نقل قول نوشته اصلی توسط arminator نمایش پست ها
واسه پروپوزال استادم بهم گفت جاي 'supervisor confirmation' اپلودش كن. واسه اسكولارشيپها هم اقدام كردم و مدارك رو آپ كردم و همينطور ايميل كردم بهشون ولي نميدونم چرا توي ايميلها ميگن كه پست كنين. فكر كنم يا ما منظورشون رو نميفهميم يا اونا متوجه نيستن. در ضمن به من ميگن مدارك certified شده بفرستين. مدارك و كپي ها رو بايد برد سفارت استراليا رسميشون كرد؟ شما در جريان هستين؟
راستي، شما از كجا اطلاع دارين كه ايراني ها رو ريجكت كرده چندسال اخير؟ موثق هست اين موضوع؟
با تشكر
من هنوز واسه اسکولارشیپ اپلای نکردم و ولی تا چند روز دیگه فرم رو سابمیت میکنم. مدارکتون ترجمه رسمی هستند یا ناتی؟ اگه توی ایمیل ها میگن پست کنید شاید باید پست کنیم. ولی توی فرم که چیزی نگفته.
همین صفحات اپلای ابرود رو نگاه کنید خیلی ها در طی این دو سه ساله از این دانشگاه ریجکت شدند و برای همه دلیلش رو تحریم ها ذکر کرده دانشگاه. من، همسرم و چند نفر دیگه پارسال واسه این دانشگاه اپلی کردیم و یا ریجکت کردند یا اصلا پروندمونو چک نکردند. واسه من هم ایمیل ریجکت فرستادن به دلیل تحریم (پروپزالم اصلا ربطی به تحریم ها نداشت و در زمینه مهندسی پزشکی بود). واسه همسرم که حتی زحمت نکشیدن ایمیل بزنند بگن ریجکتی. البته اینا رو نمیگم که ناامید شین فقط همه امیدتون به این دانشگاه نباشه و جاهای دیگه هم اپلی کنید. من خودم امسال دارم دوباره براش اپلی میکنم چون سیاست هر دانشگاه سال به سال فرق میکنه و ممکنه امسال مثل سال های قبل نباشه.