صفحه 8 از 23 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 229

موضوع: تحصیل در دانشگاه تکنولوژی کوئینزلند ( QUT) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه تکنولوژی کوئینزلند ( QUT) و مسائل مرتبط

متاسفم براتون . ايشالا تو بقيه دانشگاه ها. كي اين ايميل اومدبراتون؟

نقل قول نوشته اصلی توسط royalroya نمایش پست ها
    Thank you for your scholarship application which was deemed competitive, however I regret to advise that your application for a 2016 research scholarship has been unsuccessful.

This year we received over 1500 applications, an increase of 8% on top of last year's numbers, and over half of these were assessed as meeting our eligibility criteria for a research scholarship. With only limited scholarships to offer however this year's scholarship round has again been highly competitive.

We encourage you to continue investigating sources for alternative scholarship funding via:
    * JASON Postgraduate Scholarship Database (www.jason.edu.au/)
    * The Good Universities Guide (www.gooduniguide.com.au/Scholarships)
    * FindAPhD: The world's largest database of PhD opportunities (www.findaphd.com/)
    * your Faculty and/or Supervisor.

If you wish to withdraw your application for IF49 at any point, please let us know. Alternatively, if you have already accepted your offer of admission and wish to defer your start date, please advise as soon as possible.
    If you have any questions or concerns about the outcome of your scholarship application please do not hesitate to contact the Research Students Centre Scholarships team (email: research.scholarships@qut.edu.au).

We wish you all the best with your research.

نقل قول نوشته اصلی توسط parham2234 نمایش پست ها
    متاسفم براتون . ايشالا تو بقيه دانشگاه ها. كي اين ايميل اومدبراتون؟
    امروز صبح. ممنون من حدس می زدم مقاله هام برای این دانشگاه کم بود فقط 2 تا ای اس ای داشتم و دو تا کنفرانس.

Junior Member

دوستان شما آفرلتر دانشگاه رو گرفتید؟ نامه ی بورس رو به من دادن، اما آفر لتر پذیرش نیومده هنوز. واسه شما هم همین طوره؟ آخه بدون آفر لتر که نمیشه نامه ی بورس رو قبول کنیم. اولین بخشش نوشته شرایطی رو که توی آفر لتر گفته شده برطرف کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsandeh نمایش پست ها
    دوستان شما آفرلتر دانشگاه رو گرفتید؟ نامه ی بورس رو به من دادن، اما آفر لتر پذیرش نیومده هنوز. واسه شما هم همین طوره؟ آخه بدون آفر لتر که نمیشه نامه ی بورس رو قبول کنیم. اولین بخشش نوشته شرایطی رو که توی آفر لتر گفته شده برطرف کنید.
    برای ایجنت های ایران حتی هنوز نامه بورس رو هم ارسال نکردند. در نامه بورس شما چه تاریخی به عنوان شروع دوره اعلام شده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahram2016 نمایش پست ها
    برای ایجنت های ایران حتی هنوز نامه بورس رو هم ارسال نکردند. در نامه بورس شما چه تاریخی به عنوان شروع دوره اعلام شده؟
    هیچ تاریخی نداره. فقط نوشته به مدت سه سال هست، و 6 ماه هم میشه تمدیدش کرد. البته من دو تا بورس گرفتم. دومیش یه تاپ آپ 5000 تایی هست. توی اون نوشته از فوریه.

کاش به ما زود ایجنت جواب بده من بورس qutpra را گرفتم اما نمی دونم چیا رو شامل میشه!!!
    هیچ تاریخی نداره. فقط نوشته به مدت سه سال هست، و 6 ماه هم میشه تمدیدش کرد. البته من دو تا بورس گرفتم. دومیش یه تاپ آپ 5000 تایی هست. توی اون نوشته از فوریه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط oversea92 نمایش پست ها
    کاش به ما زود ایجنت جواب بده من بورس qutpra را گرفتم اما نمی دونم چیا رو شامل میشه!!!
    نگران نباشید. بورس خیلی خوبی هست. این لینکش:
    https://www.qut.edu.au/study/fees-an...h-award-qutpra

داخل این لینک نوشته که هرکس qutpra بگیره، بهش hdr هم تعلق می گیره. برای سال 2016، بورستون شامل هزینه ی شهریه، بیمه سینگل به مدت سه سال، و سالی 26000 و خورده ای دلار هست.

ممنون امیدوارم. شما ایمپکت مقالتون رو می گید؟
    نگران نباشید. بورس خیلی خوبی هست. این لینکش:
    https://www.qut.edu.au/study/fees-an...h-award-qutpra

داخل این لینک نوشته که هرکس qutpra بگیره، بهش hdr هم تعلق می گیره. برای سال 2016، بورستون شامل هزینه ی شهریه، بیمه سینگل به مدت سه سال، و سالی 26000 و خورده ای دلار هست.

با توجه به اینکه بعضی از دوستان گفتن دانشگاه اعلام کرده نامه بورس رو تا اخر هفته ارسال می کنه , اگر اخر هفته ( 5 شنبه یا جمعه) نامه بورس به ایجنت ها ارسال شده باشه به دلیل اینکه ایران 5 شنبه تعطیل رسمی بود و جمعه هم تعطیل هست پس ایجنت ها نمیتونن به ما اطلاع بدن. متاسفانه شنبه هم تعطیله و باید یک شنبه از ایجنت ها پیگیری کنیم.

Junior Member

ممنون امیدوارم. شما ایمپکت مقالتون رو می گید؟
    من البته شرایطم با خیلی از دوستان فرق داره. اولا این که برعکس اکثریت، رشته ی من جزو شاخه ی علوم اجتماعی دسته بندی میشه. تو زمینه ی رشته ی ما خیلی ایمپکت مهم نیست، چون حجم مقالات کمتره. من سه تا مقاله بیشتر نداشتم، با یک کنفرانس بین المللی. یکی از مقالاتم توی ژورنال معتبری هست و دو تای دیگه معمولی. معدل ارشدم 4 از 4 هست، و کارشناسیم هم 16. اما پروپوزالی که نوشتم نسبتا قوی بود، و کاملا همسو با سیاست های دانشکده. دو بار مصاحبه شدم، که به نظرم خیلی خوب پیش رفت. و آیلتس هم 8.5 داشتم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)