صفحه 4 از 81 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 804

موضوع: تحصیل در RMIT و مسایل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics (PhD) - University of Windsor

پیش فرض پاسخ : تحصیل در RMIT و مسایل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mah_pari نمایش پست ها
    شما مدارکتون رو پست کردید که واستون being assessed شده استاتوس؟ یا اینکه فقط انلاین فرستادین؟ ممنون.
    آنلاین فرستادم مثل بقیه دانشگاه ها، چند ماه میشه که اینو نوشته .البته این قضیه واسم جدی نیست چون که دیگه استاد راهنما ندارم، ایشون یک نفر دیگه رو گرفتند، خب کنجکاوم ببینم آخر نتیجه این اپلیکیشنم چی میشه.
    اگه مساله جدیه واستون، بهتره با دانشگاه تماس تلفنی بگیرین، پارسال هم یادمه استاتیوسم واسه ی یک مدت ثابت مونده بود و تا پیگیری کردم کمی بعدش واسم آفر اومد!

کسی میدونه نتایج کی اعلام میشه؟من intake 1 سال 2014 اقدام کردم.اصولا نباید تا الان اعلام میکردن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alicha نمایش پست ها
    کسی میدونه نتایج کی اعلام میشه؟من intake 1 سال 2014 اقدام کردم.اصولا نباید تا الان اعلام میکردن؟
    من هفته پیش از استاد راهنمام سراغ بورس رو گرفتم پذیرش ازین دانشگاه1ماه پیش گرفته بودم بهم گفتش بورس IPRSنتایجش اعلان شده و از دپارتمان کامپیوتر فقط یکی برنده شده رقابت زیاد بوده و .. بمن گفت واسه سایر بورسها به اساتید دیگه هم منو معرفی کرده که هنوز جواب ندادن

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

سلام دوستان
    دو هفته پیش به استادم ایمیل زدم که نتایج چی شده و چرا اپلیکیشن من هنوز سابمیتد هست و تکون نخورده؟!! استاد ایمیلم رو واسه بخش اینترنشال فرستاد و اونا دیروز بهم میل زدن که شماره ای دی تو بگو تا پیگیری کنیم من هم فرستادم براشون و دوباره جواب دادن که لطفن تاریخی که اپلای کردی هم بگو که بهتر پیگیری کنیم چرا اپلیکیشنت نرفته دست دانشکده برای پردازش. خلاصه اینکه فرستادم و منتظرم ببینم چرا هیچ اقدامی نکردن واسه اپلیکیشنم.

اونایی که پروایلشون مثل من هنوز سامیتد مونده بهتره پیگیری کنند با بخش اینترنشتال...
    درضمن تاریخ اپلای من 20 اکتبر بوده

نقل قول نوشته اصلی توسط mah_pari نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دو هفته پیش به استادم ایمیل زدم که نتایج چی شده و چرا اپلیکیشن من هنوز سابمیتد هست و تکون نخورده؟!! استاد ایمیلم رو واسه بخش اینترنشال فرستاد و اونا دیروز بهم میل زدن که شماره ای دی تو بگو تا پیگیری کنیم من هم فرستادم براشون و دوباره جواب دادن که لطفن تاریخی که اپلای کردی هم بگو که بهتر پیگیری کنیم چرا اپلیکیشنت نرفته دست دانشکده برای پردازش. خلاصه اینکه فرستادم و منتظرم ببینم چرا هیچ اقدامی نکردن واسه اپلیکیشنم.

