صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: تفاوت ویزا‌های etudiant scientifique و salarie و تبدیل آنها به یکدیگر

Junior Member

پیش فرض تفاوت ویزا‌های etudiant scientifique و salarie و تبدیل آنها به یکدیگر

با سلام

من اخیرا مدرک مستر خودم رو گرفتم. در دوران stage استاد superviser‌ام چندین بار گفت که اگه تمایل دارم اون میتونه بعد از دوره stage من رو به عنوان دانشجوی دکترا بگیره. اما حالا میگه داریم دنبال fellowship میگردیم و معلوم نیست در چه تاریخی‌ بتونیم اون رو بگیریم ... اما تا اون موقع میخوان من رو به عنوان research engineer استخدام کنند اما تاریخ کارت اقامت فعلی‌ من تا ۷ نوامبر هست و من نمیدونم در این شرایط نوع کارتی که به من میدند salarie خواهد بود یا scientifique (که معمولاً برای دکترا میدند) البته این قرارداد به صورت چند ماهه خواهد بود.

ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمائید.

با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تفاوت ویزا‌های etudiant scientifique و salarie و تبدیل آنها به یکدیگر

ببخشید فقط باید تصحیح کنم که خوشبختانه قرارداد یکساله هست فقط آیا کسی‌ می‌دونه

(۱) نوع کارتی که برای سال آینده prefecture میده salarie هست یا scientifique و یا etudiant?

(۲) اگر نوع کارت salarie باشه آیا میشه اون رو به scientifique تبدیل کرد؟

با تشکر از شما

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تفاوت ویزا‌های etudiant scientifique و salarie و تبدیل آنها به یکدیگر

سلام

اگر تا به حال نتیجه و کارتتون نیومد، با توجه به تجربه‌ من شما کارت ساینتیفیک خواهید گرفت.
    تبدیل کارت از بالا به پائین انجام نمی‌شه طبقه قوانین، یعنی‌ کارت salarié به ساینتیفیک، یا ساینتیفیک به étudiantتبدیل شدنی نیست؛

موفق باشید
    پاسبان حرم دل شده‌ام شب همه شب ، <br />تا در اين پرده جز انديشه او نگذارم ..

Junior Member

سلام
    یک سوال دارم٫ تابحال کسی از دوستان هست که شرکتی ایشون رو بخواد استخدام بکنه و مدارکش رو به اداره ی دیرکت فرستاده باشه (paris direccte) راجب پروسه اش و زمان بندی و این چیزا تجربه تون رو میگید؟

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

نقل قول نوشته اصلی توسط sm.fm2072 نمایش پست ها
    سلام
    یک سوال دارم٫ تابحال کسی از دوستان هست که شرکتی ایشون رو بخواد استخدام بکنه و مدارکش رو به اداره ی دیرکت فرستاده باشه (paris direccte) راجب پروسه اش و زمان بندی و این چیزا تجربه تون رو میگید؟
    این مدل همون Salarie هست که بلند مدت و با اسپانسری خود OFII انجام میشه. یکسری مدارک میگیرن (کپی برابر با اصل شناسنامه به همراه ترجمه رسمی فرانسوی) و خودشون خیلی زود یک ماهه همه موارد رو آماده میکنن اجازه هارو میگیرن و کل فرمها رو پر شده امضا شده به شما و یک کپی هم به کنسولگریشون در کشور شما میفرستن. فقط باید تشریف ببرید با مدارکی که نیاز هست برای ویزای بلند مدت و بعد از ۳ هفته ویزا میاد.
    این در صورتی هست که سازمان مهاجرت با درخواست اون شرکت برای استخدام شما موافقت کنه. یعنی اونقدر خاص باشید و اونقدر اونا آگهی داده باشند و کسی رو پیدا نکرده باشند که بگه باشه از یک کشور دیگه استخدام کنید.

موفق باشید
    در مورد نحوه استفاده از فروم اینجا را حتما مطالعه کنید.
    پیش از استفاده از فروم حتما قوانین و مقررات را مطالعه بفرمائید.
    در صورت تمایل به همکاری در مدیریت فروم در این موضوع اعلام آمادگی نمایید.

