صفحه 18 از 23 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 229

موضوع: تحصیل در دانشگاه تکنولوژی کوئینزلند ( QUT) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه تکنولوژی کوئینزلند ( QUT) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط bjeddi نمایش پست ها
    با سلام

من قبلا برای بورس ریجکت شده بودم و درخواست دیفر برای سال بعد داده بودم. دیروز از طریق ایجنت نامه آفر دانشگاه رو دریافت کردم. بورسی که به من دادن شامل QUTPRA و شهریه و بیمه است.

امیدوارم همه دوستان در گرفتن پذیرش موفق باشند.
    جناب شما سوابقتون چی بوده؟ و در چه رشته و مقطع ای اقدام کردید

با سلام

دوستان یه سوال فوری داشتم!!!

من به چند تا از اساتید ایمیل زدم اونا هم خوششون اومد از رزومه من و گفتن سوپروایزرم میشن. حالا سوال من اینکه اساتید باید به من research proposal بدن یا اینکه من باید بدم؟ یا اینکه با هم باید بدیم؟؟ کلا یه نفر میشه بگه این پروسش چطوریه؟ کلا من که هنگ کردم؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط topnotch نمایش پست ها
    با سلام

من به چند تا از اساتید ایمیل زدم اونا هم خوششون اومد از رزومه من و گفتن سوپروایزرم میشن. حالا سوال من اینکه اساتید باید به من research proposal بدن یا اینکه من باید بدم؟ یا اینکه با هم باید بدیم؟؟ کلا یه نفر میشه بگه این پروسش چطوریه؟ کلا من که هنگ کردم؟

ممنون
    اصلش اینه که شما باید پروپوزال بدین. البته پروپوزال شما رو استاد می خونه و کمک می کنه. گاهی اوقات اساتید روی پروژه ی خاصی کار می کنن، و ازتون میخوان که برای اون پروژه پروپوزال بنویسین.

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط topnotch نمایش پست ها
    با سلام

ممنون
    سلام

بهتره که موضوع پروپوزال رو از استاد سوال کنید و در ادامه باید خودتون پروپوزال رو بنویسید. پرسیدن موضوع پروپوزال از استاد به این دلیل هست که دانشگاه به هر موضوع و پروپوزالی بورس نمیده و استاد دقیقا میدونه چه ریسرچ تاپیک هایی مورد علاقه دانشگاه هست. البته قبل از اپلای شما باید پروپوزال رو به استاد تحویل بدید و تایید نهایی ایشون رو بگیرید. پروپوزال باید شامل موارد مختلفی باشه و این موارد معمولا در وب سایت دانشگاه ها بهش اشاره شده ، بطور مثال در لینک زیر میتونید مشاهده کنید پروپوزال های تحویلی به QUT باید شامل چه مواردی باشند.

https://www.qut.edu.au/study/applyin...earch-proposal

موفق باشید
    "When You Want It Bad Enough, The Universe Will Conspire To Turn A Goal Into A REALITY"

"Success is walking from failure to failure with no loss of enthusiasm"

با سلام
    من این دانشگاه اپلای کرده بودم الان بعد از یکی دو هفته ایمیلی از دانشگاه دریافت کردم که میگه باید مدارکم رو برای تایید به ایجنت ببرم. ایا این یک پروسه معمول در این دانشگاه هست؟
    ایجینت چه کاری قراره انجام بده ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifialireza نمایش پست ها
    با سلام
    من این دانشگاه اپلای کرده بودم الان بعد از یکی دو هفته ایمیلی از دانشگاه دریافت کردم که میگه باید مدارکم رو برای تایید به ایجنت ببرم. ایا این یک پروسه معمول در این دانشگاه هست؟
    ایجینت چه کاری قراره انجام بده ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام

در این دانشگاه همه اپلیکنت ها فقط از طریق ایجنت باید اپلای کنند. شما تمام مدارک از جمله ریزنمرات رو به ایجنت تحویل میدین تا به دانشگاه ارسال کنند. کار اصلی ایجنت تایید مدارک شماست. ایجنت های QUT نماینده رسمی این دانشگاه هستند و نکته مثبتش این هست که بعد از پذیرش نیازی به ارسال اصل مدارک به دانشگاه نیست و ایجنت اصل بودن رو تایید خواهد کرد.

موفق باشید
    "When You Want It Bad Enough, The Universe Will Conspire To Turn A Goal Into A REALITY"

"Success is walking from failure to failure with no loss of enthusiasm"

Junior Member

سلام دوستان
    من برای ابن دانشگاه مقطع دکتری با یه استادی صحبت کردم. برخورد خوبی داشت و گفت که اپلای کنم. اما اصلا با سیستم استرالیا اشنایی ندارم. تا اونجایی که چک کردم یه سری از سکالرشیپها ددلاینش گذشته. میشه راهنمایی کنید که برای کدوما بهتره اپلای کنم.
    یه سوال دیگه اینکه جریان ایجنت ها چیه. شنیدم باید از طریق اونا اپلای کرد.
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    من از است دانشگاه پذیرش و فاند گرفتم. اما چون رنک دانشگاه بالا نیست شک دارم قبول کنم. کسی از کیفیت این دانشگاه خبر داره؟ دپارتمان مکانیک

Junior Member

سلام دوستان
    من هفته پیش مدارکمو برای این دانشگاه فرستادم.
    کسی خبر داره که معمولا چند وقت طول میکشه تا جواب ادمیشن و اسکولارشیپ دانشگاه بیاد؟

Junior Member

من از 5 تا استاد پذیرش گرفتم. برای همشون دوتا پروپزال اماده کرده بودم. خودشون انتخاب میکردن که کدوم بیشتر به تحقیقات دانشگاهشون شبیه هستش. زیاد ام براشون این پروپزال 2 صفحه ای مهم نیس. فقط در حد دادن ایده باید باشه. خودشون ام میگفتن که بعد از رسیدن به دانشگاه روی موضوع پروپزالتون بیشتر بحث خواهند کرد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)