صفحه 5 از 15 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 145

موضوع: تحصیل در دانشگاه کانتربوری (Canterbury University) و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه کانتربوری (Canterbury University) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoolmazruee نمایش پست ها
    سلام دوستان
    شرمنده دانشگاه کانتربوری اپلای کردنش مجانیه؟
    سلام،

بله رایگان هستش

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط kave0051 نمایش پست ها
    سلام،

بله رایگان هستش
    برای بورس نیازه که حتما با استاد هماهنگ بشه؟
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Member
    رشته و دانشگاه
    auckland uni.mech eng.

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    حتما حتما بايد قبل از اپلاي با يه استادي هماهنگ كني و ازش اوكي بگيري..

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    Orang عزیز تقریبا روال کار مشابه استرالیا هستش و فرق چندانی نداره و حتی ساده تر هستش.

Junior Member

سلام دوستان
    آیا تو دوره دکترا دانشگاه کانتربری نیازی به پاس کردن واحد درسی نیست؟
    در مورد پایان نامه کسی اطلاع داره که آیا واحد درسی محسوب میشود یا خیر؟آیا دفاع از پایان نامه وجود دارد؟

سلام
    می خواستم بدونم این دانشگاه برا مستر هم فاند داره؟ من وبسایتو نگاه کردم، چند موردی هست ولی نمی دونم میشه باهاش هزینه شهریه و زندگی رو پرداخت کرد یا نه!
    ممنون می شم اگه راهنماییم کنین.

سلام دوستان.
    من به 1 استاد از این دانشگاه ایمیل زدم. بعدش 1 ایمیل از department administrator برام اومد که استاد ایمیلمو برا اون فروارد کرده و اطلاعات برای اپلای رو برام فرستاده بود. ولی هیچ ایمیلی مستقیما از استاد برام نیومده. حالا من باید چیکار کنم؟!! یعنی نظر استاده مثبت بوده؟! تا حالا برای نیوزلند اپلای نکردم، از کجا مطمئن بشم!
    1 نکته دیگه اینکه هر چی تو سایتش گشتم سایت اپلایش رو ندیدم. یعنی برای اپلای باید فرم و بقیه مدارک رو ایمیل کنم؟!!!!!! سایت مخصوص اپلای نداره؟!!
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, University of Canterbury

نقل قول نوشته اصلی توسط nasiim نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من به 1 استاد از این دانشگاه ایمیل زدم. بعدش 1 ایمیل از department administrator برام اومد که استاد ایمیلمو برا اون فروارد کرده و اطلاعات برای اپلای رو برام فرستاده بود. ولی هیچ ایمیلی مستقیما از استاد برام نیومده. حالا من باید چیکار کنم؟!! یعنی نظر استاده مثبت بوده؟! تا حالا برای نیوزلند اپلای نکردم، از کجا مطمئن بشم!
    1 نکته دیگه اینکه هر چی تو سایتش گشتم سایت اپلایش رو ندیدم. یعنی برای اپلای باید فرم و بقیه مدارک رو ایمیل کنم؟!!!!!! سایت مخصوص اپلای نداره؟!!
    ممنون
    دوست عزیز معمولا بعد ایمیل زدن به استاد در صورتی که توافق کنه، هم خودش ایمیل میزنه هم department administrator که بگه چه مراحل و مدارکی نیاز هست، در ضمن یکی از مدارک موضوع تز شما هست که استاد باید برای شما مشخص کنه، پس دوباره بهش ایمیل بزنین و بگین که روی چه موضوعی باید کار کنین. موفق باشین

سلام
    من واسه PHD تو دانشگاه کانتربری اقدام کردم و با استاد هماهنگ کردمو ...
    بعد فرم اسکولارشیپ رو پرکردم و همراه با اونچیزایی که لازم بود از جمله مدارک تحصیلی و پروپوزال و ... فرستادم واسه کمیته اسکولارشیپ
    بعدش اونا یه acknowledgment واسم فرستادند.
    اخیر از طرف SCHOLARSHIP OFFICE دانشگاه ایمیل اومده که باید مدارم رو واسشون پست کنم
    از طرفی من قبلا مدارکمو ایمیل کرده بودم و توی سایت دانشگاه هم اگه درست یادم باشه گفته بود میتونید مدارکتونو ایمیل کنید.
    این متن درخواستشون هست
    Please send original or true certified copies of your academic transcripts to the Scholarships Office by postal or courier mail as soon as possible. If you receive a scholarship offer and we have not already got your original or certified transcripts, you will be required to submit the documents immediately after you receive the offer. They must be received by the Scholarships Office within one month of the date of the offer letter.
    خب من که هنوز OFFER نگرفتم
    ممنون میشم کسی راهنمایی کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط a_arghavani نمایش پست ها
    سلام
    من واسه PHD تو دانشگاه کانتربری اقدام کردم و با استاد هماهنگ کردمو ...
    بعد فرم اسکولارشیپ رو پرکردم و همراه با اونچیزایی که لازم بود از جمله مدارک تحصیلی و پروپوزال و ... فرستادم واسه کمیته اسکولارشیپ
    بعدش اونا یه acknowledgment واسم فرستادند.
    اخیر از طرف SCHOLARSHIP OFFICE دانشگاه ایمیل اومده که باید مدارم رو واسشون پست کنم
    از طرفی من قبلا مدارکمو ایمیل کرده بودم و توی سایت دانشگاه هم اگه درست یادم باشه گفته بود میتونید مدارکتونو ایمیل کنید.
    این متن درخواستشون هست
    Please send original or true certified copies of your academic transcripts to the Scholarships Office by postal or courier mail as soon as possible. If you receive a scholarship offer and we have not already got your original or certified transcripts, you will be required to submit the documents immediately after you receive the offer. They must be received by the Scholarships Office within one month of the date of the offer letter.
    خب من که هنوز OFFER نگرفتم
    ممنون میشم کسی راهنمایی کنه
    دوست عزیز شما میتونید به Scholarship Office ایمیل بزنید و از اونها بپرسید. البته من خودم برای اکتبر به صورت ایمیلی اپلی کردم. در اون موقع چون هنوز مدرک ارشد رو نگرفته بودم، از من هم خواستن که مدارک رو بفرستم. ولی منظورشون مدرک نهایی کارشناسی ارشد من بود که اونم اسکن کردم و فرستادم. کلا من همه چیز رو با ایمیل فرستادم و اسکالرشیپ هم گرفتم.

به نظر من با Scholarship Office مکاتبه کنید و استادتون رو هم در این ایمیل ها CC کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)