صفحه 9 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 94

موضوع: اطلاع رسانی در مورد کنسل کردنiBT و رزرو آن توسط افراد دیگر (اطلاعيه را مطالعه نماييد)

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : اطلاع رسانی در مورد کنسل کردنiBT و رزرو آن توسط افراد دیگر (اطلاعيه را مطالعه

درود

دوستان من 6 دسامبر در تبریز آزمونی که ثبت نام کردم رو می خوام کنسل کنم یا انتقال بدم. اگر کسی برای این آزمون در این تاریخ قصد داره ثبت نام کنه به بنده پ خ بده.

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

Junior Member Ni1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Tj Uni

پیش فرض پاسخ : اطلاع رسانی در مورد کنسل کردنiBT و رزرو آن توسط افراد دیگر (اطلاعيه را مطالعه

آزمون ۲۶ اکتبر سازمان سنجش رو میخوام کنسل کنم کسی خواست هماهنگ کنه.

آزمون 8 نوامبر امیربهادر تهران رو میخوام کنسل کنم. اگه کسی خواست پیام خصوصی بده هماهنگ کنیم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Statistics

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

دوستان من 6 دسامبر در تبریز آزمونی که ثبت نام کردم رو می خوام کنسل کنم یا انتقال بدم. اگر کسی برای این آزمون در این تاریخ قصد داره ثبت نام کنه به بنده پ خ بده.

محمدرضا
    سلام آزمون منم 6 دسامبر تبریز بود ولی الان ایمیل اومده که کنسل شده و یه ووچر رایگان واسم فرستادن. واسه شما هم همینطوره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. in Computer Engineering

پیش فرض پاسخ : اطلاع رسانی در مورد کنسل کردن iBT و رزرو آن توسط افراد دیگر (پست اول را بخوانی

واگذاری آزمون تافل iBT تاریخ 29 نوامبر 2014 سنتر NOET (سازمان سنجش)
    پیام خصوصی بدید تا شماره تماس رو برای هماهنگی بدم...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شهید بهشتی (کامپیوتر)

پیش فرض پاسخ : اطلاع رسانی در مورد کنسل کردن iBT و رزرو آن توسط افراد دیگر (پست اول را بخوانی

یکی از دوستان اینجانب یه GRE تاریخ 22 نوامبر 2014 در تهران
    و یه تافل سنتر زنجان تاریخ 29 نوامبر 2014 (البته تافل رو تا تاریخ 19 نوامبر کنسل نمیکنه چون خودم قولش رو گرفتم اگه نمرم خوب نشه استفاده کنم ولی اگه کسی می خواد بگه اگه نمرم خوب شه با ایشون هماهنگ میکنم بهتون بده) دارند.
    کسایی که تمایل دارند پیام بدن تا شماره تماس ایشون رو بدم.
    (تاریخ ارسال این پیام 21 آبان)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع-دانشگاه شریف

سلام دوستان
    من به شدت به تافل 21دسامبر تهران احتیاج دارم اگر کسی خواست کنسل کنه لطفا خبر بده.
    ممنون

Junior Member

دوستان عزیز سلام

من برای بازه 15 تا 30 دسامبر اولوییت اول تهران ، اولویت دوم هرجای این مملکت برای تافل نیاز دارم.
    خواهشا اگه کسی میخواست کنسل کنه قبلش به من پیام بده هماهنگ کنم باهاش. ممنون از جونمردیتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    sharif university of technology

سلام دوستان .
    من شدیدا نیاز به تاریخ تافل حدودا 10 تا 30 دسامبر دارم . خواهش میکنم بهم خبر بدین اگه کنسل دارین. ی دنیااااا ازتون ممنون مییییشم :*

سلام بچه ها.
    اگر کسی 10 دسامبر تا 21 دسامبر، تهران هر سنتری به جز امیربهادر میخواد کنسل کنه ،خیلی ممنون میشم هماهنگ کنه.
    سنترم تهران نیست تا 8 دسامبر فقط وقت دارم واسه جابه جایی به تهران
    Take The First Step in Faith.You Don't Have To See The Whole Staircase,Just Take The First Step
    Success And Happiness are The Progressive Realization of a Worthy Goal or ideal

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)