با سلام از دوستان کسی هست که جدیدا سال 2017 ویزای Salarie فرانسه رو گرفته باشند. میشه لطفا من رو راهنمایی کنین که پروسش چقدر طول میکشه؟ و آیا همچین ویزایی به ایرانیا میدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط maziyarsh نمایش پست ها
    این مدل همون Salarie هست که بلند مدت و با اسپانسری خود OFII انجام میشه. یکسری مدارک میگیرن (کپی برابر با اصل شناسنامه به همراه ترجمه رسمی فرانسوی) و خودشون خیلی زود یک ماهه همه موارد رو آماده میکنن اجازه هارو میگیرن و کل فرمها رو پر شده امضا شده به شما و یک کپی هم به کنسولگریشون در کشور شما میفرستن. فقط باید تشریف ببرید با مدارکی که نیاز هست برای ویزای بلند مدت و بعد از ۳ هفته ویزا میاد.
    این در صورتی هست که سازمان مهاجرت با درخواست اون شرکت برای استخدام شما موافقت کنه. یعنی اونقدر خاص باشید و اونقدر اونا آگهی داده باشند و کسی رو پیدا نکرده باشند که بگه باشه از یک کشور دیگه استخدام کنید.

موفق باشید
    سلام دوست عزیز آیا پروسه اپلای ویزای Salarie در سال 2017 همچنان مثل سابق هست؟ و آیا جدیدا محدودیتی برای ایرانیها بوجود نیومده؟ الان بیش از یک ماه هست که مدارک من برای OFII فرستاده شده ولی همچنان جوابی به سفارت فرانسه فرستاده نشده. آیا راهی واسه پیگیری روند پروسه OFII توسط خودم هست؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط maziyarsh نمایش پست ها

موفق باشید
    ببینید، من حدود 4 ماه پیش برای تبدیل ویزام از دانشجویی به salarié از پرفکتور Nice اقدام کردم و هنوز جوابم نیومده...شما به صورت مستقیم با Directte کاری ندارید... اگه دارید از داخل فرانسه افدام می کنید مدارک رو همه اش رو می برید پرفکتور مربوطه و اونها خودشون اطلاعات رو برای directte می فرستن. یه سری نکات مهمش اینه که فرم مربوطه رو باید ازش 4 نسخه و همگی اصل ارائه بدید... کپی قبول نیست
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    ببینید، من حدود 4 ماه پیش برای تبدیل ویزام از دانشجویی به salarié از پرفکتور Nice اقدام کردم و هنوز جوابم نیومده...شما به صورت مستقیم با Directte کاری ندارید... اگه دارید از داخل فرانسه افدام می کنید مدارک رو همه اش رو می برید پرفکتور مربوطه و اونها خودشون اطلاعات رو برای directte می فرستن. یه سری نکات مهمش اینه که فرم مربوطه رو باید ازش 4 نسخه و همگی اصل ارائه بدید... کپی قبول نیست
    4 ماه خیلی زیاده. برای من خود شرکت از فرانسه اقدام کرده و مستقیما فرستاده به Direcct و قرار بود وقتی MOE تایید شد OFII بفرسته برای سفارت. من هیچ راهی برای اینکه پروسه را دنبال کنم ندارم ولی از جهتی نگرانم که اگه قراره مشکلاتی مثل ملیت ایرانی مانع از این بشه بهتره بقیه گزینه هام تو کشورای دیگه رو از دست ندم. به نظر شما چقدر احتمال ریجکت شدن این مجوز کار برای ایرانیای داخل وجود داره؟ (البته با در نظر گرفتن اینکه اون شرکت و خود پوزیشن شغلی مشکلی نداشته باشه.)

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط sazeshmand نمایش پست ها
    4 ماه خیلی زیاده. برای من خود شرکت از فرانسه اقدام کرده و مستقیما فرستاده به Direcct و قرار بود وقتی MOE تایید شد OFII بفرسته برای سفارت. من هیچ راهی برای اینکه پروسه را دنبال کنم ندارم ولی از جهتی نگرانم که اگه قراره مشکلاتی مثل ملیت ایرانی مانع از این بشه بهتره بقیه گزینه هام تو کشورای دیگه رو از دست ندم. به نظر شما چقدر احتمال ریجکت شدن این مجوز کار برای ایرانیای داخل وجود داره؟ (البته با در نظر گرفتن اینکه اون شرکت و خود پوزیشن شغلی مشکلی نداشته باشه.)
    قاعدتاً چنین مشکلی وجود نخواهد داشت. خیالتون راحت باشه (و بله... قاعدتاً باید جواب دو ماهه میومد... باید برم دنبالش)
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)