صفحه 51 از 81 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 804

موضوع: تحصیل در RMIT و مسایل مرتبط

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

پیش فرض پاسخ : تحصیل در RMIT و مسایل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_9399 نمایش پست ها
    سلام، دوستان اخیرا کسی از این دانشگاه برای مقطع PhD رشته برق پذیرش گرفته؟

امروز نتیجه ادمیشن من اومد و بهم گفتند که مدرک ارشد من حداقل های AQF رو نداره. من مدرکم (6 واحد پایان نامه + 26 واحد درس) رو از دانشگاه دولتی خوب با معدل 18.39 گرفتم (شاگرد اول دوره شدم). یه مقاله IEEE با ایمپکت 6، یه کنفرانس بین المللی IEEE و یه مقاله سابمیت شده (under review) هم دارم. نمره IELTS ام هم 7 شد.

هرچی ازشون سوال می پرسم جواب درستی بهم نمیدن. می خواستم ببینم کس دیگه ای هم این مشکل رو داشته؟
    سلام
    سمینار رو هم بهشون گفتید؟ باید حداقل 25درصد ارشد پروژه و ریسرچ باشه که برای ما هست! بهشون بگید که 2واحد هم سمینار هست و میشه 8/32 که همون 25درصد میشه! اگر فقط همون 6 واحد رو گفتید خب معلومه میگن با حداقل AQF مطابقت نداره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UT-Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pouriatiz نمایش پست ها
    سلام
    سمینار رو هم بهشون گفتید؟ باید حداقل 25درصد ارشد پروژه و ریسرچ باشه که برای ما هست! بهشون بگید که 2واحد هم سمینار هست و میشه 8/32 که همون 25درصد میشه! اگر فقط همون 6 واحد رو گفتید خب معلومه میگن با حداقل AQF مطابقت نداره.
    جالبه بار اوله دارم این قضیه رو میشنوم، روال دانشکده فنی تهران اینجوریه که 2 واحد سمینار نداره و جاش اکسرا بچه ها درس 3 واحدی باید بر دارن (دانشکده مکانیک که اینجوریه برقم فکر کنم اینجوری باشه) پس اینجوری که معلومه بچه ها دانشکده فنی همه این وضعیت دارن!!!

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza8106 نمایش پست ها
    جالبه بار اوله دارم این قضیه رو میشنوم، روال دانشکده فنی تهران اینجوریه که 2 واحد سمینار نداره و جاش اکسرا بچه ها درس 3 واحدی باید بر دارن (دانشکده مکانیک که اینجوریه برقم فکر کنم اینجوری باشه) پس اینجوری که معلومه بچه ها دانشکده فنی همه این وضعیت دارن!!!
    اره. دوست من مکانیکه اونم گفت سمینار ما اختیاریه. اگر بچه ها سمینار برندارن توی این 25درصد به مشکل بر میخورن. ولی مثلا برای مهندسی شیمی سمینار اجباریه.

سلام،
    من 15 آپریل نامه پذیرشم برای رشته برق اومد.

موقع اپلای باید یک Program Overview ارسال می کردید و توش توصیح می دادید که دوره ارشدتون پروژه و سمینار داشتید.

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_9399 نمایش پست ها
    سلام، دوستان اخیرا کسی از این دانشگاه برای مقطع PhD رشته برق پذیرش گرفته؟

امروز نتیجه ادمیشن من اومد و بهم گفتند که مدرک ارشد من حداقل های AQF رو نداره. من مدرکم (6 واحد پایان نامه + 26 واحد درس) رو از دانشگاه دولتی خوب با معدل 18.39 گرفتم (شاگرد اول دوره شدم). یه مقاله IEEE با ایمپکت 6، یه کنفرانس بین المللی IEEE و یه مقاله سابمیت شده (under review) هم دارم. نمره IELTS ام هم 7 شد.

هرچی ازشون سوال می پرسم جواب درستی بهم نمیدن. می خواستم ببینم کس دیگه ای هم این مشکل رو داشته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط photonic90 نمایش پست ها
    سلام،
    من 15 آپریل نامه پذیرشم برای رشته برق اومد.

موقع اپلای باید یک Program Overview ارسال می کردید و توش توصیح می دادید که دوره ارشدتون پروژه و سمینار داشتید.
    جواب اسکالارشیپ کی میاد؟ 2 می که بسته شد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-صنعتی اصفهان

فك ميكنم 10 جون اعلام ميشه

نقل قول نوشته اصلی توسط navid83 نمایش پست ها
    جواب اسکالارشیپ کی میاد؟ 2 می که بسته شد

از اونجاییکه شروع ترم دوم 18 July هستش، فک میکنم 10 June اخرین روز برای دریافت اسکالرشیب باشه. اختمالا از همین روزها واسه بعضی ها نتیجه اسکالرسیپ ارسال میشه و تا 10 June ادامه خواهد داشت.

نقل قول نوشته اصلی توسط voojd68 نمایش پست ها
    فك ميكنم 10 جون اعلام ميشه

سلام
    دوستان کسی میدونه تا کی فرصت اکسپت پذیرش رو داریم؟ برای من پذیرش مشروط بر ارسال certified copy اومده و اینکه هنوز اسکالرشیپ مشخص نیست (باید فرم اسکالرشیپ رو همراه نامه آفر میل کرد)

این قسمت سایت بیان کرده سه روش مختلف برای ارسال مدارک کاندیشنال برای گرفتن COEوجود داره که اولیش صرفا اپلود در iapply هست ، روش سوم پست هست. پس میشه فقط اپلود کرد؟
    http://www.rmit.edu.au/study-with-us...receive-a-coe/

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh2015 نمایش پست ها
    این قسمت سایت بیان کرده سه روش مختلف برای ارسال مدارک کاندیشنال برای گرفتن COEوجود داره که اولیش صرفا اپلود در iapply هست ، روش سوم پست هست. پس میشه فقط اپلود کرد؟
    http://www.rmit.edu.au/study-with-us...receive-a-coe/
    اگه نامه پذیرش دارید ، حتما توش نوشته شده به چه صورتی
    (معمولا ازتون میخان که با پست براشون بفرستین)
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)