صفحه 10 از 23 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 229

موضوع: تحصیل در دانشگاه تکنولوژی کوئینزلند ( QUT) و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه تکنولوژی کوئینزلند ( QUT) و مسائل مرتبط

چرا شما h1 شناخته نشدین حتما مقاله نداشتین یا معدلتون خوب نبود حتی چون h1 نبودین اسکلارشیپ در نظر نگرفتنتون من سال پیش همین اتفاق افتاد اما دنبال کردم و مقالتم براشون فرستادم و افر دادن
    متاسفم بهرحال امیدوارم دانشگاه دیگه موفق بشین

نقل قول نوشته اصلی توسط mmoh3n نمایش پست ها
    دوستانی که پذیرفته شدن لطفا شرایطت تحصیلی و مقالاتشون رو بگن که ما هم شانسمون رو برآورد کنیم.من که ریجکت شدم
    Dear Colleagues,

Thank you for submitting an application for a higher degree research program on behalf of the above student to QUT.

Unfortunately we are unable to offer your student a place at QUT at this time as they do not meet the minimum academic entry requirements.
    If you have any queries regarding this outcome please contact Research Student Centre at research.enrolment@qut.edu.au

Thank you for your interest in QUT.

Kind regards,

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط oversea92 نمایش پست ها
    چرا شما h1 شناخته نشدین حتما مقاله نداشتین یا معدلتون خوب نبود حتی چون h1 نبودین اسکلارشیپ در نظر نگرفتنتون من سال پیش همین اتفاق افتاد اما دنبال کردم و مقالتم براشون فرستادم و افر دادن
    متاسفم بهرحال امیدوارم دانشگاه دیگه موفق بشین
    ممنون آقا از راهنماییت من شرایطم اینطور بود معدل ارشد 16.6 کارشناسی 15.7 هر دو دانشگاه های معتبر تهران دو تا مقاله ISI تقریبا خوب در ضمن با یکی از اساتید هم کاملا اوکی کرده بودم و حتی پروپوزال رو هم خودش برام اماده کرد و فرستاد و ایمیلی که برام زده بود خیلی امیدوار کننده بود .میشه راهنمایی کنید چطور میشه پیگیری کرد یه دوستی هم تو دانشگاه دارم .

ایمیل بدین یا اینکه از دوست تون بخاید بره و بپرسه چرا شمارو در نظر نگرفتن بعد بهتون ایمیل میدن یا اینکه لینک یا خود مقالاتو دوستتون ببره بهشون بده چون من هم سال پیش همین شرایط داشتم و دوستم اونجا پیگیری کرد
    ممنون آقا از راهنماییت من شرایطم اینطور بود معدل ارشد 16.6 کارشناسی 15.7 هر دو دانشگاه های معتبر تهران دو تا مقاله ISI تقریبا خوب در ضمن با یکی از اساتید هم کاملا اوکی کرده بودم و حتی پروپوزال رو هم خودش برام اماده کرد و فرستاد و ایمیلی که برام زده بود خیلی امیدوار کننده بود .میشه راهنمایی کنید چطور میشه پیگیری کرد یه دوستی هم تو دانشگاه دارم .

دوستانی که پذیرفته شدن لطفا شرایطت تحصیلی و مقالاتشون رو بگن که ما هم شانسمون رو برآورد کنیم.من که ریجکت شدم
    Dear Colleagues,

Thank you for submitting an application for a higher degree research program on behalf of the above student to QUT.

Unfortunately we are unable to offer your student a place at QUT at this time as they do not meet the minimum academic entry requirements.
    If you have any queries regarding this outcome please contact Research Student Centre at research.enrolment@qut.edu.au

Thank you for your interest in QUT.

Kind regards,
    این جوابی که به شما دادند این نیست که شما رو برای اسکلارشیپ در نظر نگرفتن کلا به شما پذیرش ندادند متاسفانه. برای پذیرش در دکترای این دانشگاه معدل خیلی بالا و البته اینکه ثابت کنید کار ریسرچ انجام دادین مهم هستند. و البته مقاله و کنفرانس زیاد (در رشته من کسایی که پذیرش کرفتن 7 تا مقاله داشتند). ولی اینکه با این رزومه به شما حتی پذیرش ندادند یکمی عجیبه اگه حتما تمایل دارید در این دانشگاه ادامه تحصیل بدید پیگیری کنید. فقط این رو بگم من قبل از اینکه اپلای کنم مسوول پذیرش دپارتمان به من گفت پذیرش رو می گیرم و چون دپارتمان امسال اسکلارشیپ نداشت من برای اسکلارشیپ دانشگاه اپلای کردم ولی انتظار چندانی به گرفتن اسکلارشیپ نداشتم چون فقط دو تا مقاله و دوتا کنفرانس داشتم.

سلام دوستان

کسی هست که افر بورس رو برای ترم 1 سال 2016 از ایجنت های ایرانی QUT دریافت کرده باشه؟ لطفا اگر دریافت کردید همینجا اعلام کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahram2016 نمایش پست ها
    سلام دوستانکسی هست که افر بورس رو برای ترم 1 سال 2016 از ایجنت های ایرانی QUT دریافت کرده باشه؟ لطفا اگر دریافت کردید همینجا اعلام کنید.تشکر
    سلام من به ايجنتم زنگ زدم، گفت اگر اطلاع بدن به هر جفتمون ايميل ميزنن. فقط گفت تا حالا جواب يه نفر از QUT اومده كه اون هم ريجكت شده...ولي به نظرم دوستاني كه جواب گرفتن (چه مثبت چه منفي) به شكل مدون نتايج رو اعلام كنند...

منم دانشگاه زنگ زدم گفت هنوز دارن بررسی میشن اما ما که تولیست بودیم چرا؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط mofarahani نمایش پست ها
    سلام من به ايجنتم زنگ زدم، گفت اگر اطلاع بدن به هر جفتمون ايميل ميزنن. فقط گفت تا حالا جواب يه نفر از QUT اومده كه اون هم ريجكت شده...ولي به نظرم دوستاني كه جواب گرفتن (چه مثبت چه منفي) به شكل مدون نتايج رو اعلام كنند...

هنوز بهتون ایمیل ندادن ایجنت یا دانشگاه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط parham2234 نمایش پست ها
    استادم به من گفت تو لیست اسکالرشیپ هستی. بعد من امروز به دپارتمان اسکالرشیپ ایمیل زدم پیگیری کنم این و گفت:

I regret that offers are still being made. If you have not heard by the end of the week, please feel free to contact us again.

من امروز نامه بورس رو گرفتم

Junior Member

به سلامتي، مبارك باشهمن كه هر چي ايميل ميزنم اصلا جواب نميدن. نه استادم نه دانشگاه
    نقل قول نوشته اصلی توسط oversea92 نمایش پست ها
    من امروز نامه بورس رو گرفتم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)