صفحه 22 از 23 نخستنخست ... 121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 229

موضوع: تحصیل در دانشگاه تکنولوژی کوئینزلند ( QUT) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه تکنولوژی کوئینزلند ( QUT) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_m نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی مفصلتون
    استاد کاملا فیلدش با من یکیه. من از قبل یه پروپزال نوشته بودم. منتهی استاد بهم گفت تو همین رو سابمیت کن اگه پذیرش گرفته من آیدیام رو بهت میگم.
    من اگه بدون فاند بیام آیا میتونم هزینه های شخصیم رو با کار کردن خارج از دانشگاه در بیارم؟
    دوباره همون بحث "امکان" و "احتمال" هست! از نظر قوانین و ویزای دانشجویی، شما حق کار کردن رو دارین، اما برای دانشجوی دکترا خیلی خیلی سخت هست که بتونه هم کار کنه هم تحقیق. به خصوص اگر بخواین کل هزینه هاتون رو از طریق کار در بیارین غیر ممکن هست. شما حداقل سالی 25000 دلار هزینه ی زندگی دارین، به علاوه ی شهریه ی دکترا! اگر محال نباشه، احتمالش خیلی خیلی کم هست که بشه با کار در حین تحصیل این هزینه رو در آورد.

ببین دوست من قضیه دوتاست. اول اینکه شما فقط هزینه زندگی رو میخوای پرداخت کنی یا هزینه شهریه رو هم باید بدی. اگر شهریه ویو شده بله میشه. چون میتونی کار کژوال پیدا کنی و با ماهی 1000-1500 دلار زندگی مجردی داشته باشی. اما اگر شهریه رو باید بدی، کار تقریبا که نه، تحقیقا غیرممکنه. چون شما میتونی خونه شیر کنی و با هفته ای 120-150 دلار یه اتاقی رو بگیری اما نمیتونی شهریه رو ندی. لذا برو ببین میشه شهریه رو ویو کنی یا نه. اگر نشد بنداز سال بعد. اون 25000 تایی که دوستمون گفت برای اجاره یک خونه هست با مخارج دو نفر. لذا میشه با حدود 16-17هزار تا هم سر کرد اما شهریه سالی بین 37-45 هزار دلار هست و اصلا امکان پرداختش نیست با کار

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_m نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی مفصلتون
    استاد کاملا فیلدش با من یکیه. من از قبل یه پروپزال نوشته بودم. منتهی استاد بهم گفت تو همین رو سابمیت کن اگه پذیرش گرفته من آیدیام رو بهت میگم.
    من اگه بدون فاند بیام آیا میتونم هزینه های شخصیم رو با کار کردن خارج از دانشگاه در بیارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba1361 نمایش پست ها
    ببین دوست من قضیه دوتاست. اول اینکه شما فقط هزینه زندگی رو میخوای پرداخت کنی یا هزینه شهریه رو هم باید بدی. اگر شهریه ویو شده بله میشه. چون میتونی کار کژوال پیدا کنی و با ماهی 1000-1500 دلار زندگی مجردی داشته باشی. اما اگر شهریه رو باید بدی، کار تقریبا که نه، تحقیقا غیرممکنه. چون شما میتونی خونه شیر کنی و با هفته ای 120-150 دلار یه اتاقی رو بگیری اما نمیتونی شهریه رو ندی. لذا برو ببین میشه شهریه رو ویو کنی یا نه. اگر نشد بنداز سال بعد. اون 25000 تایی که دوستمون گفت برای اجاره یک خونه هست با مخارج دو نفر. لذا میشه با حدود 16-17هزار تا هم سر کرد اما شهریه سالی بین 37-45 هزار دلار هست و اصلا امکان پرداختش نیست با کار
    خیلی سپاسگزار از پاسخ شما
    من بورسم ریجکت شد
    به نظر شما با در نظر گرفتن ریجکت شدن بورسم الان راهی وجود داره که لااقل بتونم شهریه رو ویو کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW

دوستان من میخوام فقط واسه اسکولارشیپ تو این دانشگاه اپلای کنم کسی میدونه باید چیکر کنم؟

ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه تکنولوژی کوئینزلند ( QUT) و مسائل

Is there any outcome for this round

Junior Member

سلام من آفرم رو گرفتم ولی بورس رد شدم کسی بورسی رو میشناسه که به طور مستقل برای دانشجویان پذیرفته شده موجود باشه؟

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mona1970 نمایش پست ها
    سلام من آفرم رو گرفتم ولی بورس رد شدم کسی بورسی رو میشناسه که به طور مستقل برای دانشجویان پذیرفته شده موجود باشه؟
    سلام منم امروز اومد ... مثل شما. مثل اینکه باید حتما 50درصد ارشد ریسرچ باشه که برای اسکالرشیپ لحاظ کنن ما رو ... ولی حالا من یه اعتراضی زدم و گفتم چون چندتا مقاله نوشتم این درصد کمتر رو پوشش میده. منتظرم ببینم چی میشه اخرش.
    بورس دیگه ای نیست. خود استادا که معمولا فاند ندارن و اسکالرشیپ دانشگاه هم همینی هست که جوابش براتون اومده.

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط a1364t نمایش پست ها
    دوستان من میخوام فقط واسه اسکولارشیپ تو این دانشگاه اپلای کنم کسی میدونه باید چیکر کنم؟

ممنون
    یعنی چی؟ ادمیشن گرفتید ولی اسکالرشیپ نگرفتید؟

Junior Member

سلام و خسته نباشید. من میخوام برای بورس دانشگاه تکنولوژی کوئینزلند اقدام کنم. چند تا سوال برام مطرح شده. ممنون میشم ج بدین:
    1. اینکه میگن پایان نامه باید 25 درصد باشه. من 2 واحد سمینار داشتم و 6 واحد پایان نامه و 24 واحد درس. الان من شامل 25 درصد نمیشم؟
    2. من از قبل یک پروپوزال نوشتم ولی در راستای کار استادی که قراره به عنوان سوپروایزر اسمشو بنویسم نیست. الان باید با استاد مکاتبه کنم تا بم موضوع بده؟
    3. من نمره آیلتسم تا 26 سپتامبر امسال وقت داره. آیا ممکنه بخاطر اون فاند منو ندن؟
    با تشکر

Junior Member

سلام

١- اين سوال رو از دانشگاه مربوطه بايد بپرسين، هر دانشگاه پروتكل خودشو داره براي ارزيابي
    ٢- موضوع پروپوزال حتما بايد توسط استاد راهنما تأييد شه
    ٣- بستگي به ددلاين اون راند از بورس داره، ضمنا معمولا هنگام ورود به استراليا و ثبت نام در دانشگاه نمره بايد اعتبار داشته باشه، اين سوال رو هم از دانشگاه بپرسين، شايد هر دانشگاه فرق داشته باشه با دانشگاه هاي ديگه ضوابط. ضمن اينكه براي سفارت استراليا هم نياز به مدرك زبان خواهيد داشت گرچه براي سفارت ايلتس 5.5 هم كفايت ميكنه اونطور كه ميگن اما اعتبار دو ساله بايد داشته باشه احتمالا

نقل قول نوشته اصلی توسط zese1366;2477235
    سلام و خسته نباشید. من میخوام برای بورس دانشگاه تکنولوژی کوئینزلند اقدام کنم. چند تا سوال برام مطرح شده. ممنون میشم ج بدین:
    1. اینکه میگن پایان نامه باید 25 درصد باشه. من 2 واحد سمینار داشتم و 6 واحد پایان نامه و 24 واحد درس. الان من شامل 25 درصد نمیشم؟
    2. من از قبل یک پروپوزال نوشتم ولی در راستای کار استادی که قراره به عنوان سوپروایزر اسمشو بنویسم نیست. الان باید با استاد مکاتبه کنم تا بم موضوع بده؟
    3. من نمره آیلتسم تا 26 سپتامبر امسال وقت داره. آیا ممکنه بخاطر اون فاند منو ندن؟
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)