صفحه 5 از 23 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 229

موضوع: تحصیل در دانشگاه تکنولوژی کوئینزلند ( QUT) و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    َArchitecture

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه تکنولوژی کوئینزلند ( QUT) و مسائل مرتبط

سلام،
    من یکم ابهام توی ذهنم هست، ممنون می شم اگه پاسخ بدید. من با یه استاد توی QUT در ارتباطم و در حال نوشتن پروپوزالم. به من گفت که اگه فاند میخوای فال 2016 نمی تونی بیای چون ددلاینش 30 سپتمبر بوده و تموم شده. ولی چون فاند میخوای، برای فوریه 2017 میتونی بیای. یعنی من مدارکم رو کی باید بفرستم؟ پستی هست کلا و اینترنتی نیست، درسته؟ آخه استاده حرفی از Agent و اینا نزده هنوز.
    میشه یکم راهنماییم کنین که بعد از اینکه پروپوزالمو فرستادم و اکسپت کرد چی میشه؟
    در ضمن من هنوز تافلمو ندادم ولی استاده فعلا گیر نداده به زبانم، تا چه تایمی باید بدم تافل رو واسه فوریه 2017؟

نقل قول نوشته اصلی توسط gifta71 نمایش پست ها
    سلام،
    من یکم ابهام توی ذهنم هست، ممنون می شم اگه پاسخ بدید. من با یه استاد توی QUT در ارتباطم و در حال نوشتن پروپوزالم. به من گفت که اگه فاند میخوای فال 2016 نمی تونی بیای چون ددلاینش 30 سپتمبر بوده و تموم شده. ولی چون فاند میخوای، برای فوریه 2017 میتونی بیای. یعنی من مدارکم رو کی باید بفرستم؟ پستی هست کلا و اینترنتی نیست، درسته؟ آخه استاده حرفی از Agent و اینا نزده هنوز.
    میشه یکم راهنماییم کنین که بعد از اینکه پروپوزالمو فرستادم و اکسپت کرد چی میشه؟
    در ضمن من هنوز تافلمو ندادم ولی استاده فعلا گیر نداده به زبانم، تا چه تایمی باید بدم تافل رو واسه فوریه 2017؟
    سلام دوست عزیز

این دانشگاه اگه قوانینش عوض نشده باشه با ایجنت باید اپلای کرد. شما تا سپتمبر 2016 فرصت داری تا برای اسکولارشیپ و پذیرش دکترا اپلای کنی. یعنی سال آینده میلادی. برای من که اول پروپوزالم برای یکی از اعضای دپارتمان فرستاده شد بعد ار تصحیح و تایید بعد از تایید برای رییس دپارتمان فرستاده شد و سپس ایشون استاد انتخاب کرد برای من و بقیه مراحل رو توضیح داد. ممکنه رویه دانشکده ها و دپارتمانها باهم تفاوت داشته باشه. برای امسال بارها به من گفته شد که اسکولارشیپشون خیلی کم شده و بشدت رقابتی شده روند گرفتن اسکولارشیپ. و فکر می کنم گفتن حتی اگه اسکولارشیپ بدن هزینه بیمه رو خودم باید پرداخت کنم در مورد این آخری البته خیلی مطمئن نیستم. امیدوارم در روند اپلای و نهایتا گرفتن اسکولارشیپ موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان

طبق ایمیل استادم من تو رنکینگ کاندید های بورس H1 شدم حالا این به معنای اینه که اولویت دادرم تو رنکینگ؟ جال برام چون خودش هم نمیدونه و اوضاع تز دستش خارجه

I already sent my assessment saying that you are excellent candidate and it is beyond my control of even influence J at this stage. The School and then Faculty will be ranking all shortlisted candidates with H1 ranking. You got the H1 ranking but how high compared to many others I have no idea. I really hope it will be successful!

بیشتر بچه ها همین H1 شدند

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba200 نمایش پست ها
    سلام دوستان

طبق ایمیل استادم من تو رنکینگ کاندید های بورس H1 شدم حالا این به معنای اینه که اولویت دادرم تو رنکینگ؟ جال برام چون خودش هم نمیدونه و اوضاع تز دستش خارجه

I already sent my assessment saying that you are excellent candidate and it is beyond my control of even influence J at this stage. The School and then Faculty will be ranking all shortlisted candidates with H1 ranking. You got the H1 ranking but how high compared to many others I have no idea. I really hope it will be successful!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط oversea92 نمایش پست ها
    بیشتر بچه ها همین H1 شدند
    بعد ترتیب اولویت چطوریه؟ یعنی خود H1 هارو بازم تقسیم بندی میکنن؟

Question پاسخ : تحصیل در دانشگاه تکنولوژی کوئینزلند ( QUT) و مسائل مرتبط

اینطور که استادم گفت بعد از h1
    x’s application is progressing through the system. She has received an excellent ranking from the University and the Faculty and will be judged by the School Committee in the next few weeks. The final stage of the process takes place in late November, with the applicants advised in early December, but If I know the outcome before then I shall let you and x know.
    من که می دونم ریجکت میشم زودتر جواب نمیاد خلاص شم
    بعد ترتیب اولویت چطوریه؟ یعنی خود H1 هارو بازم تقسیم بندی میکنن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط oversea92 نمایش پست ها
    اینطور که استادم گفت بعد از h1
    x’s application is progressing through the system. She has received an excellent ranking from the University and the Faculty and will be judged by the School Committee in the next few weeks. The final stage of the process takes place in late November, with the applicants advised in early December, but If I know the outcome before then I shall let you and x know.
    من که می دونم ریجکت میشم زودتر جواب نمیاد خلاص شم
    برا کدوم دپارتمن شما اپلای کردین؟

science and engineering فکر کنم من رشته زیست م

science and engineering فکر کنم من رشته زیست م
    برا کدوم دپارتمن شما اپلای کردین؟

دانشگاه کارشناسی : آزاداسلامی واحد مشهد
    معدل کارشناسی : 17.30
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: معماری
    دانشگاه کارشناسی ارشد : پلی تکنیک میلان، ایتالیا
    معدل کارشناسی ارشد : 18.23 ، نمره پایان نامه: 8/8
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسی معماری
    سابقه کار: رزومه خوبی دارم یا همون پرتفولیو
    سابقه دریافت بورس : بلی ، از دانشگاه میلان
    نمره زبان انگلیسی: 6.5 IELTS ولی دیگه اکسپایر شده
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: رشته معماری و گرایشه های وابسته
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند

باسلام ، من تا الان از یک استاد از این دانشگاه اکی گرفتم واسه پروپوزالم ، فقط مشکلی که هست بحث بورسه که من نمیدونم شانسم چقدره؟ ار آنجاییکه که فعلا مقاله ندارم ..
    و اینکه ددلاین خاصی داره واسه فاند یا هر موقع اپلای کنم در نظر گرفته میشه ؟ من ترجیحم اینه اگه همه چی اکی بشه ژانویه 2016 برم که دیگه الکی اقامت شینگن تمدید نکنم.
    واسه فاند IPRS و یا اگه از طرف استاد باشه در طول پروسه اپلیکیشن مشخص میشه یا باید یا استاد موضوعو قشنگ واضحش کنم؟ مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)