صفحه 15 از 23 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 229

موضوع: تحصیل در دانشگاه تکنولوژی کوئینزلند ( QUT) و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه تکنولوژی کوئینزلند ( QUT) و مسائل مرتبط

سلام دوستان.
    کسی هست که هنور نتیجه ی اسکالرشیپش از QUT نیمده باشه؟

Junior Member

رشته من بهداشت عمومی هستش.
    اینها در مرحله اول اسکولارشیپ به یک سری می دن و مهلت می دن تا اکسپت کنند (تا 29 ژانویه) بعد اگر یه عده ای اکسپت نکنند اسکولارشیپ رو به بقیه داوطلب ها رو بر اساس امتیازشون می دن.
    این موضوع برام توی یه دانشگاه دیگه پیش اومد.
    توصیه می کنم با استادتون در این مورد صحبت کنید.
    پیروز باشد!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrtash1234 نمایش پست ها
    سلام دوستان.کسی هست که هنور نتیجه ی اسکالرشیپش از QUT نیمده باشه؟
    سلام من رشته ام مهندسي مكانيكه و هنوز نيومده....

Junior Member

سلام دوستانچرا واقعا جواب دانشگاه نمياد؟ تا الان يك ماه تاخير داشتندهر بار هم ايميل ميزنم ميگن كه هنوز تحت بررسي تو دانشكده است. مگه اينا چي بررسي مي كنند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mofarahani نمایش پست ها
    سلام دوستانچرا واقعا جواب دانشگاه نمياد؟ تا الان يك ماه تاخير داشتندهر بار هم ايميل ميزنم ميگن كه هنوز تحت بررسي تو دانشكده است. مگه اينا چي بررسي مي كنند؟
    سلام. من فکر می کنم جواب های لیست اصلی رو دادن همه رو. اگر اشتباه نکنم دانشگاه منتظر پاسخ بورس ها هست (اکسپت آفر که تا 29 ژانویه وقتشه)، و بعد با توجه به کسانی که اکسپت نکردن، به لیست رزروی ها پاسخ ها رو می دن. البته تاکید می کنم این فقط برداشت من هست و ممکنه کاملا غلط باشه.

سلام به همگی. احتمال زیاد همینطوره. بجز این مورد من دلیل دیگه ای به ذهنم نمیرسه. گویا کلا برای PhD امسال بیش از شیشصد نفر شرکت کردند که حدود یک پنجم اونها بورس گرفتند. این آماری بود که تو آفر یکی از دوستان که بورس برنده نشده بود بهش گفته بودن. در نتیجه تا الآن دیگه معلومه کیا بورس گرفتند و کیا نگرفتند. فقط میمونه بحثه رزرو که گریبان گیر ما شده!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

خیلی خیلی بعیده ها یک دانشگاه 100 تا بورس بده دانشجویان خارجی...! تعداد IPRS های این دانشگاه مطمنم زیر 10 تا هست (قبلا فایلشو دیده بودم نمیدونم کجا!).... یعنی 90 تا بورس دانشگاهی! احتمال زیاد منظورشون با درنظر گرفتن بورس دانشجویان لوکال بوده....
    سلام به همگی. احتمال زیاد همینطوره. بجز این مورد من دلیل دیگه ای به ذهنم نمیرسه. گویا کلا برای PhD امسال بیش از شیشصد نفر شرکت کردند که حدود یک پنجم اونها بورس گرفتند. این آماری بود که تو آفر یکی از دوستان که بورس برنده نشده بود بهش گفته بودن. در نتیجه تا الآن دیگه معلومه کیا بورس گرفتند و کیا نگرفتند. فقط میمونه بحثه رزرو که گریبان گیر ما شده!

سلام

اگر منظورتون ایمیل زیر هست که دوستمون تو دسامبر دریافت کردند, درش گفته شده امسال متقاضی ها بالای 1500 نفر بودند, 8 درصد بیشتر از سال پیش و در این ایمیل گفته شده تعداد بورس ها در مقابل متقاضیان بسیار محدوده (عدد تعداد بورس رو اعلام نکرده)

موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط royalroya نمایش پست ها
    Thank you for your scholarship application which was deemed competitive, however I regret to advise that your application for a 2016 research scholarship has been unsuccessful.

This year we received over 1500 applications, an increase of 8% on top of last year's numbers, and over half of these were assessed as meeting our eligibility criteria for a research scholarship. With only limited scholarships to offer however this year's scholarship round has again been highly competitive.

We encourage you to continue investigating sources for alternative scholarship funding via:
    * JASON Postgraduate Scholarship Database (www.jason.edu.au/)
    * The Good Universities Guide (www.gooduniguide.com.au/Scholarships)
    * FindAPhD: The world's largest database of PhD opportunities (www.findaphd.com/)
    * your Faculty and/or Supervisor.

If you wish to withdraw your application for IF49 at any point, please let us know. Alternatively, if you have already accepted your offer of admission and wish to defer your start date, please advise as soon as possible.
    If you have any questions or concerns about the outcome of your scholarship application please do not hesitate to contact the Research Students Centre Scholarships team (email: research.scholarships@qut.edu.au).

We wish you all the best with your research.

این ایمیلی هست که پنج ژانویه امسال همراه با آفر پذیرش بدون بورس برای دوست من فرستادن.
    We regret to advise however that your application for a 2016 research scholarship has been unsuccessful. Over 600 eligible applicants were considered with only 20% of those successful in being awarded a scholarship. With only limited scholarships to offer this year’s scholarship round has again been highly competitive.

واقعا عجیبه...بلاخره چن نفر بودن متقاضیان و چند نفر بورس گرفتن و چند نفر مثله ما رزرو موندن؟ الله اعلم.....

Junior Member

این ایمیلی هست که پنج ژانویه امسال همراه با آفر پذیرش بدون بورس برای دوست من فرستادن.
    We regret to advise however that your application for a 2016 research scholarship has been unsuccessful. Over 600 eligible applicants were considered with only 20% of those successful in being awarded a scholarship. With only limited scholarships to offer this year’s scholarship round has again been highly competitive.

واقعا عجیبه...بلاخره چن نفر بودن متقاضیان و چند نفر بورس گرفتن و چند نفر مثله ما رزرو موندن؟ الله اعلم.....
    هز دو ایمیل درست هستن. تناقضی با هم ندارن. اولی میگه که بیش از 1500 متقاضی وجود داشته، در صورتی که دومی میگه 600 نفر دارای شرایط بورس بودن و وارد دور رقابت شدن. کلید کار توی کلمه ی eligible هست. بنابراین میشه نتیجه گرفت که از بین 1500 متقاضی دکترا، 600 نفر واجد شرایط بودن که از اون تعداد فقط 20%، یعنی 120 نفر بورس رو برنده شدن. یه جا فایلی دیدم که تعداد بورسیه های 2015 رو گفته بود. طبق اون، سال پیش به 30 نفر IPRS داده بودن، و به 50 نفر هم QUTRA. بقیه ی بورس ها هم که عمدتا تاپ آپ ها هستن که مبالغ کمی دارن و بورس کامل نیستن.

پ.ن: اون فایل رو پیدا نکردم. اما بخش آخر این لینک ها اطلاعاتی در مورد تعداد بورس ها در سال های پیش داده:
    https://www.qut.edu.au/study/fees-an...h-award-qutpra

https://www.qut.edu.au/study/fees-an...uate-award-apa
    ویرایش توسط ehsandeh : January 16th, 2016 در ساعت 04:17 PM دلیل: اضافه کردن اطلاعات

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)