صفحه 10 از 81 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 804

موضوع: تحصیل در RMIT و مسایل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

پیش فرض پاسخ : تحصیل در RMIT و مسایل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mah_pari نمایش پست ها
    پارسال که پرونده خیلی ها از جمله خودم رو اصلا بررسی نکردند. امسال هم احتمالا خیلی از بچه ها پروندشون بررسی نشه. به من هم امروز ایمیل زد james و گفت نوت به پروندت اضافه کردیم ولی دیگه نگفت میفرستند واسه بررسی یا نه. ته ایمیلش هم گفته بود خواهشا این ایمیل رو ریپلای نکن
    آخه چهار بار ایمیل زده بود برو ایجنت اپلای کن و من هر سری میگفتم میخوام دایرکت در تماس باشم. سری اخر هم گفتم که اگه اونایی که از ایجنت اپلای نمیکنن رو نمیخواین واسه ادمیژن و بورس بررسی کنین من خیلی خوشحال میشم که همین الان ریجکت کنین و تکلیفمون روشن شه. هر سری هم یه نفر ایمیل میزنه: Ishara، James، Armin کسانی بودند که به من ایمیل زدند تا حالا. دو روز پیش هم از استادم پرسیدم و تایید کرد به خاطر تحریما خیلی ها رو بررسی نخواهند کرد و گفت پرونده من رو هم نفرستادن پیشش هنوز و گفت حالا صبر کن شاید بفرستن چون تو اینجایی و ایران نیستی. بهش گفتم حالا نمیشه شما بری درخواست کنی بفرستن خیلی راحت گفت نه چون پروندت دست اوناست و هنوز ندادن به من!
    james این رو هم گفت که بررسی بورس با ادمیژن دو پروسه جداست و ربطی به ما نداره و لینک داد که اگه میخوای بورس اپلای کنی برو اپلای کن!! یعنی ممکنه یه نفر بورس بگیره ولی ادمیژن بهش ندن؟؟!!!!!!!
    حالا انگاری به من حال دادند!!! گفتند با هم مشورت کردیم و نتیجه گرفتیم مال تورور بررسی کنیم، حالا ایشاالله که خیره!! فعلا که هیچ خبری از هیچ جا نیس، مخمون ترکیده!! هر روز صبح ساعت 7.5 سریع کامپیوتر رو روشن میکنم اما جز چنتا ایمیل مسخره این شکلی، هیچی به هیچی

نقل قول نوشته اصلی توسط amiirali نمایش پست ها
    کسی امروز ایمیلی در مورد این مسئله مربوط به ایجنت و این جور چیزا نگرفته؟ من یه سوالی ازشون پرسیده بودم که فرقش چیه که ایجنت بگیرم، زمانش چقدر فرق میکنه که شما میگید با ایجنت کارتون سریع پیش میره، که امروز بهم ایمیل داد این Ishara که با مدیرمون حرف زدم پروندتو گذاشتیم که ادامه بررسیش انجام بشه، حالا منظورشو نگرفتم!
    مگه قرار بود بررسی نشههههههههههههههه!!!!!!!!!!!!!!!! !
    من پارسال این دانشگاه اپلای کرده بودم. اولش رجکت شدم.بعد چند ماه ایمیل زدند که ما اون موقع اصلا بررسی نکردیه بودیم پروندتو. میخوای برا راند بعدی در نظر بگیریمت؟ منم گفته اوکی. خلاصه کلام اینکه دوباره ما رو در نظر گرفتن و دوباره به خاطر تحریم ها ریجکت شدیم. البته بازم مطمئن نیستم که بار دوم هم بررسی کردن یا نه. کلا خیلی دانشگاه رو فرم و با حالیه.

Member blueearth آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زیست

میگما یه سوال من الان داشتم ایمیل ها رو با دقت بررسی میکردم دیدم توی یکی از ایمیل هام نوشته
    We look forward to your application form and I am pleased to let you know the application fee is waived!
    مگه کسی اینجا هست که fee پرداخت کرده باشههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alicha نمایش پست ها
    من پارسال این دانشگاه اپلای کرده بودم. اولش رجکت شدم.بعد چند ماه ایمیل زدند که ما اون موقع اصلا بررسی نکردیه بودیم پروندتو. میخوای برا راند بعدی در نظر بگیریمت؟ منم گفته اوکی. خلاصه کلام اینکه دوباره ما رو در نظر گرفتن و دوباره به خاطر تحریم ها ریجکت شدیم. البته بازم مطمئن نیستم که بار دوم هم بررسی کردن یا نه. کلا خیلی دانشگاه رو فرم و با حالیه.
    الان دوباره به من ایمیل زد که ما مال شمارو داریم بررسی میکنیم بدون ایجنت و نیازی به ایجنت نیس اما باید مدارک مالی جور کنی که من سریع ریپلای کردم و گفتم که من کلی اسکولارشیپ دانشگاتون اپلای کردم و اینا، اگه بگیرم که میام اونجا اما اگه نگیرم که نمیتونم بیام، یه ذره هم از دانشگاشون تعریف کردم و اینا و گفتم که من حیلی دوس دارم اونجا باشم اما بدون اسکولارشیپ که نمیتونم، اگه دادن در خدمتیم ندادند که هیچی!!! حالا ببینم باز چی میگه، هرچی گفت میذارم اینجا

Member
    رشته و دانشگاه

من که با این RMIT کلی دعوا کردم نمیدونم تهش چی میشه اما ببینید

Dear Ishara,

Is this mandatory to provide financial evidence from myself, although, I have applied for several scholarships of your University? please go a heat with my application since I have been waiting almost 3 months and my supervisor has not received my application yet.

Regards,

Hani
    .................................................. ................................
    Unfortunately for Iranian students, you have to provide financial evidence which is part of our procedure at the moment.

