صفحه 17 از 23 نخستنخست ... 7891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 229

موضوع: تحصیل در دانشگاه تکنولوژی کوئینزلند ( QUT) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه تکنولوژی کوئینزلند ( QUT) و مسائل مرتبط

آقا الان جواب پذيرش من اومدريجكت شدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mofarahani نمایش پست ها
    سلام. متاسفم از شنیدن این خبر. امیدوارم که به زودی خبرهای بهتر از جاهای دیگه بشنوین. اگر لطف کنین و رزومه تون رو هم بذارین بسیار کمک شایانی به دوستان دیگه می کنین.

سلام. خیلی بد شد اینجوری هم طولش دادند هم آخرش اسکالرشیپ ندادن. من هنوز جوابی دریافت نکردم. پس احتمال اینکه اسکالرشیپ ندند هم زیاده. در نامه ای که براتون فرستادن علت تاخیر رو ذکر نکردند؟
    امیدوارم از دانشگاههای دیگری که اپلای کردید خبرهای خوشی دریافت کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mofarahani نمایش پست ها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط royalroya نمایش پست ها
    با سلام من هم رشته ام بهداشت هستش البته بهداشت حرفه ای ممنون می شم رزومه تون را بذارید. من هم از این دانشگاه پذیرش گرفتم اما بدون بورس و دیفر کردم و دوباره می خوام برای ترم بعد برای اسکولارشیپ اپلای کنم. من دو تا مقاله ای-اس-ای و دو تا کنفرانس اینترنشنال داشتم (کنفرانسها : یکی از کنفرانسها مقاله ارائه کردم و یکی پوستر+ ایلتس 6.5) معدل : 3.8. می تونم یک مقاله دیگه هم از پایان نامه ام بنویسم. با سپاس از توجه تون.
    سلام خوشحالم که شما هم بهداشت خوندین.
    من چهار تا آی اس آی داشتم، یکی اسکوپوس و 9 تا علمی پژوهشی. توی یکی از آی اس آی ها نویسنده اول بودم و توی دو تا نویسنده مسئول. توی اسکوپوس نویسنده مسئول بودم. همچنین توی علمی پژوهشی ها به جز یکی در بقیه یا نویسنده مسئول بودم یا اول. 12 مقاله کنفرانس بین المللی داشتم. معدل فوقم هم 17.5 بود.
    البته جدای همه اینها من فکر می کنم خیلی مهمه که تاپیک پروپوزال جذاب و منطبق با سیاستهای دانشگاه باشه. بهتره که برای تاپیکهایی که دانشگاه معرفی می کنه پروپوزال بنویسید.
    پیروز باشید.

سلام به همگی. دوستان هنوز کسی هست که مثل من جوابی از QUT دریافت نکرده باشه؟ فک کنم تو این زمینه من از همه بدشانس ترم چون جوابه همه ی کسایی که میشناختم و اپلای کردن برای QUT اومده.
    اون فرضیه ای هم که منتظرن ببینن بقیه آفر رو رکسپت میکنن یا نه بعد به ما رزروا جواب بدن هم فردا دیگه معلوم میشه چون تا 29 ژانویه ددلاین اکسپت آفر بوده.

Junior Member

دوستان سلام دوباره.
    من حاصل تجربیات خودم رو جامع و سرجمع اینجا می گم تا دوستانی که در آینده خواستن این دانشگاه اپلای کنن بتونن استفاده کنن.
    بنده اول با یکی از اساتید مکاتبه کردم، و ایشون پروپوزال گرنتش رو برام فرستاد (ماه می). مطابق با تجربه ی تحقیقاتیم و اون پروپوزال، یک پروپوزال 5-6 صفحه ای تهیه کردم و برای استاد فرستادم. یکی دو مورد رو تصحیح کرد، و بعدش اپلای کردم (اواسط می). حدود اکتبر نامه ی پذیرشم اومد، و 8 دسامبر نامه ی بورسم. از اونجا که من اول دسامبر تازه از پایان نامه ی ارشدم دفاع کرده بودم و هنوز مدرکم رو نگرفته بودم، بورس رو اکسپت کردم، و از دانشگاه درخواست دیفر کردم. ازم خواستن تا خودم یه تاریخ رو پیشنهاد بدم، و من هم برای احتیاط 30 ژوئن رو پیشنهاد دادم. برخلاف نظر بسیاری از دوستان که میگن بورس رو نمیشه دیفر کرد، همین امروز نامه ی دانشگاه رو مبنی بر تایید درخواستم دریافت کردم، و تاریخ شروع دوره از 22 فوریه به 30 ژوئن تغییر پیدا کرد. بنابراین، توصیه می کنم اگرچه از نظرات دوستان استفاده می کنید، هرگز امیدتون رو از دست ندید و حتما با دانشگاه مکاتبه کنین و شرایطتون رو توضیح بدین. چند تا نکته ی دیگه که به ذهنم می رسه:
    - من رزومه ی خیلی قوی ای نداشتم: 2 مقاله ی اکسپت شده و 1 مقاله ی سابمیت شده. البته معدل ارشد بنده 4 از 4 بود. اما پروپوزالی که نوشتم کاملا مطابق با سیاست های دانشگاه بود.
    - اگرچه در یک دانشگاه انگلیسی زبان درس خونده بودم، از امتحان زبان معاف نشدم. البته در شرایط پذیرش تاثیری نداشت، و بعد از این که آفر لتر رو دادن، شرط کردن که امتحان بدم.
    - این دانشگاه فقط از طریق ایجنت اپلای می کنه. اما توصیه می کنم همه چیز رو به ایجنت نسپارین و خودتون هم با دانشگاه در تماس باشین. ایجنت من فراموش کرده بود آفرلتر من رو برام بفرسته!
    دیگه چیزی به ذهنم نمی رسه. اگر سوالی بود تا جایی که بتونم در خدمت دوستان هستم.

