صفحه 4 از 15 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 145

موضوع: تحصیل در دانشگاه کانتربوری (Canterbury University) و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics (PhD) - University of Windsor

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه کانتربوری (Canterbury University) و مسائل مرتبط

سلام
    جواب بورس من چند دقیقه پیش اومد.....خدا رو شکر ریجکت شدم و خیالم هم راحت شد . انشا الله بقیه دوستان بورس رو بگیرند

نقل قول نوشته اصلی توسط sara-sedehi نمایش پست ها
    به نظر من،
    با ایمیلی که حرفی توش ندارید کلافه اش نکنید
    شما حتما مطالعاتی داشتید که research proposal نوشتید، بر اساس همون و کمی بررسی بیشتر روی سوالاتی که پرسیده پاسخ رو آماده کنید و بفرستید
    مثلا برای سوال اول : به نظر میرسه که شما روشی رو نقد کردید، در موردش بیشتر توضیح بدید
    سوال دوم: تکنیک هایی که برای حل مساله وجود داره رو با ذکر ref معرفی و کاستی هاشون رو بگید
    سوال سوم:روش کار خودتون و برنامه تون رو توضیح بدین
    در آخر هم اضافه کنید که کارتون بر روی مبانی و روش ها ادامه داره و ایشون رو در جریان ادامه مطالعاتتون میگذارید

مهم اینه که شما قابلیت گرد آوری و نتیجه گیری و ارائه راهکارتون رو نشون بدین و البته فراموش نکنید که قرار نیست در این مرحله خیلی متخصص باشید پس خیلی وقت رو هم هدر ندید
    سلام خانم سارا
    واقعا ممنونم از راهنماییتون، واقعا به ذهنم جهت دادین، حالا به نظرتون با توجه به حجم مطلبی که این استاد ازم خواسته، تا چند روز به نظر مناسب میرسه که جواب ایشون به طول بینجامه؟ الان امروز که شنبه 14 دسامبر هست، 5 روز از آخرین ایمیل ایشون میگذره!

شاید بهتر باشه در این مرحله یک مقدار فراتر از یک research proposal بنویسید، همونطور که گفتم به نظر میرسه استادتون می خواد که از شما ref به کارهای دیگران ، نقاط ضعف احتمالی و پیشنهاد برای آینده و ادامه تحقیق رو بشنوه اگر در 2-3 روز می تونید کار رو پر محتوا تر کنید خوب ارزش خواهد داشت اما مراقب باشید که زمان و دست آوردتتون هم خوانی داشته باشه یعنی اگر فکر می کنید خیلی پیشرفتی نخواهید داست زیاد هم طول نکشه که ارتباط فعال باقی بمونه عرض کردم می تونید تا جایی که کار کردید با رعایت مسائلی که گفتم، براشون گزارشی بفرستید و بگین که باز هم دارید روی مثلا مورد 1 و 2 که نیاز به کار بیشتری داره بررسی می کنید و باز هم از comment های ایشون برای پیشبرد موضوع پیشنهادی استقبال می کنید

سلام بچه ها
    بیزحمت کسی میتونه بگه ددلاین اپلای واسه دانشگاه کانتربوری چه زمانی هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, University of Canterbury

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoolmazruee نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    بیزحمت کسی میتونه بگه ددلاین اپلای واسه دانشگاه کانتربوری چه زمانی هست؟
    هیچ ددلاینی وجود داره و هر موقع سال میتونی اپلای کنی واسه دکترا

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط electrica نمایش پست ها
    واسه بورس دکتری چه ددلاینی وجود داره؟
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

نقل قول نوشته اصلی توسط electrica نمایش پست ها
    یعنی چی ددلاینی وجود نداره! به هر حال اگه یک روز هم قبل از شروع ترم اپلای کنی حتی اگه دانشگاه قبول بکنه، در واقعیت نمیتونی به موقع کارا رو راست و ریس کنی، به هر حال بذارین اینطوری بپرسم، اگه بخایم واسه ترم سپتامبر ( فال نیمکره شمالی!) 2014 اقدام کنیم، معمولا بهترین ددلاین زمانی واسه انجام شدن به موقع کارا چه موقعی هستش؟

با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoolmazruee نمایش پست ها
    یعنی چی ددلاینی وجود نداره! به هر حال اگه یک روز هم قبل از شروع ترم اپلای کنی حتی اگه دانشگاه قبول بکنه، در واقعیت نمیتونی به موقع کارا رو راست و ریس کنی، به هر حال بذارین اینطوری بپرسم، اگه بخایم واسه ترم سپتامبر ( فال نیمکره شمالی!) 2014 اقدام کنیم، معمولا بهترین ددلاین زمانی واسه انجام شدن به موقع کارا چه موقعی هستش؟

با تشکر
    دوست عزیز، گفتم که دانشگاه کنتربری ددلاینی نداره و شروع دوره میتونه اول هر ماه از سال باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    واسه بورس دکتری چه ددلاینی وجود داره؟
    15 اکتبر و 15 می

سلام دوستان
    شرمنده دانشگاه کانتربوری اپلای کردنش مجانیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)