صفحه 1 از 81 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 804

موضوع: تحصیل در RMIT و مسایل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics (PhD) - University of Windsor

Smile تحصیل در RMIT و مسایل مرتبط

سلام
    دوستانی که بعد از گذاشتن تحریمهای (Autonomus Sanction) بر روی ایرانیها، موفق به دریافت پذیرش از این دانشگاه شده اند، لطفا اطلاع بدهند.
    من از جمله افرادی بودم که قبل از گذاشتن این تحریمها، پذیرش گرفته بودم (برای ترم اول 2013) و در فاصله ی بررسی درخواست Deffer پذیرشم، این تحریم ها به ما خورد و پذیرش ما رو Unsuccessful قلمداد کردند.
    در حال حاضر هم منتظر جواب اپلای برای ترم اول 2014 هستم.

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : تحصیل در RMIT و مسایل مرتبط

من از یکی از اساتید ایرانی مهندسی مکانیک و هوافضای RMIT شنیدم که گفت که مشکل دانشجوی های ایرانی حل شده و فقط باید موافقت DFAT رو داشته باشن....اگه کسایی برای راند 31 اکتبر RMIT اپلی کردن و براشون ایمیل تحریم اومده لطفا اینجا بزارن تا بقیه هم مطلع بشن
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    من از یکی از اساتید ایرانی مهندسی مکانیک و هوافضای RMIT شنیدم که گفت که مشکل دانشجوی های ایرانی حل شده و فقط باید موافقت DFAT رو داشته باشن....اگه کسایی برای راند 31 اکتبر RMIT اپلی کردن و براشون ایمیل تحریم اومده لطفا اینجا بزارن تا بقیه هم مطلع بشن
    من 10 روزه سابمیت کردم هنوز ایمیل ریجکتی هم نگرفتم... راستی این موردی که شما شنیدید رو منم شنیدم...

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mah_pari نمایش پست ها
    من 10 روزه سابمیت کردم هنوز ایمیل ریجکتی هم نگرفتم... راستی این موردی که شما شنیدید رو منم شنیدم...
    شما برای اسکولارشیپ هم اقدام کردین؟
    من هنوز نتونستم اقدام کنم، میگه حتما باید Offer داشت!!
    https://www.international.rmit.edu.a...comePage.aspx#

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط farsam1984 نمایش پست ها
    برای اسکولارشیپ در اپلیکیشن انلاین یه قسمت داشت که میپرسید میخوای واسه بورس شرکت کنی؟ من yes زدم و بعد از داخل یه لیست (فکر میکنم) باید اسم اسکولارشیپو انتخاب میکردم که من این رو انتخاب کردم: International/Overseas Postgraduate Research Scholarships
    بعد از سابمیت اپلیکیشن یه ایمیل از طرف RMIT اومد که حاوی یه pdf بود که خلاصه ی اپلیکیشنم رو نوشته بود توش..

والا در این لینکی که شما گذاشتین فقط نوشته که فعلا اپلیکیشن بازه و تا 4pm روز 31 اکتبر ددلاین داره... چیزی از اینکه باید افر داشته باشی من نمیبینم و برای اپلای هم این مشکلو نداشتم که نتونم اقدام کنم...

Applications for International Postgraduate Research Scholarship 2014, RMIT PHD Scholarship 2014 (including Victorian International Research Scholarships Program (VIRS) and Victoria India Doctoral Scholarship (VIDS)),Greener Government Buildings Scholarship are now open. Click here to apply.
    Applications will close at 4pm AEST on Thursday 31st October 2013.

رشته و دانشگاه

دوست عزیز یه چیزی که الان فهمیدم اینه که احتمالا لینکو واسه اپلای دارین اشتباه میرید... اون واسه کسانی هست که افر و ID دارن در RMIT و میخوان واسه اسکولارشیپ اقدام کنند... من از لینک زیر اپلای کردم:
    https://iapply.rmit.edu.au/sitsvision/wrd/SIW_LGN
    البته الان شک کردم نکنه من اشتباه اپلای کردم!! چون نوشته واسه admission هست و چیزی از اسکولارشیپ نگفته! البته من اونو داخل ادمیژن انتخاب کردم. فکر نمیکنم نیازی به اپلای جدا واسه اسکولارشیپ داشته باشه... بازم اگه اشتباه میکنم دوستان تصحیح بفرمایند....

