صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15

موضوع: تفاوت ویزا‌های etudiant scientifique و salarie و تبدیل آنها به یکدیگر

پیش فرض پاسخ : تفاوت ویزا‌های etudiant scientifique و salarie و تبدیل آنها به یکدیگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    قاعدتاً چنین مشکلی وجود نخواهد داشت. خیالتون راحت باشه (و بله... قاعدتاً باید جواب دو ماهه میومد... باید برم دنبالش)
    امروز از طرف موسسه با من تماس گرفتند و اطلاع دادند که پروسه صدور مجوز کاری من فعلا معلق شده و البته دلیلش رو حجم کاری زیاد گفتند. خیلی ممنون میشم اگه لطفا شما پاسخی در مورد درخواستتون دریافت کردین بنده رو هم آپدیت بفرمایید. با تشکر فراوان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تفاوت ویزا‌های etudiant scientifique و salarie و تبدیل آنها به یکدیگر

سلام
    من مستر اراسموسم رو به تازگی در فرانسه تموم کردم. برای تمدید ویزا برای یافتن کار اقدام کردمauturisation provisoire de séjour)aps)
    من مدارکم رو مستقیما به پرفکتور دادم و وقتی خواستم آنلاین ثبت نام کنم ، نشنالیتی ایرانی رو پیدا نکردم.
    از طرفی هنوز نتونستم مستقیما بپرسم که آیا مشکلی هست با ملیت من یا نه.
    بنظرتون ایرانی ها شامل این تمدید ویزا میشن؟ راحت میدن این ویزا رو ؟

مرسی
    I am blessed
    !yes

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra4208 نمایش پست ها
    سلام
    من مستر اراسموسم رو به تازگی در فرانسه تموم کردم. برای تمدید ویزا برای یافتن کار اقدام کردمauturisation provisoire de séjour)aps)
    من مدارکم رو مستقیما به پرفکتور دادم و وقتی خواستم آنلاین ثبت نام کنم ، نشنالیتی ایرانی رو پیدا نکردم.
    از طرفی هنوز نتونستم مستقیما بپرسم که آیا مشکلی هست با ملیت من یا نه.
    بنظرتون ایرانی ها شامل این تمدید ویزا میشن؟ راحت میدن این ویزا رو ؟

مرسی
    بله هیچ مشکلی نیست... نگران نباشید
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    بله هیچ مشکلی نیست... نگران نباشید
    سلام
    خیلی ممنون. خیالم رو راحت کردین.
    -من حدود ۴۰ روزه که منتظر نامه پرفکتورم. بنظرتون چقدر طول میکشه تا جواب بدن؟
    -من ویزام تا ۱۵ روز دیگه تمومه اما بهم یک attestation برای APSدادن که تا ۱۰ اکتبر وقت داره. این نامه کار ویزا رو برام میکنه؟ تا جوابش بیاد؟
    -(برای اطمینان خاطر دوباره میپرسم، عذر میخوام)برای APSنتونستم آنلاین کاری بکنم و اکانتی بسازم.(چون اسم ایران تو لیست نبود).همون اپلای مستقیم با مدارکم کافی بوده؟شما هم تجربشو داشتین؟

مرس
    I am blessed
    !yes

Junior Member

I got my APS visa.
    it took around 2months in Rhone region.
    you can submit either online or directly by documents.
    although online does not work for Iranians. so do not panic if you could not find Iran in the list of countries.
    good luck!
    I am blessed
    !yes

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)