صفحه 11 از 81 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 804

موضوع: تحصیل در RMIT و مسایل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در RMIT و مسایل مرتبط

ديروز ايميلي به بنده ارسال شد مبني بر تعلق اين بورس به من. ولي هنوز چيزي رسمي نشده و يك ايميل از ايميل دانشگاه بوده. ولي با توجه به توضيحاتي كه خوندم دلسرد شدم چون انگار بايد ادميژن هم بدن كه اين موضوع واسه اين دانشگاه طول ميكشه.
    شما اطلاعي دارين كه آيا ميشه كاري كرد كه سريعتر ادميژن بدن. دو تا موسسه هست ايران كه نميدونم اطلاعاتشون كافي هست يا خير.
    ممنون ميشم اگه اطلاعي دارين به بنده بگين.
    با تشكر

نقل قول نوشته اصلی توسط mah_pari نمایش پست ها
    فکر میکنم برای دانشگاه هایی که اپلای اسکولارشیپ و ادمیژن باهم هست با هر اسکولارشیپ ادمیژن هم بدن اما برای دانشگاهایی مثل RMIT که اپلای کاملا جدا دارند گرفتن اسکولارشیپ مستلزم گرفتن ادمیژن نباشه (احتمالا). به شما بورس داده این دانشگاه؟
    بورس VCPS هم یه بورس بسیار عالی هست که سالانه $41,150 پرداخت میشه به دانشجو. دیگر مزایای این بورس هم شامل موارد زیر هست:

-a stipend of $41,150 per annum pro rata (full-time study) which is the equivalent to the Government APA rate plus an RMIT top up of $15,000
    -a research support allowance of $5,000 per annum to support research activities
    -a HDR publication award of $10,000 (payable on thesis submission). Candidates must submit their thesis within three and a half years (or equivalent part-time) to be eligible for award
    -a relocation allowance for the cost of relocating in order to take up their postgraduate research program, up to $515 per adult and $255 per child to a maximum of $1,540
    -a thesis allowance for the cost of producing a thesis/appropriate durable record, up to $840
    -paid sick, maternity and parenting leave (within the limits of the Scholarship Guidelines).
    -If you are a local candidate, you will also receive a government-funded Research Training Scheme (RTS) place or equivalent. An RTS place is supported with a HECS exemption for the standard duration of the course. Applicants successful in receiving an RTS place are not required to pay tuition fees for the maximum duration of their candidature.
    -If you are an international candidate, you will also receive: tuition fees and student services and amenities fee (SSAF) for the standard duration of your candidature and the cost of an Overseas Student Health Cover (OSHC) policy for the standard duration of your program.

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

نقل قول نوشته اصلی توسط anzeroot نمایش پست ها
    ديروز ايميلي به بنده ارسال شد مبني بر تعلق اين بورس به من. ولي هنوز چيزي رسمي نشده و يك ايميل از ايميل دانشگاه بوده. ولي با توجه به توضيحاتي كه خوندم دلسرد شدم چون انگار بايد ادميژن هم بدن كه اين موضوع واسه اين دانشگاه طول ميكشه.
    شما اطلاعي دارين كه آيا ميشه كاري كرد كه سريعتر ادميژن بدن. دو تا موسسه هست ايران كه نميدونم اطلاعاتشون كافي هست يا خير.
    ممنون ميشم اگه اطلاعي دارين به بنده بگين.
    با تشكر
    به قسمت ادمیشن دانشگاه ایمیل بزن ایمیلتو براش فوروارد کن ازشون کمک بخواه

Member blueearth آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زیست

status من تغییر کرده به
    Awaiting further information
    کسی از دوستان هم استاتوسش تغییر کرده؟
    من خیلی نگرانم یعنی چی Awaiting further information؟؟؟؟؟ کسی نجربه داررررررره؟؟؟؟
    روی اپلیکشنم هم دیگه نمیتونم کلیک بکنم یه گزینه جدید بالا ظاهر شده به اسم
    change programs
    هیچ ایمیلی هم بهم نزدن که بگن چیزی براشون بفرستم

Member
    رشته و دانشگاه

مال منم زده منتظر اطلاعات بیشتر
    فکر کنم باید شرایط مالی جور کنیم
    انگار یکی از دوستان بورس رو برنده شدند
    پس انگار بیربط هستند بهم
    اگر کسی بورس رو گرفته باشه و بورسش کامل باشه فکر نکنم مشکلی باشه
    چون بهم گفت اگر بورست کامل باشه حله
    اما اگر هر چیو کاور نکرد باید مدارک مالی جور کنی که ما ادمیشن بدیم
    وگرنه خبری از ادمیشن نیس
    اینا تا مطمئن نشن پولی رو نگرفتیم ادمیشن رو بررسی نمیکنن، اینا همش بخاطر اینه که پروسه بورس و ادمیشنشون جدا از همه
    احمق هستند دیگه
    اگر مثل بچه آدم با هم بررسیش کنند انقد اپلیکنت هارو و خودشونو اذیت نمیکنند

