صفحه 7 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 145

موضوع: تحصیل در دانشگاه کانتربوری (Canterbury University) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه کانتربوری (Canterbury University) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط roma1054 نمایش پست ها
    من به 3 نفر از استادان دانشگاه که تو فیلد تحقیقاتیشون تجربه تحقیقی دارم ایمیل زدم و از تحصیلات و سوابق مطالعاتیم براشون گفتم. ولی بعد از گذشت 3 هفته هیچکدوم جواب ایمیل من رو هم ندادند - می خواستم ببینم که استادای این دانشگاه معمولا جواب ایمیل ها رو نمی دند ؟ یا من باید مدارکی هم زمیمه ایمیلم کنم براشون - من برای مقطع دکتر ادر مکانیک دارم اپلای می کنم. ( مگه اولین قدم برای اپلای دکترا پیدا کردن سوپروایزر نیست ؟)
    بله متاسفانه. حداقل برای دپارتمان عمرانش که من فهمیدم معمولا" جواب نمیدن. مخصوصا" پرفسورهاشون. من پارسال و امسال هردو ایمیل دادم ولی پرفسورهاش اصلا" جواب ندادن. با اینکه رزومم هم تغییر خوبی کرده بود و چشمگیر بود. اگر بعد 3 هفته جواب ندادن بعیده دیگه جواب بدن. مگر شانسی مثلا" یکیشون نتونسته باشه ایمیل چک کنه تا اون موقع. مثلا" سفر باشه یا.... که البته معمولا وقتیکه میرن سفر با یه اتوماتیک ریپلای خبر میدن که نمیتونن جواب بدن.
    فقط رزومه رو ضمیمه کن. اگر چیز دیگه ای بخان خودشون میگن توی ایمیلهای بعدی.
    بله اولین گام قطعا" یافتن سوپروایزره.
    از همه دوستای خوبی که وقت میذارن و سوالای بقیه رو جواب میدن سپاسگزارم.

سلام دوستان من وکیل گرفتم و ایشون کلا همش میگه شانس کم می خواستم بدونم با شرایط من چقدر امکان گرفتن پذیرش بدون فاند دکتری نیوزلند وجود داره مرسی
    سن 29
    لیسانس نرم افزار آزاد اراک معدل 14.44
    فوق صنایع اراک معدل 15.8
    آیلتس 6
    بدون سابقه کار و مقاله

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moghadasi85 نمایش پست ها
    سلام دوستان من وکیل گرفتم و ایشون کلا همش میگه شانس کم می خواستم بدونم با شرایط من چقدر امکان گرفتن پذیرش بدون فاند دکتری نیوزلند وجود داره مرسی
    سن 29
    لیسانس نرم افزار آزاد اراک معدل 14.44
    فوق صنایع اراک معدل 15.8
    آیلتس 6
    بدون سابقه کار و مقاله
    والا زیاد رزومه خوبی نداری متاسفانه. بستگی داره کدوم دانشگاه بخای بری. چون دانشگاههای تاپشون مثل اکلند روی معدل و رنک دانشگاه حساس هستند. من ارشدم آزاد بود با معدل 18.31 ولی سر یه پروژه ای یه استاده میگفت که با ادمیشن کامیتی مشورت کرده گفتن بخاطر اینکه دانشگاه ارشدم آزاد بوده و رنکش خوب نیست ممکنه بهم پذیرش ندن و ریسک نکرد دیگه.
    اما چون فاند نمیخای شاید از دانشگاههای درجه اولشون بهت پذیرش ندن ولی حتما از بقیه دانشگاهها بهت میدن بالاخره. بشرطیکه بتونی نمره آیلتست رو درست کنی. چون با این نمره بعیده بهت بدن. حداقل باید 6.5 بگیری

نقل قول نوشته اصلی توسط matildawkb نمایش پست ها
    والا زیاد رزومه خوبی نداری متاسفانه. بستگی داره کدوم دانشگاه بخای بری. چون دانشگاههای تاپشون مثل اکلند روی معدل و رنک دانشگاه حساس هستند. من ارشدم آزاد بود با معدل 18.31 ولی سر یه پروژه ای یه استاده میگفت که با ادمیشن کامیتی مشورت کرده گفتن بخاطر اینکه دانشگاه ارشدم آزاد بوده و رنکش خوب نیست ممکنه بهم پذیرش ندن و ریسک نکرد دیگه.
    اما چون فاند نمیخای شاید از دانشگاههای درجه اولشون بهت پذیرش ندن ولی حتما از بقیه دانشگاهها بهت میدن بالاخره. بشرطیکه بتونی نمره آیلتست رو درست کنی. چون با این نمره بعیده بهت بدن. حداقل باید 6.5 بگیری

کدوم دانشگاه ها هستن که راحت بگیرن و بورس کامل بدن؟

آیا داشتن مقاله خیلی مهمه؟
    اگه معدل خیلی بالا داشته باشم میتونه شانسم رو برای گرفتن بورس کامل ببره بالا؟ کلا چه فاکتور هایی نقش داره تو بورس شدن؟

(سوالم در مورد مستر هستش.)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Cyanide نمایش پست ها
    کدوم دانشگاه ها هستن که راحت بگیرن و بورس کامل بدن؟

آیا داشتن مقاله خیلی مهمه؟
    اگه معدل خیلی بالا داشته باشم میتونه شانسم رو برای گرفتن بورس کامل ببره بالا؟ کلا چه فاکتور هایی نقش داره تو بورس شدن؟

(سوالم در مورد مستر هستش.)