Thanks.
    .................................................. .................................................. ........

I do not understand why the Iranian students should go through these rules and the other ones not. This is non sense!. We just want to study there in peace, we do not care about politics or the thing like that. If the things should go in this way, then better to not evaluate my application. I have tried hard in my career to be number one always, but this manner with someone who wants to pursue his/her education is very confusing!. I do not know what to say. If you can go through my application, OK then fine, but if not please withdrawn my application. We are here to study not hearing this excuses!

برا استادمم اینارو فرستادم، اما فکر کنم اینا پوستشون کلفته!!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

اینا حتی در دادن ادمیشن خالی هم شک و شبه دارن و سنگ میندازن که اپلای نکنیم... وگرنه خودشون میدونند ایرانی ها فقط برای فاند دکتری اپلای میکنند و کسی مغز خر نخورده با پول باباش بره دکتری بخونه 400 500 میلیون...
    کلا این داشنگاه زیاد سابقه خوبی در گرفتن ایرانی ها نداره.... به ندرت کسی را میگیرن....
    نقل قول نوشته اصلی توسط amiirali نمایش پست ها
    من که با این RMIT کلی دعوا کردم نمیدونم تهش چی میشه اما ببینید

Dear Ishara,

Is this mandatory to provide financial evidence from myself, although, I have applied for several scholarships of your University? please go a heat with my application since I have been waiting almost 3 months and my supervisor has not received my application yet.

Regards,

Hani
    .................................................. ................................
    Unfortunately for Iranian students, you have to provide financial evidence which is part of our procedure at the moment.

Thanks.
    .................................................. .................................................. ........

I do not understand why the Iranian students should go through these rules and the other ones not. This is non sense!. We just want to study there in peace, we do not care about politics or the thing like that. If the things should go in this way, then better to not evaluate my application. I have tried hard in my career to be number one always, but this manner with someone who wants to pursue his/her education is very confusing!. I do not know what to say. If you can go through my application, OK then fine, but if not please withdrawn my application. We are here to study not hearing this excuses!

برا استادمم اینارو فرستادم، اما فکر کنم اینا پوستشون کلفته!!

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    اینا حتی در دادن ادمیشن خالی هم شک و شبه دارن و سنگ میندازن که اپلای نکنیم... وگرنه خودشون میدونند ایرانی ها فقط برای فاند دکتری اپلای میکنند و کسی مغز خر نخورده با پول باباش بره دکتری بخونه 400 500 میلیون...
    کلا این داشنگاه زیاد سابقه خوبی در گرفتن ایرانی ها نداره.... به ندرت کسی را میگیرن....
    منم دیدم هی بهونه میارن اینارو گفتم، اما دیگه جواب نداد، با اینکه گفتم اگه قبول نمیکنید پس withdrawn کنید

سلام دوستان
    شما چه کردید؟
    من به استادم گفتم گفت بگذار از همکارم بپرسم اون دانشجو ایرانی داشته .
    پرسید گفت از بانک خصوصی ساپورت مالی بگیر و نماینده معرفی کن!!!
    من ایران نیستم. کسی میدونه نماینده رو چه طور باید پیدا کرد ؟
    ممنون

Junior Member

با سلام به همگي
    دوستان كسي ميدونه كه گرفتن پذيرش از دانشگاه و بورسيه از دانشگاه ربطي به هم دارن يا نه.
    يعني جداگانه بايد پذيرش رو گرفت.
    ممنون ميشم كسي در اين زمينه اطلاع داره به بنده بگه
    با تشكر

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط anzeroot نمایش پست ها
    با سلام به همگي
    دوستان كسي ميدونه كه گرفتن پذيرش از دانشگاه و بورسيه از دانشگاه ربطي به هم دارن يا نه.
    يعني جداگانه بايد پذيرش رو گرفت.
    ممنون ميشم كسي در اين زمينه اطلاع داره به بنده بگه
    با تشكر
    فکر میکنم برای دانشگاه هایی که اپلای اسکولارشیپ و ادمیژن باهم هست با هر اسکولارشیپ ادمیژن هم بدن اما برای دانشگاهایی مثل RMIT که اپلای کاملا جدا دارند گرفتن اسکولارشیپ مستلزم گرفتن ادمیژن نباشه (احتمالا). به شما بورس داده این دانشگاه؟
    بورس VCPS هم یه بورس بسیار عالی هست که سالانه $41,150 پرداخت میشه به دانشجو. دیگر مزایای این بورس هم شامل موارد زیر هست:

-a stipend of $41,150 per annum pro rata (full-time study) which is the equivalent to the Government APA rate plus an RMIT top up of $15,000
    -a research support allowance of $5,000 per annum to support research activities
    -a HDR publication award of $10,000 (payable on thesis submission). Candidates must submit their thesis within three and a half years (or equivalent part-time) to be eligible for award
    -a relocation allowance for the cost of relocating in order to take up their postgraduate research program, up to $515 per adult and $255 per child to a maximum of $1,540
    -a thesis allowance for the cost of producing a thesis/appropriate durable record, up to $840
    -paid sick, maternity and parenting leave (within the limits of the Scholarship Guidelines).
    -If you are a local candidate, you will also receive a government-funded Research Training Scheme (RTS) place or equivalent. An RTS place is supported with a HECS exemption for the standard duration of the course. Applicants successful in receiving an RTS place are not required to pay tuition fees for the maximum duration of their candidature.
    -If you are an international candidate, you will also receive: tuition fees and student services and amenities fee (SSAF) for the standard duration of your candidature and the cost of an Overseas Student Health Cover (OSHC) policy for the standard duration of your program.
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری *** دانی که رسیدن هنر گام زمان است

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)