیپ اپلای کنم. اما فکر می کنم بشه تا حدودی با هم انجامش داد با موافقت استاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, University of Canterbury

اگه جواب اسکالرشیپ ها اومده پس چرا هیچ ایمیلی برای من نیومده مبنی بر اینکه تونستم یا نتونستم اسکالرشیپ بگیرم؟ من واسه این راند مدارکمو سابمیت کرده بودم و ایمیل تایید هم اومده بود...

نقل قول نوشته اصلی توسط electrica نمایش پست ها
    اگه جواب اسکالرشیپ ها اومده پس چرا هیچ ایمیلی برای من نیومده مبنی بر اینکه تونستم یا نتونستم اسکالرشیپ بگیرم؟ من واسه این راند مدارکمو سابمیت کرده بودم و ایمیل تایید هم اومده بود...
    دوست عزیز جواب ها کم کم اعلام میشه. برای من هم هنوز نیومده. پس نگران نباش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, University of Canterbury

سلام، دوستان جواب اسکالرشیپ من هم اومد و متاسفانه این دوره نشد . بقیه دوستان چه کردند؟ ایمیلی اومده براتون؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)