صفحه 16 از 23 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 229

موضوع: تحصیل در دانشگاه تکنولوژی کوئینزلند ( QUT) و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه تکنولوژی کوئینزلند ( QUT) و مسائل مرتبط

ساختمان دانشکده علوم و مهندسی دانشگاه QUT به عنوان بهترین ساختمان از نظر نواوری و تجهیزات در بین تمام دانشکده ها و دانشگاه های استرالیا انتخاب شده. منبع لینک زیر:

http://www.afrhigheredawards.com.au/...ies-innovation

به نظرم منطقی میاد حرف شما....یکی از دوستان که تعجب کرده بودند و گفتند یعنی به بیش از صد نفر اسکالرشیپ میدن من رو به پیگیری بیشتر واداشت...سال 2013 که به شصت نفر QUTPRA دادن ...ان شاالله امسال بیشترم بدند و من و همه ی دوستان که دنبال قبولی تو رقابت هستند موفق باشند...
    ممنون از اطلاعاتتون...
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsandeh نمایش پست ها
    هز دو ایمیل درست هستن. تناقضی با هم ندارن. اولی میگه که بیش از 1500 متقاضی وجود داشته، در صورتی که دومی میگه 600 نفر دارای شرایط بورس بودن و وارد دور رقابت شدن. کلید کار توی کلمه ی eligible هست. بنابراین میشه نتیجه گرفت که از بین 1500 متقاضی دکترا، 600 نفر واجد شرایط بودن که از اون تعداد فقط 20%، یعنی 120 نفر بورس رو برنده شدن. یه جا فایلی دیدم که تعداد بورسیه های 2015 رو گفته بود. طبق اون، سال پیش به 30 نفر IPRS داده بودن، و به 50 نفر هم QUTRA. بقیه ی بورس ها هم که عمدتا تاپ آپ ها هستن که مبالغ کمی دارن و بورس کامل نیستن.

پ.ن: اون فایل رو پیدا نکردم. اما بخش آخر این لینک ها اطلاعاتی در مورد تعداد بورس ها در سال های پیش داده:
    https://www.qut.edu.au/study/fees-an...h-award-qutpra

https://www.qut.edu.au/study/fees-an...uate-award-apa

Junior Member

خوب اگر واقعا این طوریه پس چرا تو جواب ایمیل این نمیگن؟ من هر بار ایمیل میزنم به ادمیشن دانشگاه میگن که اپلیکیشن شما دست دانشکده است....

هز دو ایمیل درست هستن. تناقضی با هم ندارن. اولی میگه که بیش از 1500 متقاضی وجود داشته، در صورتی که دومی میگه 600 نفر دارای شرایط بورس بودن و وارد دور رقابت شدن. کلید کار توی کلمه ی eligible هست. بنابراین میشه نتیجه گرفت که از بین 1500 متقاضی دکترا، 600 نفر واجد شرایط بودن که از اون تعداد فقط 20%، یعنی 120 نفر بورس رو برنده شدن. یه جا فایلی دیدم که تعداد بورسیه های 2015 رو گفته بود. طبق اون، سال پیش به 30 نفر IPRS داده بودن، و به 50 نفر هم QUTRA. بقیه ی بورس ها هم که عمدتا تاپ آپ ها هستن که مبالغ کمی دارن و بورس کامل نیستن.

پ.ن: اون فایل رو پیدا نکردم. اما بخش آخر این لینک ها اطلاعاتی در مورد تعداد بورس ها در سال های پیش داده:
    https://www.qut.edu.au/study/fees-an...h-award-qutpra

https://www.qut.edu.au/study/fees-an...uate-award-apa

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mofarahani نمایش پست ها
    خوب اگر واقعا این طوریه پس چرا تو جواب ایمیل این نمیگن؟ من هر بار ایمیل میزنم به ادمیشن دانشگاه میگن که اپلیکیشن شما دست دانشکده است....
    خب دو تا مساله اینجا هست. یکی این که در ایمیل ها گاهی از قالب های آماده استفاده می کنن و توضیحات اضافه نمی دن. دوم هم این که معمولا بخش های مختلف یه مقدار مستقل تصمیم گیری می کنن و تا نتیجه ی نهایی یک بخش معلوم نشده، بخش های دیگه ی دانشگاه در جریان قرار نمی گیرن. مثلا در پروسه ی بورس، وقتی دانشکده نتایج مصاحبه ها و بررسی ها رو به دپارتمان تحقیقات میده، دیگه در جریان نیست که چه خبره، تا وقتی که دپارتمان بهشون بگه. برای همین واقعا راهی به جز صبر ندارین، تا دانشکده بخش مورد نظر رو در جریان قرار بده. البته یه راه که شاید کمکتون بکنه اینه که خودتون با دانشکده تماس تلفنی بگیرین و سوال کنین، اما من توصیه ام کلا صبر هست.