اونایی که پروایلشون مثل من هنوز سامیتد مونده بهتره پیگیری کنند با بخش اینترنشتال...
    درضمن تاریخ اپلای من 20 اکتبر بوده
    من دیروز به استادم ایمیل زدم.گفت که نتایج اسکالرشیپ دانشکده ممهندسی نهایی شده.اینجور که بوش میومد منم رجکت شدم. ولی گفت فعلا منتظر باش.یعنی بی در و پیکرتر از این دانشگاه من ندیدم.معلوم نیست چی به چیه

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

با پیگیری اخرش اپلیکیشن من رو هم یادشون اومد Being Assessed کنند. من واسه اسکول Electrical and Computer Eng اپلای کردم. ایمیل زدند که تازه واسه دانشکده ارسال شده و بررسی خواهند کرد برای بورس! البته اگه تا حالا بورسی واسه ما مونده باشه!! خیلی بی نظم و بی درو پیکر دانشگاهش. یعنی اگه ایمیل نمیزدم به استادم پیگیری کنم چرا استاتوس عوض نشده اینا عمرا میفرستادن واسه بررسی...

Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics (PhD) - University of Windsor

سلام
    جواب بورسی که آنلاین اقدام کرده بودم امروز اومد. مطابق پیشبینی که کرده بودم، ریجکت شدم ولی متنش یکم عجیبه
    Thank you for applying for the International Research Scholarships 2014

-International Postgraduate Research Scholarships 2014 (IPRS)
    -RMIT PhD Scholarships
    -Victorian International Research Scholarships 2014 (VIRS)
    -Victoria India Doctoral Scholarships 2014 (VIDS)

RMIT University received an overwhelming response to these scholarships, with applications being received from high caliber applicants.Unfortunately, your application has been unsuccessful for this intake of scholarships. If you are still interested in accepting the program you have applied for, as a full-fee paying student, please visit the link below:

http://www.rmit.edu.au/international/accept

We would like to take this opportunity to wish you all the best for your future studies.

Best Regards

تو استاتوسم همچنان زده "Being assessed" ، خلاصه معلوم نیست توی این دانشگاه چه خبره

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط farsam1984 نمایش پست ها
    سلام
    جواب بورسی که آنلاین اقدام کرده بودم امروز اومد. مطابق پیشبینی که کرده بودم، ریجکت شدم ولی متنش یکم عجیبه
    Thank you for applying for the International Research Scholarships 2014

-International Postgraduate Research Scholarships 2014 (IPRS)
    -RMIT PhD Scholarships
    -Victorian International Research Scholarships 2014 (VIRS)
    -Victoria India Doctoral Scholarships 2014 (VIDS)

RMIT University received an overwhelming response to these scholarships, with applications being received from high caliber applicants.Unfortunately, your application has been unsuccessful for this intake of scholarships. If you are still interested in accepting the program you have applied for, as a full-fee paying student, please visit the link below:

http://www.rmit.edu.au/international/accept

We would like to take this opportunity to wish you all the best for your future studies.

Best Regards

تو استاتوسم همچنان زده "Being assessed" ، خلاصه معلوم نیست توی این دانشگاه چه خبره
    آقا این دانشگاه خیلی داغونه و شیر تو شیره...گذشتان نصیحت کرده بودن که این دانشگاه آبی ازش گرم نمیشه..ما به گوش نگرفتیم!
    امروز دقیقا همین امیل رو برای من و خانمم کپی پیستش رو فرستادن....جالبه که ایمیل رو bcc کرده بودن..یهنی سند تو آل!!!
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

اینا فکر کنم عذاب وجدان گرفتن. به من ایمیل زدن که ما فرصت نکردیم مدارک تورو برا ترم قبل بررسی کنیم. دوس داری برای ترم بعدی مدارکت بررسی بشه؟

Junior Member

سلام دوستان
    در حالیکه من مدارکم رو کامل کردم و منتظر دریافت COE از اینترنشنال RMIT بودم، ایمیل زیر رو از اینترنشنال دریافت کردم:

Your application for MR231 - M Sci (...........) has been withdrawn at this time due to the following reason(s):
    Your RMIT offer has lapse as enrolments for the program have now closed. If you wish to be considered for another program at RMIT, please lodge a new application via your applicant portal.

لطفا اگر کسی میدونه این یعنی چی راهنمایی کنه.

با سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)