صفحه 4 از 23 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 229

موضوع: تحصیل در دانشگاه تکنولوژی کوئینزلند ( QUT) و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه تکنولوژی کوئینزلند ( QUT) و مسائل مرتبط

قانون کلی هست اون.. برای ایران قانون جزیی تر دارن و اون از طریق نماینده ها هست... این دانشگاه بدون نماینده اصلا بررسی نمیکنه شمارو متاسفانه
    نقل قول نوشته اصلی توسط s883054 نمایش پست ها
    ببخشید من درست متوجه نشدم. توی این لینک https://www.qut.edu.au/international...ur-application فقط به عنوان به توصیه نوشته که میتونید از ایجنت کمک بگیرید. پس بدون ایجنت هم میشه اپلای کرد، درسته؟ (به عنوان حاشیه بگم که یه استادی توی این دانشگاه شدیدا تشویق به اپلای کرده ولی گفت تصمیم نهایی با من نیست و توی ایمیلش مراحل اپلای رو برام خلاصه نوشته و یک سری فرم هم گذاشته که گفته باید پر کنی. همچنین چند نمونه پر شده رو هم برام گذاشته.)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanic,IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba200 نمایش پست ها
    سلام
    مدارکتون باید از طریق نمایندگی های دانشگاه های استرالیا تایید شه مدارکتون رو به همراه ترجمه هاش ببرین MYC Agent تو ولیعصر تهران برج نگار طبقه 11 واحد 6 تا به QUT ایمیل بزنن و براتون مدارکو Certify کنن.
    من امروز اینکارو کردن و دانشگاه سومه که اپلای کردم.
    موفق باشین
    ببخشید میشه مدارکی رو که به ایجنت داد بگید چه چیزهایی بوده؟ توی سایت نوشته یه مدرک شناسایی هم میخاد یعنی کارت ملی یا شناسنامه میخان( فارسی یا انگلیسی)؟ ریزنمرات باید حتما توی پاکت دانشگاه باشه، چون من رسمی و انگلیسی ریز نمرات رو دارم ولی توی پاکت نیستند و با توجه به زمان باقیمانده امکانش نیست

Junior Member

ببخشید میشه مدارکی رو که به ایجنت داد بگید چه چیزهایی بوده؟ توی سایت نوشته یه مدرک شناسایی هم میخاد یعنی کارت ملی یا شناسنامه میخان( فارسی یا انگلیسی)؟ ریزنمرات باید حتما توی پاکت دانشگاه باشه، چون من رسمی و انگلیسی ریز نمرات رو دارم ولی توی پاکت نیستند و با توجه به زمان باقیمانده امکانش نیست
    اصل گواهی موقت و ترجمه هاشون-رسمی نباشن هم مشکل نداره فقط مهر مترجم داشته باشن نیازی هم به پاکت نیست. راستی حتما وقت بگیرین قبل از رفتنتون به این ایجنت با تماس تلفنی هم میشه وقت گرفت.
    موفق باشین

صفحه اول پاسپورتتون میشه مدرک شناسایی شما که هم انگلیسی هست هم فارسی. مدارکتون رو اسکن می کنند و به شما بر می گردونن. نگران نباشید.

Your qualifications have been judged as equivalent to an Australian first class honours graduate, which is the highest rank you can achieve. The scholarship round is very competitive but I shall keep my fingers crossed for you.

Warm regards
    این ایمیل رو استادم بهم داد منظورش اینه شانس برا اسکلارشیپ ندارم؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

منظورش اینه که مدرک شما معادل مدرک استرالیا هست و امتیاز هست برات... H1 به حساب اومده... البته برای همه ارشد های ایران که ریسرچ بیس هستند و نمرات خوبی گرفتن H1 میگیرن.... پارامترهای خودشون را دارن.. اما دانشگاه های تاپ ایران را من ندیدم تا حالا مشکلی بگیرن... دانشگاه خوبی هست QUT
    نقل قول نوشته اصلی توسط oversea92 نمایش پست ها
    Your qualifications have been judged as equivalent to an Australian first class honours graduate, which is the highest rank you can achieve. The scholarship round is very competitive but I shall keep my fingers crossed for you.

Warm regards

من دانشگاه دولتی شهرستان هستم تاپ نیست
    اقا حامد واقعا خسته شدم از استرالیا ..کلی مقاله دارم باز هم نمیتونم بورس بگیرم

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    منظورش اینه که مدرک شما معادل مدرک استرالیا هست و امتیاز هست برات... H1 به حساب اومده... البته برای همه ارشد های ایران که ریسرچ بیس هستند و نمرات خوبی گرفتن H1 میگیرن.... پارامترهای خودشون را دارن.. اما دانشگاه های تاپ ایران را من ندیدم تا حالا مشکلی بگیرن... دانشگاه خوبی هست QUT

نقل قول نوشته اصلی توسط oversea92 نمایش پست ها

Warm regards
    منظورشون دقیقا این هست که شما شانس برای اسکلارشیپ دارید. امیدوار باشید.

Junior Member

سلام
    از دوستان کسی نتیجه ی بورسش نیومده؟ استادم ایمیل زد و با شک گفت تو دسامبر میاد. کسی اطلاعی نداره؟

نامه استادم

Dear y

x’s application is progressing through the system. She has received an excellent ranking from the University and the Faculty and will be judged by the School Committee in the next few weeks. The final stage of the process takes place in late November, with the applicants advised in early December, but If I know the outcome before then I shall let you and x know.

Warm regards

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)