نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: چندین موقعیت دکترا با بالاترین بورسیه ممکن در انگلستان (Marie Curie )

Junior Member

پیش فرض چندین موقعیت دکترا با بالاترین بورسیه ممکن در انگلستان (Marie Curie )

12 موقعیت دکترا در انگلستان با بالاترین مبلغ بورسیه (37 تا 40 هزار پوند در سال معاف از شهریه)
    http://www.jobs.ac.uk/job/AHN494/mar...e-researchers/

The project will involve the Departments of Environment, Chemistry, Computer Science, Electronics, Physics and Sociology at York.

به دانشجویان ایرانی با معدل لیسانس و فوق لیسانس بالا شدیدا توصیه می کنم در صورت علاقه به موضوع حتما اقدام کنند، چرا که همچین مبلغی فقط به اساتید فعال دانشگاه داده می شود. در ضمن در صورت پذیرفته شدن شما بعنوان کارمند دانشگاه استخدام شده و بصورت همزمان در مقطع دکترا ثبت نام می شوید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چندین موقعیت دکترا با بالاترین بورسیه ممکن در انگلستان (Marie Curie )

دوست عزیز سلام. می خواستم بدونم این بورسیه که گفتید ددلاین تا کی داره ؟ من سایت دانشگاه را چک کردم اما چیزی واسه ددلاین ندیدم ..ممنون می شم راهنمایی کنید چون برای یکی از رشته هاش می خوام اپلای کنم

Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics (PhD) - University of Windsor

پیش فرض پاسخ : چندین موقعیت دکترا با بالاترین بورسیه ممکن در انگلستان (Marie Curie )

نقل قول نوشته اصلی توسط kohan diar نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام. می خواستم بدونم این بورسیه که گفتید ددلاین تا کی داره ؟ من سایت دانشگاه را چک کردم اما چیزی واسه ددلاین ندیدم ..ممنون می شم راهنمایی کنید چون برای یکی از رشته هاش می خوام اپلای کنم
    سلام
    Closing date: 1 December 2013

Junior Member

سلام ببخشید این خط منظورش چی هست؟

In line with eligibility criteria for Marie Curie Early Stage Researchers, you must, at the time of this recruitment, be in the first four years (full-time equivalent research experience) of your research career

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tarmin68 نمایش پست ها
    سلام ببخشید این خط منظورش چی هست؟

In line with eligibility criteria for Marie Curie Early Stage Researchers, you must, at the time of this recruitment, be in the first four years (full-time equivalent research experience) of your research career
    میگه که افزون بر سایر معیارهای لازم برای بورس، در زمان استخدام نباید مدرک دکترا داشته باشید.

Junior Member

سلام
    میشه مقداری توضیح بدین؟
    معدل باید چند باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)