صفحه 8 از 81 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 804

موضوع: تحصیل در RMIT و مسایل مرتبط

Member blueearth آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زیست

پیش فرض پاسخ : تحصیل در RMIT و مسایل مرتبط

من ارشد بیوتک اقدام کردم.....واقعیتش وقتی برای ایمیل نداشتم چون برای بورسیه میخواستم اقدام کنم و مهلتش 31 اکتبر تموم میشد برای همین همینجوری اپلیکشن رو فرستادم!
    البته سوپروایزم هم چیزی نگفت وحتی اسم پروپوزالم هم اون بهم گفت چی بنویسم و بعدش دیگه راجع به نوشتنش بهم اشاره ای نکرد!
    سوپروایزر شما راجع به پروپزوالتون باهاتون صحبت کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

آره؛ موضوعو خودش بهم داد و منم یک پروپوزال دو صفحه ای نوشتم و اون یک استاد دوم هم بهم معرفی کرد واسه تزم. منم اپلای کردم. ببینیم چی می شه. هر چند به این دانشگاه به خاطر ایرانی بودن امیدی نیست. خدا کنه سیاستاشون امسال عوض شه. هر چی خدا بخواد.
    mamrez

رشته و دانشگاه
    زیست

والا من تنها جایی که اوکی از استاد گرفتم همینجا بود....البته من تاپیک استرالیا رو نگاه میکردم کلا همه داشنگاهای استرالیا روی ایرانیا گیرن! خیلی ها رو اون اوایل بدون بررسی رد میکردن! حالا باز این یه ایمیل زده گفته بررسی میکنیم ولی طول میکشه!
    حالا نمیدونم ایا روی نتیجه بورس هم تاثیر میذاره؟ نتیجه بورسش میدونید کی اعلام میشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط blueearth نمایش پست ها
    والا من تنها جایی که اوکی از استاد گرفتم همینجا بود....البته من تاپیک استرالیا رو نگاه میکردم کلا همه داشنگاهای استرالیا روی ایرانیا گیرن! خیلی ها رو اون اوایل بدون بررسی رد میکردن! حالا باز این یه ایمیل زده گفته بررسی میکنیم ولی طول میکشه!
    حالا نمیدونم ایا روی نتیجه بورس هم تاثیر میذاره؟ نتیجه بورسش میدونید کی اعلام میشه؟
    نمی دونم. بقیه دانشگاه های استرالیا بهترن. همه جا رو امتحان کنید یکی درست می شه حتما.
    mamrez

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

امروز به من ایمیل زدن که پروندتو دادیم دست کمیته ادمیشن

رشته و دانشگاه
    زیست

نقل قول نوشته اصلی توسط amiirali نمایش پست ها
    امروز به من ایمیل زدن که پروندتو دادیم دست کمیته ادمیشن
    جدا ؟ اون وقت اون استاتوس پروندتون همون being assessed هست؟ الان پروندتون رو برای بروس بررسی میکنن اول یا ادمیشن؟
    من امروز جواب ایمیلی که در رابطه با ساپورت مالی ازم مدرک خواستم رو گرفتم ..گفته بودم بورس میخوام و اگر نگیرم از پروسه انصراف میدم اونم در جواب گفت به پروندتون این رو اضافه میکنیم

Member
    رشته و دانشگاه

جدا ؟ اون وقت اون استاتوس پروندتون همون being assessed هست؟ الان پروندتون رو برای بروس بررسی میکنن اول یا ادمیشن؟
    من امروز جواب ایمیلی که در رابطه با ساپورت مالی ازم مدرک خواستم رو گرفتم ..گفته بودم بورس میخوام و اگر نگیرم از پروسه انصراف میدم اونم در جواب گفت به پروندتون این رو اضافه میکنیم
    روند کار این شکلیه که اول یه بررسی اولیه توسط کارمندها انجام میشه که مینیمم هارو داشته باشی بعد میره برای پذیرش و بورس برا دانشکدت، اونجاست که استادت پرونده میاد دستش و تاییدت میکنه، بعدش که تایید شدی میری برا بورس، مال من همون Being assessed هست، حتما کاراتو پیگیری کن همیشه، بی در و پیکرن، من به چندتا از استادا که ایمیل فرستادم که بگم چه خبر چی شد، گفتند پروندت دستمون نرسیده!! ایمیل زدم به دانشکده ها تا پیگیری کردن، فکرشو بکن! اگر گفتی برا بورس در نظر بگیرین منو و گفتن باشه دیگه حله، فقط پیگیر باش

رشته و دانشگاه
    زیست

نقل قول نوشته اصلی توسط amiirali نمایش پست ها
    روند کار این شکلیه که اول یه بررسی اولیه توسط کارمندها انجام میشه که مینیمم هارو داشته باشی بعد میره برای پذیرش و بورس برا دانشکدت، اونجاست که استادت پرونده میاد دستش و تاییدت میکنه، بعدش که تایید شدی میری برا بورس، مال من همون Being assessed هست، حتما کاراتو پیگیری کن همیشه، بی در و پیکرن، من به چندتا از استادا که ایمیل فرستادم که بگم چه خبر چی شد، گفتند پروندت دستمون نرسیده!! ایمیل زدم به دانشکده ها تا پیگیری کردن، فکرشو بکن! اگر گفتی برا بورس در نظر بگیرین منو و گفتن باشه دیگه حله، فقط پیگیر باش
    حالا خدا کنه جواب بورسش رو توی همون دسامبر بدن دیگه زیاد معطل نشیم! بحث اصلی برای اکثر ماها بورسه اگر بورس شدیم میتونیم نگران ادمیشن باشیم اگرم نشدیم دیگه ادمیشن مهم نیست!
    من الان فقط سر بحث پروپوزال نگرانم! من چیزی اپلود نکردم به غیر اسم تز! استادم هم گفت اگر لازم باشه چیزی اپلود بکنی خودشون بهت ایمیل میزنن و میگن پروندت ناقصه و فلان مدرک رو باید اپلود کنی..به اون ادرس ایمیل بخش بین الملل دانشگاه ایمیل زدم دیشب ولی امروز جوابم رو ندادن با اینکه جواب ایمیل قبلیم در رابطه با بحث مالی رو دادن

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

سلام دوستان
    این RMIT دوباره ایمیل زده میگه باید از طریق Representative اقدام کنم و یه فرم باید پر کنم بفرستم. میخواستم بدونم بقیه چیکار کردین؟ ایجنت معرفی کردین یا نه؟ اصلا اجباری هست به نظرتون؟

واسه اون بانک استیتمنت هم گفته نوت به پروندت اضافه کردیم که بدون بورس نمیای.
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری *** دانی که رسیدن هنر گام زمان است

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mah_pari نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این RMIT دوباره ایمیل زده میگه باید از طریق Representative اقدام کنم و یه فرم باید پر کنم بفرستم. میخواستم بدونم بقیه چیکار کردین؟ ایجنت معرفی کردین یا نه؟ اصلا اجباری هست به نظرتون؟

واسه اون بانک استیتمنت هم گفته نوت به پروندت اضافه کردیم که بدون بورس نمیای.
    چه جالب انگار به همه همینو زده، منم ازش سوال کزدم که فرق زمانیش چقدره که انقدر میگی فرق داره
    اگه جواب دادن میزارم
    من که اجنت بگیر نیستم
    آخه مثلا چه فرقی داره مثلا؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)