صفحه 7 از 23 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 229

موضوع: تحصیل در دانشگاه تکنولوژی کوئینزلند ( QUT) و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه تکنولوژی کوئینزلند ( QUT) و مسائل مرتبط

ممنون شما مطمنید اینارو هم میدن بیمه و شهریه؟
    مبارک باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsandeh نمایش پست ها
    سلام. خود این بورس شامل بیمه و ویزا نیست. اما معمولا همراه با این بورس QUT HDR رو هم می گیرین، که اون شامل هزینه ی بیمه و شهریه تون هم میشه. خود QUTPRA فقط هزینه ی زندگی هست که حدود 26000 دلار در سال رو میده. من نامه ی بورسم رو امروز گرفتم که هردوی این ها رو شامل میشه. اما افر لتر دانشگاه هنوز نیومده برام.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط oversea92 نمایش پست ها
    ممنون شما مطمنید اینارو هم میدن بیمه و شهریه؟
    مبارک باشه
    مطمئن که نمیشه بود، اما چیزایی که خوندم، و صحبت هایی که با سوپروایزرم کرده بودم، می گفتن که این دو تا بورس همراه هم هستن. یعنی اگه اولی رو برنده بشین، دومی رو هم بهتون میدن. در حقیقت بورستون شامل هزینه ی زندگی میشه، و بعد دانشگاه شهریتون رو هم رایگان می کنه، و یه بیمه ی سینگل هم براتون می گیره. توی نامه ی پی دی افی که برای من فرستادن، هردو رو نوشته. یعنی اول نوشته که QUTPRA رو گرفتم و شامل هزینه ی زندگی میشه، پایینش هم نوشته که QUT HDR که شامل فقط شهریه و بیمه میشه. و نوشته شده که هزینه ی ویزا و معاینات پزشکی و تز و غیره با خودم هست.

موندم چرا ایجنت برا من نفرستاده زنگ زدم هنوز نیومدن اداره
    پس دیگه کارای ویزا تون رو جور کنید

مطمئن که نمیشه بود، اما چیزایی که خوندم، و صحبت هایی که با سوپروایزرم کرده بودم، می گفتن که این دو تا بورس همراه هم هستن. یعنی اگه اولی رو برنده بشین، دومی رو هم بهتون میدن. در حقیقت بورستون شامل هزینه ی زندگی میشه، و بعد دانشگاه شهریتون رو هم رایگان می کنه، و یه بیمه ی سینگل هم براتون می گیره. توی نامه ی پی دی افی که برای من فرستادن، هردو رو نوشته. یعنی اول نوشته که QUTPRA رو گرفتم و شامل هزینه ی زندگی میشه، پایینش هم نوشته که QUT HDR که شامل فقط شهریه و بیمه میشه. و نوشته شده که هزینه ی ویزا و معاینات پزشکی و تز و غیره با خودم هست.

Junior Member

موندم چرا ایجنت برا من نفرستاده زنگ زدم هنوز نیومدن اداره
    پس دیگه کارای ویزا تون رو جور کنید
    البته من ایران نیستم. از مالزی اقدام کردم. ممکنه ایجنت شما هنوز ایمیل رو ندیده باشه. واسه ویزا برای من زوده هنوز. احتمالا باید بورس رو چند ماهی دیفر کنم، چون هنوز مدرکم آماده نشده و به دستم نرسیده.

فکر نکنم بورس رو بتونید دیفر کنید از استادتون حتما بپرسید.
    البته من ایران نیستم. از مالزی اقدام کردم. ممکنه ایجنت شما هنوز ایمیل رو ندیده باشه. واسه ویزا برای من زوده هنوز. احتمالا باید بورس رو چند ماهی دیفر کنم، چون هنوز مدرکم آماده نشده و به دستم نرسیده.

Junior Member

فکر نکنم بورس رو بتونید دیفر کنید از استادتون حتما بپرسید.
    بهش ایمیل زدم پرسیدم. خودش که گفت احتمالا مشکلی نباشه، اما ایمیل رو برای بخش بورس فوروارد کرده. جواب دادن خبرش رو میدم. استادم گفت به خاطر روند کند ویزا، تا چند ماه مشکلی نیست. از قبل هم در جریان این که هنوز دفاع نکرده بودم و اینا بود. امیدوارم که درست بشه. وگرنه بورسه می پره! توی شرایط بورس نوشته که در شرایط خاص تا آخر ژوئن میشه بورس رو دیفر کرد. حالا این که آیا من در "شرایط خاص" قرار می گیرم یا نه رو نمی دونم.

امیدوارم بورس رو دیفر کنند شما هم بورس qutpra بوده ؟
    بهش ایمیل زدم پرسیدم. خودش که گفت احتمالا مشکلی نباشه، اما ایمیل رو برای بخش بورس فوروارد کرده. جواب دادن خبرش رو میدم. استادم گفت به خاطر روند کند ویزا، تا چند ماه مشکلی نیست. از قبل هم در جریان این که هنوز دفاع نکرده بودم و اینا بود. امیدوارم که درست بشه. وگرنه بورسه می پره! توی شرایط بورس نوشته که در شرایط خاص تا آخر ژوئن میشه بورس رو دیفر کرد. حالا این که آیا من در "شرایط خاص" قرار می گیرم یا نه رو نمی دونم.

Junior Member

استادم به من گفت تو لیست اسکالرشیپ هستی. بعد من امروز به دپارتمان اسکالرشیپ ایمیل زدم پیگیری کنم این و گفت:

I regret that offers are still being made. If you have not heard by the end of the week, please feel free to contact us again.

Thank you for your scholarship application which was deemed competitive, however I regret to advise that your application for a 2016 research scholarship has been unsuccessful.

This year we received over 1500 applications, an increase of 8% on top of last year's numbers, and over half of these were assessed as meeting our eligibility criteria for a research scholarship. With only limited scholarships to offer however this year's scholarship round has again been highly competitive.

We encourage you to continue investigating sources for alternative scholarship funding via:
    * JASON Postgraduate Scholarship Database (www.jason.edu.au/)
    * The Good Universities Guide (www.gooduniguide.com.au/Scholarships)
    * FindAPhD: The world's largest database of PhD opportunities (www.findaphd.com/)
    * your Faculty and/or Supervisor.

If you wish to withdraw your application for IF49 at any point, please let us know. Alternatively, if you have already accepted your offer of admission and wish to defer your start date, please advise as soon as possible.
    If you have any questions or concerns about the outcome of your scholarship application please do not hesitate to contact the Research Students Centre Scholarships team (email: research.scholarships@qut.edu.au).

We wish you all the best with your research.

Junior Member

امیدوارم بورس رو دیفر کنند شما هم بورس qutpra بوده ؟
    من هم امیدوارم. بله QUTPRA.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)