Junior Member

قطعا چاره اي به جز صبر نيست، ولي موضوعي كه هست هنوز جواب خيلي از بچه ها نيومده و شايد اين فرضيه رزرو بودن درست نباشه و دليلش بي نظمي دانشكده باشه....
    خب دو تا مساله اینجا هست. یکی این که در ایمیل ها گاهی از قالب های آماده استفاده می کنن و توضیحات اضافه نمی دن. دوم هم این که معمولا بخش های مختلف یه مقدار مستقل تصمیم گیری می کنن و تا نتیجه ی نهایی یک بخش معلوم نشده، بخش های دیگه ی دانشگاه در جریان قرار نمی گیرن. مثلا در پروسه ی بورس، وقتی دانشکده نتایج مصاحبه ها و بررسی ها رو به دپارتمان تحقیقات میده، دیگه در جریان نیست که چه خبره، تا وقتی که دپارتمان بهشون بگه. برای همین واقعا راهی به جز صبر ندارین، تا دانشکده بخش مورد نظر رو در جریان قرار بده. البته یه راه که شاید کمکتون بکنه اینه که خودتون با دانشکده تماس تلفنی بگیرین و سوال کنین، اما من توصیه ام کلا صبر هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mofarahani نمایش پست ها
    قطعا چاره اي به جز صبر نيست، ولي موضوعي كه هست هنوز جواب خيلي از بچه ها نيومده و شايد اين فرضيه رزرو بودن درست نباشه و دليلش بي نظمي دانشكده باشه....
    بله قطعا این هم یکی از احتمالات هست. به خصوص این که این اتفاق فقط برای دانشکده ی مهندسی افتاده. بقیه ی دانشکده ها انگار همه جواباشون اومده. در هر حال به شدت امیدوارم همه ی دوستان پاسخ مثبت بگیرن.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

من با اساتید مکاتبه کردم.می قعی که می خوای اپلای کنی ازت سوپروایزر می خواد.ولی برخی از اساتید می گن خود دانشکده سوپروایزر را انتخاب می کنه و شما با دانشکده در ارتباط باش.به نظرتون درست گفته یا به نحوی از سرش باز کرده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    من با اساتید مکاتبه کردم.می قعی که می خوای اپلای کنی ازت سوپروایزر می خواد.ولی برخی از اساتید می گن خود دانشکده سوپروایزر را انتخاب می کنه و شما با دانشکده در ارتباط باش.به نظرتون درست گفته یا به نحوی از سرش باز کرده
    من با این قضیه در دانشگاه های دیگه مواجه شده بودم، اما در این دانشگاه نه. تجربه ی شخصی خودم این بود که استاد یک بار باهام مصاحبه ی اسکایپی کرد، و بعد تشویقم کرد به اپلای کردن. بعد از دو سه ماه هم یه تیم سه نفره که دوباره همون استاد هم داخلش بود باهام مصاحبه ی اسکایپی داشتن. بعد از اپلای، در نامه ی پذیرشی که برام فرستاده شد، اسم همون استاد و یکی دیگه از کسانی که باهام مصاحبه کرده بودن به عنوان سوپروایزر هام نوشته شده بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidtalebi نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما

اقا من یه سوال دارم خدمتتون با این رزومه میتونم دانشگاه تکنولوژی کوینزلند فول فاند بگیریم؟

معدل کارشناسی 15.13 مدیریت جهانگردی دانشگاه یزد

معدل ارشد: 18.51 مدیریت جهانگردی دانشگاه تهران

یک مقاله isi با ایمپکت 1.5

دو سال سابقه ta و ra در دانشگاه تهران

نمره ایلتس: 6.5 قابل پیشبینی

دو سال سابقه کار پاره وقت مرتبط

انجام یک طرح برای تغییر دروس کارشناسی ارشد رشتم برای وزارت علوم

سلام دوست عزیز
    من وقتی داشتم اپلای می کرد استاد رهنمایی که با هاش صحبت می کردم من رو ریفر داد به مسئول آموزش شون و ایشون به من گفت که برای الیجبل بودن برای PhD یا باید واحد پایان نامه کارشناسی ارشدت 25 درصد کل واحدهای مقطع ارشدت باشه یا اینکه نویسنده اول حداقل یک مقاله در مجلات Peer review (با نشان دادن مدرکی مبنی بر دریافت نظر داوران) باشی و معدل ارشدت 5 از 7 باشه. اینکه یک آی اس آی داری با ایمپکت بالا خودش خوبه امیدوارم نویسنده اول بوده باشی.

البته من رشته ام بهداشت بوده شاید دانشکده با دانشکده فرق کند. به هرحال بهتره با آموزش یا گروه اینترناشنال دانشگاه مکاتبه کنی. پیروز باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط davoudp نمایش پست ها

سلام دوست عزیز
    من وقتی داشتم اپلای می کرد استاد رهنمایی که با هاش صحبت می کردم من رو ریفر داد به مسئول آموزش شون و ایشون به من گفت که برای الیجبل بودن برای PhD یا باید واحد پایان نامه کارشناسی ارشدت 25 درصد کل واحدهای مقطع ارشدت باشه یا اینکه نویسنده اول حداقل یک مقاله در مجلات Peer review (با نشان دادن مدرکی مبنی بر دریافت نظر داوران) باشی و معدل ارشدت 5 از 7 باشه. اینکه یک آی اس آی داری با ایمپکت بالا خودش خوبه امیدوارم نویسنده اول بوده باشی.

البته من رشته ام بهداشت بوده شاید دانشکده با دانشکده فرق کند. به هرحال بهتره با آموزش یا گروه اینترناشنال دانشگاه مکاتبه کنی. پیروز باشید.
    با سلام من هم رشته ام بهداشت هستش البته بهداشت حرفه ای ممنون می شم رزومه تون را بذارید. من هم از این دانشگاه پذیرش گرفتم اما بدون بورس و دیفر کردم و دوباره می خوام برای ترم بعد برای اسکولارشیپ اپلای کنم. من دو تا مقاله ای-اس-ای و دو تا کنفرانس اینترنشنال داشتم (کنفرانسها : یکی از کنفرانسها مقاله ارائه کردم و یکی پوستر+ ایلتس 6.5) معدل : 3.8. می تونم یک مقاله دیگه هم از پایان نامه ام بنویسم. با سپاس از توجه تون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)