رشته و دانشگاه
    زیست

به من اوایلش ایمل زده بودند برای مدارک مالی منمگفتم هیچی ندارم تنها با بورس میتونم حتی استادم هم مشروط به بردن بورس کرده من رو اونا هم گفتن مشکلی نیست به پروندت این رو اضافه کردیم
    البته این دوستمون انگار VCPS رو برده که با IPRS متفاوت هست جواب IPRS باید دسامبر بیاد طبق چیزی که خودشون اعلام کردن IPRS تقریبا همه چیز رو پوشش میده
    نقل قول نوشته اصلی توسط amiirali نمایش پست ها
    مال منم زده منتظر اطلاعات بیشتر
    فکر کنم باید شرایط مالی جور کنیم
    انگار یکی از دوستان بورس رو برنده شدند
    پس انگار بیربط هستند بهم
    اگر کسی بورس رو گرفته باشه و بورسش کامل باشه فکر نکنم مشکلی باشه
    چون بهم گفت اگر بورست کامل باشه حله
    اما اگر هر چیو کاور نکرد باید مدارک مالی جور کنی که ما ادمیشن بدیم
    وگرنه خبری از ادمیشن نیس
    اینا تا مطمئن نشن پولی رو نگرفتیم ادمیشن رو بررسی نمیکنن، اینا همش بخاطر اینه که پروسه بورس و ادمیشنشون جدا از همه
    احمق هستند دیگه
    اگر مثل بچه آدم با هم بررسیش کنند انقد اپلیکنت هارو و خودشونو اذیت نمیکنند

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط blueearth نمایش پست ها
    به من اوایلش ایمل زده بودند برای مدارک مالی منمگفتم هیچی ندارم تنها با بورس میتونم حتی استادم هم مشروط به بردن بورس کرده من رو اونا هم گفتن مشکلی نیست به پروندت این رو اضافه کردیم
    البته این دوستمون انگار VCPS رو برده که با IPRS متفاوت هست جواب IPRS باید دسامبر بیاد طبق چیزی که خودشون اعلام کردن IPRS تقریبا همه چیز رو پوشش میده
    برا اون بورس هم میتونستی اقدام کنی همونطوری که منم کردم، حالا باید منتظر بود

رشته و دانشگاه
    زیست

VCPS مخصوص پی اچ دی هست اگر اشتباه نکنم ولی من مستر بودم...حالا باید صبر کرد..حالا نمیدونم بقیه هم استاسشون عوض شده یا فقط من و شماییم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

مال منم تغییر کرده. باید صبر کنیم تا جواب IPRS بیاد.
    mamrez

Junior Member

من نامه بورس VCPS رو از طرف Vice-Chancellor رو دريافت كرم به همراه شرايط بورس. ولي ادميشنم نيومده و توي سايت Being Assesed هست. نميدونم سيستمشون چجوريه. چكار بايد بكنم. آيا حالا كه بورس VCPS جور شده ادميشن هم وكي ميشه؟

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

پرونده من هنوز being assessed هست! نمیدونم الان این خوبه یا بد؟!

دوست عزیز anzeroot بهتون تبریک میگم، به قطع میتونم بگم بهترین اسکولارشیپ استرالیا رو گرفتین، و امیدوارم ادمیژن هم درست بشه واستون. به نظرم شما ایمیل برنده شدن بورس رو به ادمیژن فوروارد کنید و بگید بورس رو برنده شدین و نامه بورس رو به عنوان ساپورت مالی بفرستین براشون و ازشون خواهش کنید که ادمیژن رو براتون سریع تر بررسی کنند. اون دو موسسه ایران هم طوری که دوستان قبلا تماس گرفتند ظاهرا نتونن کاری براتون بکنند ولی بازم بهشون تماس بگیرین و بگین بورس رو برنده شدین شاید تونستن دانشگاه رو قانع کنن که پروندتون رو سریع تر بررسی کنه. اگه قبول نکردند موسسات یا کاری نتونستن بکنند به ایجنت های داخل استرالیا تماس بگیرین شاید بهتر باشه.
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری *** دانی که رسیدن هنر گام زمان است

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)