ApplyAbroad Hero

دوست عزیز یه چیزی که الان فهمیدم اینه که احتمالا لینکو واسه اپلای دارین اشتباه میرید... اون واسه کسانی هست که افر و ID دارن در RMIT و میخوان واسه اسکولارشیپ اقدام کنند... من از لینک زیر اپلای کردم:
    البته الان شک کردم نکنه من اشتباه اپلای کردم!! چون نوشته واسه admission هست و چیزی از اسکولارشیپ نگفته! البته من اونو داخل ادمیژن انتخاب کردم. فکر نمیکنم نیازی به اپلای جدا واسه اسکولارشیپ داشته باشه... بازم اگه اشتباه میکنم دوستان تصحیح بفرمایند....
    اون لینکه که ID میخواد فقط برای Administrator or Staff و برای اپلی و اسکلارشیپ نیست...جایی هم برای ریجیستر نداره....
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Member
    رشته و دانشگاه

راستش مورد من یکم خاص شده، اون زمانی که من اپلای کردم (اواخر JUN)، هنوز وبسایت (نرم افزار) مربوط به اپلای تغییر نکرده بود. بعد یک مدت آمدند و گفتند که کد مربوط به برنامه دکترایی که اقدام کردی کلا عوض شده و دیگه اعتبار نداره و یه برنامه جدید دکترا اومده....ما هم قبول کردیم...دوباره یک مدت بعد اون قضیه باز اومدن و گفتند که سیستم سایت عوض شده و منو به سیستم جدید انتقال دادند (با آیدی و پسورد جدید). خلاصه اینکه آخر نفهمیدم واسه اسکولاشیب در نظر گرفته شدم یا نه. ایمیل زدم بهشون و پرسیدم، یه تمپلت دادن که وب سایت اسکولاشیب در فلان آدرس هست و از این حرفا...

فکر کنم باید باز ایمیل بارونشون کنم، و بگم بعد از انتقال من واسه بورس واسم درخواست دادند یا نه. این دانشگاه کلا یکم کنده سیستمش و باید پیگیری کنید مرتب.

رشته و دانشگاه

راستش مورد من یکم خاص شده، اون زمانی که من اپلای کردم (اواخر JUN)، هنوز وبسایت (نرم افزار) مربوط به اپلای تغییر نکرده بود. بعد یک مدت آمدند و گفتند که کد مربوط به برنامه دکترایی که اقدام کردی کلا عوض شده و دیگه اعتبار نداره و یه برنامه جدید دکترا اومده....ما هم قبول کردیم...دوباره یک مدت بعد اون قضیه باز اومدن و گفتند که سیستم سایت عوض شده و منو به سیستم جدید انتقال دادند (با آیدی و پسورد جدید). خلاصه اینکه آخر نفهمیدم واسه اسکولاشیب در نظر گرفته شدم یا نه. ایمیل زدم بهشون و پرسیدم، یه تمپلت دادن که وب سایت اسکولاشیب در فلان آدرس هست و از این حرفا...

فکر کنم باید باز ایمیل بارونشون کنم، و بگم بعد از انتقال من واسه بورس واسم درخواست دادند یا نه. این دانشگاه کلا یکم کنده سیستمش و باید پیگیری کنید مرتب.
    به نظرم به طور موازی با دنبال کردن اپلای قبلی تون از طریق سیستم جدید هم اپلای کنید. ضرر نداره...اینطوری خیالتون راحت تره...

Member
    رشته و دانشگاه

سلام
    با دانشگاه مکاتبه کردم،
    Dear F

Thank you for your email.

Please do proceed with your application, and indicate that you have receieved an offer by selecting "Yes" in the question.

We are aware of this issue and our teams are working towards getting the offers out as soon as possible.

اشکال از سیستم سایت هست، گفت باید YES انتخاب کرد و ادامه داد!

صفحه 1 از 81 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)