صفحه 24 از 81 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829303132333474 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 804

موضوع: تحصیل در RMIT و مسایل مرتبط

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در RMIT و مسایل مرتبط

سلام
    خسته نباشید....
    5.
    والا شرایط پذیرش خودم را در پست قبلی گفتم
    Conditions You are required to:
    Academic:
    Submit certified copies of your academic transcripts and completion certificates in your
    Native language as well as accredited English translation from your studies in the Bachelor
    and Master of Civil Engineering programs. You will be required to provide the official
    documents from your Studies in the Master degree program.
    If you have not applied through an agent, you are required to send an original certified copy
    of the above documents to RMIT International at the address below. Note that documents
    will not be returned.
    ایمیل زدم به قسمت IPRS و آن ها گفتند که:
    an see you received a conditional offer in iApply for Semester 1 2016. In order to be considered for the IPRS, your offer must not be conditional on English by the close of the 2016 scholarship round on 30 October.
    Results for the 2016 Scholarship round will be communicated via email to applicants between 9-16 December 2015.
    بعد من ایمیل زدم گفتم من مدرک زبان IELTS دارم....و ان ها گفتند که:
    You are welcome to wait for the results of your scholarship application before deciding if you wish to accept your program offer. However please note that you will not be issued with a COE until you have formally accepted your offer.

یعنی الان من باید تا Dec منتظر بمونم...نتیجه کمک هزینه بیاد...بعد نامه اکسپت افرمو پر کنم .. اون قسمت هزینه ها را بزنم کمک هزینه دارم....و به همراه مدرک لیسانس و فوق لیساسنم براشون ارسال کنم..درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی تا 3 ماه من کاری نباید بکنم......

یا حق
    I spring over the spring with the spring in the spring

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    با سلام
    دوستانی که در این دانشگاه اپلای کردن؟؟؟ آیا باید ریزنمرات و مدرک سه سال دبیرستان {دیپلم} و همینطور مدرک پیش دانشگاهی را هم ارائه بدهیم؟؟؟؟؟
    اپلای برای: دکتری عمران
    سال قبل جزو مدارکش میخواست مدرک دیپلم یا پیش دانشگاهی رو. ولی من بدون اون ها سابمیت کردم و بعدا چندتا مدرک اضافه ازم خواستند که فکر میکنم این مدارک هم جزوشون بود. اگه دارین بفرستین بهتره ولی اگه ندارین فعلا سابمیت کنین و بهتون نقص مدارک رو اطلاع میدن و میتونین توی پروفایل انلاین این دانشگاه اضافه کنین.
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری *** دانی که رسیدن هنر گام زمان است

نقل قول نوشته اصلی توسط mah_pari نمایش پست ها
    سال قبل جزو مدارکش میخواست مدرک دیپلم یا پیش دانشگاهی رو. ولی من بدون اون ها سابمیت کردم و بعدا چندتا مدرک اضافه ازم خواستند که فکر میکنم این مدارک هم جزوشون بود. اگه دارین بفرستین بهتره ولی اگه ندارین فعلا سابمیت کنین و بهتون نقص مدارک رو اطلاع میدن و میتونین توی پروفایل انلاین این دانشگاه اضافه کنین.
    سلام
    ممنونم
    البته من پذیرش گرفتم...و چیزی در این مورد نگفتن..خوشبختانه نیاز نیست چون من هم اصلا پیگیر دریافت اینگونه مدارک نبودم...یا حق

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanic

سلام
    خسته نباشید....
    5.
    والا شرایط پذیرش خودم را در پست قبلی گفتم
    Conditions You are required to:
    Academic:
    Submit certified copies of your academic transcripts and completion certificates in your
    Native language as well as accredited English translation from your studies in the Bachelor
    and Master of Civil Engineering programs. You will be required to provide the official
    documents from your Studies in the Master degree program.
    If you have not applied through an agent, you are required to send an original certified copy
    of the above documents to RMIT International at the address below. Note that documents
    will not be returned.
    ایمیل زدم به قسمت IPRS و آن ها گفتند که:
    an see you received a conditional offer in iApply for Semester 1 2016. In order to be considered for the IPRS, your offer must not be conditional on English by the close of the 2016 scholarship round on 30 October.
    Results for the 2016 Scholarship round will be communicated via email to applicants between 9-16 December 2015.
    بعد من ایمیل زدم گفتم من مدرک زبان IELTS دارم....و ان ها گفتند که:
    You are welcome to wait for the results of your scholarship application before deciding if you wish to accept your program offer. However please note that you will not be issued with a COE until you have formally accepted your offer.

یعنی الان من باید تا Dec منتظر بمونم...نتیجه کمک هزینه بیاد...بعد نامه اکسپت افرمو پر کنم .. اون قسمت هزینه ها را بزنم کمک هزینه دارم....و به همراه مدرک لیسانس و فوق لیساسنم براشون ارسال کنم..درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی تا 3 ماه من کاری نباید بکنم......

یا حق
    به نظر میرسه که همین طوری باشه، یعنی باید صبر کنی نامه اسکالر بیاد و به اون نامه استناد کنی و به جای مدارک مالی ارائه بدی.

Junior Member

سلام
    خسته نباشید.

من برای PhD اپلای کردم. ولی تو سیستم iapply اپلیکیشنم را نمیتونم ببینم. به admission دانشگاه هم میل زدم گفت اپلیکشن شما فعال است.
    کسی ار بچه ها میدونه چرا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط parham2234 نمایش پست ها
    سلام
    خسته نباشید.

من برای PhD اپلای کردم. ولی تو سیستم iapply اپلیکیشنم را نمیتونم ببینم. به admission دانشگاه هم میل زدم گفت اپلیکشن شما فعال است.
    کسی ار بچه ها میدونه چرا؟
    سلام
    یعنی چی..ارور میده...یا اصلا وارد نمیشه..یا اون جدول اپلیکیشن خالی هست؟

Junior Member

سلام
    یعنی چی..ارور میده...یا اصلا وارد نمیشه..یا اون جدول اپلیکیشن خالی هست؟
    مرسی دوست عزیز

جدول اپلیکیشن خالی. نوشته اپلیکیشن نداری شما. ولی هم میل اومده برام بعد اینکه سابمیت کردم هم اینکه admission department دانشگاه میگه فعال. حالا نمیدونم چه کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط parham2234 نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز

جدول اپلیکیشن خالی. نوشته اپلیکیشن نداری شما. ولی هم میل اومده برام بعد اینکه سابمیت کردم هم اینکه admission department دانشگاه میگه فعال. حالا نمیدونم چه کنم
    سلام
    خیلی عجیبه؟!!؟!؟
    به بخش IT هم اگر داره ایمیل بزن...به استادت هم ایمیل بزن و از همون صفحه عکس بگیر پیوست کن ..بگو به شدت نگرانی
    حتما درست میشه

Junior Member

سلام
    خیلی عجیبه؟!!؟!؟
    به بخش IT هم اگر داره ایمیل بزن...به استادت هم ایمیل بزن و از همون صفحه عکس بگیر پیوست کن ..بگو به شدت نگرانی
    حتما درست میشه
    مرسی
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member

deadline in daneshgah keye baraye phd?

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)