صفحه 73 از 81 نخستنخست ... 2363646566676869707172737475767778798081 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 721 تا 730 , از مجموع 804

موضوع: تحصیل در RMIT و مسایل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در RMIT و مسایل مرتبط

سلام دوستان
    من برای ماه می ادمیشن گرفتم از دانشگاه و میخوام برای اسکولارشیپ سپتامبر اقدام کنم.
    میخواستم ببینم، اگه اسکولارشیپ سپتانبر رو نتونم بگیریم برای ترمهای بعدی هم با همین ادمیشن میتونم اقدام کنم. به عبارت دیگه تا کی میتونم ادمیشنم رو دیفر کنم و برای اسکولارشیپ اقدام کنم؟

Junior Member

دوستان کسی میدونه از زمان اپلای تا پذیرش چقدر زمان میبره؟ من ۴-۵ میشه که اپلای کردم برای دانشکده مکانیک ولی از پذیرش خبری نیست و در جواب هم میگن بخاطر قضیه تحریم ها اپلیکیشن شما زمان بره.
    این صحت داره که برای ماه می به خارجی ها اسکالرشیپ نمیدن. یعنی ما باید تا سپتامبر صبر کنیم؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط sinahamedi نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه از زمان اپلای تا پذیرش چقدر زمان میبره؟ من ۴-۵ میشه که اپلای کردم برای دانشکده مکانیک ولی از پذیرش خبری نیست و در جواب هم میگن بخاطر قضیه تحریم ها اپلیکیشن شما زمان بره.
    این صحت داره که برای ماه می به خارجی ها اسکالرشیپ نمیدن. یعنی ما باید تا سپتامبر صبر کنیم؟
    ممنون
    سلام.. اینکه برا شما طول کشیده احتمالن همون دفتر تحریم دانشگاه داره بررسی میکنه.. برا من اگه اشتباه نکنم حدود 7-8 ماه طول کشید تا پذیرش بیاد (پیام هام در صفحه های قبلی اینجا هست).. فرقی هم نمیکرد 2 ماهه بیاد یا 6 ماهه چون اسکولارشیپ پارسال که فقط همون راند اصلی وجود داشت.. پس احتمال داره امسال هم به همین منوال باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tecra نمایش پست ها
    سلام.. اینکه برا شما طول کشیده احتمالن همون دفتر تحریم دانشگاه داره بررسی میکنه.. برا من اگه اشتباه نکنم حدود 7-8 ماه طول کشید تا پذیرش بیاد (پیام هام در صفحه های قبلی اینجا هست).. فرقی هم نمیکرد 2 ماهه بیاد یا 6 ماهه چون اسکولارشیپ پارسال که فقط همون راند اصلی وجود داشت.. پس احتمال داره امسال هم به همین منوال باشه.
    ممنون از جوابتون. منظورتون اینه که پارسال برای می اصلا راند اسکالرشیپ وجود نداشت یا داشت و به دانشجوهای خارجی ندادن؟ یعنی اگر پذیرش اومد برای می اقدام نکنم؟ از کجا میشه فهمید اینو؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

ممنون از جوابتون. منظورتون اینه که پارسال برای می اصلا راند اسکالرشیپ وجود نداشت یا داشت و به دانشجوهای خارجی ندادن؟ یعنی اگر پذیرش اومد برای می اقدام نکنم؟ از کجا میشه فهمید اینو؟
    تا جایی که از بچه ها فهمیدم به کسی نداده بودن..

مطمئن ترین منبع همون School of Graduate Research دانشگاه هست که حرفش رسمی و سند هست. بپرسی میگه اگه پذیرشت اومد میتونی اقدام کنی یا نه.

ضمنن اگه میخوای زودتر فرآیند پذیرش پیش بره میتونی از استادت بخوای از دفتر تحریم ها پیگیری کنه وضعیتتو. اینطوری فکر کنم کار زودتر جلو بره
    ویرایش توسط tecra : April 8th, 2018 در ساعت 03:12 PM دلیل: -

سلام بچه ها، دوستانى كه تو اين دانشگاه رشته مهندسى تحصيل ميكنن ميشه بگين راضى هستين يا نه؟ رنك مهندسى مكانيكش ميدونم ٥ استرالياس اما چون رنك كليش بالاس و از نزديك امكان بررسى آزمايشگاهها و تجهيزات و وضعيت اساتيد نيست آدم حس ميكنه ممكنه در حين تحصيل ناراضى باشه از اونجا، بنظر شما براى كسى كه هدفش از اپلاى، تحصيل و ادامه در مقاطع پست داك و استخدام در پوزيشن هاى آكادميك و انجام كار پژوهشى هست اين دانشگاه گزينه مناسبى هست؟ پيشاپيش ممنون از جوابتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineer

ممنون

فوق لیسانس کجا خوندید دوست عزیز منم برای مکانیک اپلای کردم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza_Tierz نمایش پست ها
    فوق لیسانس کجا خوندید دوست عزیز منم برای مکانیک اپلای کردم
    من شریف خوندم ولی مکانیک نخوندم انرژی خوندم فیلدم ربطی نداره خیلی به مکانیک ولی استادش مکانیک بود مجبوری اپلای کردم. شما پذیرش گرفتید؟

دوستان سلام
    من همین اول آپلای کردن به مشکل خوردن من برای Phd مکانیک میخوام اقدام کنم مرحله اول که باید برنامه رو انتخاب کنی هر چی سرچ میکنم نمیاره مگه زمانهای خاصی از سال میشه اینجا اپلای کرد؟ برای سمستر 1 2019 میخوام. برای دکترا postgraduate رو انتخاب میکنم فقط برنامه های مستر رو میاره. راستی دکترایی که ما اقدام میکنیم هم کورس داره هم پروزه میشه postgraduate by research درسته؟ یکی از لیستهاش پیدا کردم اما برای bandura هست من کمپس اصلی میخوام. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    ویرایش توسط nasim_ehsan68 : April 21st, 2018 در ساعت 02:03 PM

دوستان من همون كمپس باندورا رو انتخاب كردم، يه سوال ديگه داشتم لطفا اگه كسى اطلاع داره جواب بده ممنون ميشم
    تو قسمت qualifications ، آخرش يه قسمت داره. پرسيده آيا ميخوايد براى Credit exemption اپلاى كنيد؟ بايد بزنم. Yes. Or No!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)