والا خوب اونا همه فاکتورهای لازم رو بررسی میکنن و هرکس بهتر باشه رو انتخاب میکنن.
    مقاله
    نمره زبان
    دانشگاهی که توش فارغ التحصیل شدی
    معدل

بطور کلی معیارهای اصلی همینها هستن. حالا بعضیها توی رزومشون چیزای دیگه هم دارن که خوبه. مثل اختراع، سابقه کار یا تدریس و ...

والا رشته با رشته فرق داره. ولی درکل میدونم مثلا اکلند و کانتربری سخت فاند دانشگاه میدن چون دانشگاههای خوبین درکل

Junior Member

بچه ها یه سوال: کسی کانتربری اپلای کرده؟ من هرکاری میکنم ریکام هام از ایمیل آکادمیک استادها به ایمیل دانشگاه کانتربری نمیرسن. الان 1 هفته س داره اذیتم میکنه. کلا" انگار ایمیلهای آکادمیک ایران مشکل داره. من از دوتا دانشگاه مختلف فرستادم هیچکدوم نمیرسن. چکار کنم؟؟؟؟

ApplyAbroad Guru

سلام.
    دوستان ببخشید کسی برای اسکولارشیپ دانشگاه اقدامی کرده ؟ البته راند دومش منظورمه.
    سوالم اینه که چه فاکتورهایی مهمه. من معدل لیسانسم 14.56 و فوق لیسانسم 17.17 و 3 تا ISI و 2 تا ژورنال بین الملیی و 3 تا کنفرانس بین المللی دارم. ممکنه بتونم توی اسکولارشیپ وینر بشم یا رقابت خیلی جدی تر و سخت تره ؟ بعد بعضی ها میگن شانس واسه راند دوم از راند اول کمتره. این درسته؟
    ممنون میشم اگه جواب بدید و راهنمایی کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان ببخشید کسی برای اسکولارشیپ دانشگاه اقدامی کرده ؟ البته راند دومش منظورمه.
    سوالم اینه که چه فاکتورهایی مهمه. من معدل لیسانسم 14.56 و فوق لیسانسم 17.17 و 3 تا ISI و 2 تا ژورنال بین الملیی و 3 تا کنفرانس بین المللی دارم. ممکنه بتونم توی اسکولارشیپ وینر بشم یا رقابت خیلی جدی تر و سخت تره ؟ بعد بعضی ها میگن شانس واسه راند دوم از راند اول کمتره. این درسته؟
    ممنون میشم اگه جواب بدید و راهنمایی کنید.
    سلام دوست عزیز. منم برای اسکولارشیپش اقدام کردم. منتظر جوابشونم. نمیدونم کی میاد. شما نمیدونید؟
    والا منم از اینکه باید در چ سطحی باشیم ک برنده بشیم موندم!! تقریبا تنها مشکل من ضعف دانشگاههاییه ک ازشون فارغ التحصیل شدم. رنکشون داغونه. دانشگاه آزاد مخصوصا.

شما از کدوم دانشگاه فارغ التحصیل شدی؟ نمره زبانت چنده؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

نقل قول نوشته اصلی توسط matildawkb نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. منم برای اسکولارشیپش اقدام کردم. منتظر جوابشونم. نمیدونم کی میاد. شما نمیدونید؟
    والا منم از اینکه باید در چ سطحی باشیم ک برنده بشیم موندم!! تقریبا تنها مشکل من ضعف دانشگاههاییه ک ازشون فارغ التحصیل شدم. رنکشون داغونه. دانشگاه آزاد مخصوصا.

شما از کدوم دانشگاه فارغ التحصیل شدی؟ نمره زبانت چنده؟
    امروزه به من آفر دادند، اما اسکولارشیپش آخر ماه معلوم میشه، کسی دیگه ای آفر گرفته؟ من برق بودم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amiirali نمایش پست ها
    امروزه به من آفر دادند، اما اسکولارشیپش آخر ماه معلوم میشه، کسی دیگه ای آفر گرفته؟ من برق بودم
    ماه پیش آفر من اومد. دپارتمان عمران بودم. اما اسکولارشیپ رو که مکاتبه کردم گفتن طرفای 20 دسامبر جوابش میاد. امیدوارم بهم اسکولارشیپ بدن چون همین مونده! امروز ریجکت موناش اومد برام باید بفکر اپلای جاهای دیگه باشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)