صفحه 74 از 81 نخستنخست ... 24646566676869707172737475767778798081 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 804

موضوع: تحصیل در RMIT و مسایل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در RMIT و مسایل مرتبط

سلام.از حالا نمیتونید برای نیم سال اول ۲۰۱۹ اپلای کنید. یعنی برای اون تاریخ هنوز ثبت نام باز نشده. تقویم تحصیلی‌ این دانشگاه رو سرچ کنید ،ببینید زمان مناسب برای ثبت نام برای اون تاریخ کی‌ هست.فکر می‌کنم حدود اکتبر یا نوامبر باشه،ولی‌ باز هم check کنید.
    بعضی‌ از رشته‌ها در کمپس باندورا ارائه می‌شه،یعنی دست دانشگاه هست،نه قابل انتخاب توسط دانشجو. دکترا،همش by researchاست.
    راجع به سوال دوم،اگه می‌خواهید برای بعضی‌ از واحد ها،یا درس ها،معافیت بگیرید،و به خاطر تحصیلات یا کار قبلی که گزروندید،دیگه اونها رو پاس نکنید و به عبارتی کردیت بگیرید،باید بزنید بله،در غیر این ,نه.

نقل قول نوشته اصلی توسط gbtm نمایش پست ها
    سلام.از حالا نمیتونید برای نیم سال اول ۲۰۱۹ اپلای کنید. یعنی برای اون تاریخ هنوز ثبت نام باز نشده. تقویم تحصیلی‌ این دانشگاه رو سرچ کنید ،ببینید زمان مناسب برای ثبت نام برای اون تاریخ کی‌ هست.فکر می‌کنم حدود اکتبر یا نوامبر باشه،ولی‌ باز هم check کنید.
    بعضی‌ از رشته‌ها در کمپس باندورا ارائه می‌شه،یعنی دست دانشگاه هست،نه قابل انتخاب توسط دانشجو. دکترا،همش by researchاست.
    راجع به سوال دوم،اگه می‌خواهید برای بعضی‌ از واحد ها،یا درس ها،معافیت بگیرید،و به خاطر تحصیلات یا کار قبلی که گزروندید،دیگه اونها رو پاس نکنید و به عبارتی کردیت بگیرید،باید بزنید بله،در غیر این ,نه.
    ممنون از پاسختون اکتبر و نوامبر که دیگه وقتی برای اسکالرشیپ و ویزا نمیمونه بعدش، چون پروسه بررسی پروپوزال ایرانیا بین 2 تا 8 ماه طول میکشه
    و اینکه دکترا کلا ریسرچ هست دیگه فرقی نمیکنه credit excepmtion رو yes بزنیم یا no. درسته؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط sinahamedi نمایش پست ها
    من شریف خوندم ولی مکانیک نخوندم انرژی خوندم فیلدم ربطی نداره خیلی به مکانیک ولی استادش مکانیک بود مجبوری اپلای کردم. شما پذیرش گرفتید؟
    خیر در حال طی مراحل هستم. شما پذیرش گرفتید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza_Tierz نمایش پست ها
    خیر در حال طی مراحل هستم. شما پذیرش گرفتید؟
    نه من ۶ ماهه اپلای کردم هیچ خبری نیست حتی استادمم میگه من نمیتونم برای تحریما کاری کنم. واقعا دانشگاهای استرالیا خیلی سیستم فشل و کندی دارن. جون ادم به لبش میرسه برای یه پذیرش ساده بعدشم حداقل ۳-۴ ماه برای اسکالرشیپ باید منتظر بشی.

دوستان قسمت financial support رو چجوری جواب دادین؟ سوال how are you planning to support your studies? من میخوام برای اسکولارشیپ هم اقدام کنم میخواستم اینو بزنم government scholarship اما یه بنده خدایی گفت ایمیل زده گرجوئت اسکول بهش گفتن اینو باید بزنی personal funds خب اینجوری اگه بعدا برای اسکولارشیپ اقدام کنیم اصلا مارو در نظر میگیرن؟ دوستانی که در حال اقدام واسه این دانشگاه هستن یا قبلا اقدام کردن لطفا جواب بدن ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط nasim_ehsan68 نمایش پست ها
    دوستان قسمت financial support رو چجوری جواب دادین؟ سوال how are you planning to support your studies? من میخوام برای اسکولارشیپ هم اقدام کنم میخواستم اینو بزنم government scholarship اما یه بنده خدایی گفت ایمیل زده گرجوئت اسکول بهش گفتن اینو باید بزنی personal funds خب اینجوری اگه بعدا برای اسکولارشیپ اقدام کنیم اصلا مارو در نظر میگیرن؟ دوستانی که در حال اقدام واسه این دانشگاه هستن یا قبلا اقدام کردن لطفا جواب بدن ممنون
    سلام تبریک میگم بابت آفرتون. کی صادر شده؟ فارق التحصیل کدم دانشگاه ایران هستید

باید بزنید فعلا personal fund، بابت اسکالرشیپ که اقدام کنید پاسخ آفر شما تاثیری نخواهد داشت.

سلام تبریک میگم بابت آفرتون. کی صادر شده؟ فارق التحصیل کدم دانشگاه ایران هستید

باید بزنید فعلا personal fund، بابت اسکالرشیپ که اقدام کنید پاسخ آفر شما تاثیری نخواهد داشت.
    سلام دوست عزيز ، ممنون كه جواب دادين، من هنوز آفر نگرفتم تازه دارم اقدام ميكنم از طريق. iApply

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineer

بچه ها کسی آفر نگرفته جدیدا؟

Junior Member

بچه ها کسی آفر نگرفته جدیدا؟
    من از دانشکده مکانیک پذیرش گرفتم بهم گفتند مدارک تحصیلی و ریز نمراتو باید برامون پست کنی. اگه میخوای آفر را قبول کنی هم باید ۷۰۰۰ تا deposit و ۹۸۰۰ تا OSHC نشان بدی. الان سوالم اینه که من برای اسکالرشیپ می هم اپلای کردم. آیا باید این مدارکو کامل براشون بفرستم تا اپلیکیشن منو در نظر بگیرن یا بعد از جواب اسکالرشیپ هم میتونم بفرستم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineer

خیلی خیلی مبارک باشه

بعدا هم میتونی پست کنی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)