Junior Member

سلام و عرض تبريك براي بورس شدنتون

معدل ليسانس شما چند بوده ميشه بگين؟ به نظرتون معدل ارشد بيشتر براي اين دانشگاه مهمه يا ليسانس؟

مرسي

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsandeh نمایش پست ها
    دوستان سلام دوباره.
    من حاصل تجربیات خودم رو جامع و سرجمع اینجا می گم تا دوستانی که در آینده خواستن این دانشگاه اپلای کنن بتونن استفاده کنن.
    بنده اول با یکی از اساتید مکاتبه کردم، و ایشون پروپوزال گرنتش رو برام فرستاد (ماه می). مطابق با تجربه ی تحقیقاتیم و اون پروپوزال، یک پروپوزال 5-6 صفحه ای تهیه کردم و برای استاد فرستادم. یکی دو مورد رو تصحیح کرد، و بعدش اپلای کردم (اواسط می). حدود اکتبر نامه ی پذیرشم اومد، و 8 دسامبر نامه ی بورسم. از اونجا که من اول دسامبر تازه از پایان نامه ی ارشدم دفاع کرده بودم و هنوز مدرکم رو نگرفته بودم، بورس رو اکسپت کردم، و از دانشگاه درخواست دیفر کردم. ازم خواستن تا خودم یه تاریخ رو پیشنهاد بدم، و من هم برای احتیاط 30 ژوئن رو پیشنهاد دادم. برخلاف نظر بسیاری از دوستان که میگن بورس رو نمیشه دیفر کرد، همین امروز نامه ی دانشگاه رو مبنی بر تایید درخواستم دریافت کردم، و تاریخ شروع دوره از 22 فوریه به 30 ژوئن تغییر پیدا کرد. بنابراین، توصیه می کنم اگرچه از نظرات دوستان استفاده می کنید، هرگز امیدتون رو از دست ندید و حتما با دانشگاه مکاتبه کنین و شرایطتون رو توضیح بدین. چند تا نکته ی دیگه که به ذهنم می رسه:
    - من رزومه ی خیلی قوی ای نداشتم: 2 مقاله ی اکسپت شده و 1 مقاله ی سابمیت شده. البته معدل ارشد بنده 4 از 4 بود. اما پروپوزالی که نوشتم کاملا مطابق با سیاست های دانشگاه بود.
    - اگرچه در یک دانشگاه انگلیسی زبان درس خونده بودم، از امتحان زبان معاف نشدم. البته در شرایط پذیرش تاثیری نداشت، و بعد از این که آفر لتر رو دادن، شرط کردن که امتحان بدم.
    - این دانشگاه فقط از طریق ایجنت اپلای می کنه. اما توصیه می کنم همه چیز رو به ایجنت نسپارین و خودتون هم با دانشگاه در تماس باشین. ایجنت من فراموش کرده بود آفرلتر من رو برام بفرسته!
    دیگه چیزی به ذهنم نمی رسه. اگر سوالی بود تا جایی که بتونم در خدمت دوستان هستم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Tuco2014 نمایش پست ها
    سلام و عرض تبريك براي بورس شدنتون

معدل ليسانس شما چند بوده ميشه بگين؟ به نظرتون معدل ارشد بيشتر براي اين دانشگاه مهمه يا ليسانس؟

مرسي
    معدل لیسانس: 15.64
    قطعا بین معدل لیسانس و فوق لیسانس، دومی مهم تره، چون شرایط پذیرش رو این طور ذکر کرده که بر اساس آخرین معدل رسمی شما امتیاز میدن. برای خود من، در زمان پذیرش، چون معدل فوق لیسانسم هنوز رسمی نشده بود، با معدل لیسانس بررسی کردن. به نظر من مهم ترین چیز (حداقل برای این دانشگاه) پروپوزال شما هست.

Junior Member

درود به عزیزان
    این دانشگاه آیا در رشته ی معماری گرایش بیلدینگ تکنالژی یا ساستینبل آرکیتکچر و نظیر اینها هم در مقطع ارشد تحقیقاتی چنین بورسی رو ارائه میده؟ و اینکه درصد پذیرش و دریافت بورس تحصیلی چقدر هست واسه منی که لیسانس رو از آزاد گرفتم با معدل ۱۶/۴۰ و فقط ۲تا مقاله دارم و یه تئوری در بحث مصالح نوین ساختمانی

با سلام

من قبلا برای بورس ریجکت شده بودم و درخواست دیفر برای سال بعد داده بودم. دیروز از طریق ایجنت نامه آفر دانشگاه رو دریافت کردم. بورسی که به من دادن شامل QUTPRA و شهریه و بیمه است.

امیدوارم همه دوستان در گرفتن پذیرش موفق باشند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)