صفحه 54 از 81 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 804

موضوع: تحصیل در RMIT و مسایل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در RMIT و مسایل مرتبط

سلام
    به من میل زدن که اسم نویسندگان مقاله رو کامل بنویس و مدارکت رو پست کن در صورتی که هنوز پذیرش ندادن، وضعیتم رفت رو being assessed
    آیا باید مدارک را ارسال کرد؟؟

دقیقا متن نامه رو بزارید. من تا حالا ندیدم هاردکپی قبل از پذیرش بخوان. برای نویسنگان هم میخوان چک کنن ببین تو قسمت تحریمها هست یا نه. من بخاطر یه همکارم که تو شرکت نفت بود و شرکت نفت هم که تحریم بود پارسال ریجکت شدم!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط m344 نمایش پست ها
    سلام
    به من میل زدن که اسم نویسندگان مقاله رو کامل بنویس و مدارکت رو پست کن در صورتی که هنوز پذیرش ندادن، وضعیتم رفت رو being assessed
    آیا باید مدارک را ارسال کرد؟؟

لازم نیست مدارک رو بفرستین. شوهر من پذیرش داره از این دانشگاه. 6 ماه طول کشید واسه دکتری اقتصاد پذیرش دادن و ما به خاطر اسکالرشیپ دیفر کردیم 2 سری.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biomedical engineering-biomaterials

سلام دوستان

من حدود پنج ماه پیش برای این دانشگاه اپلای کردم، اما برای اسکالرشیپ جداگانه اقدام نکردم، از دانشگاه هم که پرسیدم گفتن میتونی در صورت گرفتن ادمیشن بعد برای اسکالرشیپ اپلای کنی.

می خواستم ببینم روند کار به همین صورته، یعنی منتظر آفر بمونم و در صورت گرفتن پذیرش برای اسکالرشیپ اقدام کنم یا اینکه تا قبل از پایان اکتبر که ددلاین هست برای اسکالرشیپ اقدام کنم؟
    خیلی ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis64 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من حدود پنج ماه پیش برای این دانشگاه اپلای کردم، اما برای اسکالرشیپ جداگانه اقدام نکردم، از دانشگاه هم که پرسیدم گفتن میتونی در صورت گرفتن ادمیشن بعد برای اسکالرشیپ اپلای کنی.

می خواستم ببینم روند کار به همین صورته، یعنی منتظر آفر بمونم و در صورت گرفتن پذیرش برای اسکالرشیپ اقدام کنم یا اینکه تا قبل از پایان اکتبر که ددلاین هست برای اسکالرشیپ اقدام کنم؟
    خیلی ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    سلام
    حتما تا قبل از ددلاین فرم اسکولارشیپ رو پر کنید. یک روز هم از ددلاین بگذره دیگه هرگز نمیتونید برای اون دوره از اسکولارشیپ اقدام کنید. اینم بگم درسته که گفتن برای اسکولارشیپ حتما باید پذیرش رو گرفته باشید ولی این قضیه خیلی جدی نیست. یعنی همین که اپلیکیشن رو پر کرده باشید با ID اپلیکیشن خودتون میتونید درخواست اسکولارشیپ هم بدید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biomedical engineering-biomaterials

نقل قول نوشته اصلی توسط pouriatiz نمایش پست ها
    سلام
    حتما تا قبل از ددلاین فرم اسکولارشیپ رو پر کنید. یک روز هم از ددلاین بگذره دیگه هرگز نمیتونید برای اون دوره از اسکولارشیپ اقدام کنید. اینم بگم درسته که گفتن برای اسکولارشیپ حتما باید پذیرش رو گرفته باشید ولی این قضیه خیلی جدی نیست. یعنی همین که اپلیکیشن رو پر کرده باشید با ID اپلیکیشن خودتون میتونید درخواست اسکولارشیپ هم بدید.

بسیار سپاسگزارم، فقط ببخشید لینک اسکالرشیپ رو میشه لطفا به من بدید. واقعا نمیدونم از کدوم لینک واسه ثبت نام استفاده کنم.
    و سوال دیگه اینکه برای اسکالرشیپ نیاز به ریکامندیشن هم هست؟ خیلی ممنونم

رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis64 نمایش پست ها
    بسیار سپاسگزارم، فقط ببخشید لینک اسکالرشیپ رو میشه لطفا به من بدید. واقعا نمیدونم از کدوم لینک واسه ثبت نام استفاده کنم.
    و سوال دیگه اینکه برای اسکالرشیپ نیاز به ریکامندیشن هم هست؟ خیلی ممنونم
    سلام
    توی این لینک اسکولارشیپ ها رو توضیح داده:
    http://www.rmit.edu.au/content/rmit-...ps-and-support
    اون پایین یه how to apply داره که نوشته وقتی اپلیکیشن رو پر کردی. باید یک فرم هم پر کنی برای اسکولارشیپ که لینکش هم هست.
    خیر. این دانشگاه کلا هیچ ریکامندیشنی از شما نمیخواد. جداگانه چیزی رو برای اسکولارشیپ شما نمیفرستی. با همون مدارکی که برای ادمیشن فرستادی شما رو برای اسکولارشیپ بررسی میکنن.

Junior Member

ميشه براي اين دانشگاه اول براي سكالرشيپ اقدام كرد. و يا حتما بايد استاد سوپروايزر از قبل تعيين بشه

رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط golareh نمایش پست ها
    ميشه براي اين دانشگاه اول براي سكالرشيپ اقدام كرد. و يا حتما بايد استاد سوپروايزر از قبل تعيين بشه
    سلام. خیر
    حتما باید اول استاد پیدا کنید. بعد پروپوزال رو تهیه کنید. بعد برای خود دانشگاه اپلای کنید. وقتی ID گرفتید اونوقت میتونید تا قبل از ددلاینِ اسکولارشیپ برای اون اقدام کنید.

Junior Member

با سلام.
    ایا برای اسکولارشیب باید دو هفته قبل از ددلاین اقدام کرد؟ به دلیل تحریم های ایران و بررسی ان توسط دانشگاه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)