صفحه 9 از 81 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 804

موضوع: تحصیل در RMIT و مسایل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

پیش فرض پاسخ : تحصیل در RMIT و مسایل مرتبط

[QUOTE=mah_pari;1794853]سلام دوستان
    این RMIT دوباره ایمیل زده میگه باید از طریق Representative اقدام کنم و یه فرم باید پر کنم بفرستم. میخواستم بدونم بقیه چیکار کردین؟ ایجنت معرفی کردین یا نه؟ اصلا اجباری هست به نظرتون؟

واسه اون بانک استیتمنت هم گفته نوت به پروندت اضافه کردیم که بدون بورس نمیای.[/QUOT
    تازه اجبار نکرده که، گفته سریعتر پیگیری میشه
    Dear Hani,

Thank you for your email which has been passed on to us by the Scholarships Team.

Please be advised that we are currently experiencing lengthy delays in processing applications from direct applicants with Iranian citizenship due to additional assessment checks required. Please refer to my earlier email sent on October 22 and pasted below for your reference. We have recommended appointing an agent to represent your application, which should provide you with a faster outcome. To further process your application please contact an agent listed at the link provide below and arrange the completion of the necessary form.

Kind regards,
    Ishara

Member blueearth آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زیست

نه به منم ایمیل زده بود دوباره در جواب ایمیلم دیشب یه چیز تو همین مایه ها گفته بود!
    به من گفت Kindly note the advice given in our previous email regarding appointing an agent to represent your application.

تو پست قبلیم هم گفتم که من زنگ زدم به ایجنتشون یکیشون که پرت بود کلا اصلا میگفت 400 میلیون بدید براتوت اپلای میکنید گفتم بابا من اپلای کردم چی میگی تو؟
    اون دومی هم گفت کاری از دست من بر نمیاد وقتی اپلای کردید حالا من اشمب بهش ایمیل میزنم میگم از ایجنت هاتون بخار یبلند نمیشه هی میگی برید ملاقاتشون
    [QUOTE=amiirali;1794976]
    نقل قول نوشته اصلی توسط mah_pari نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این RMIT دوباره ایمیل زده میگه باید از طریق Representative اقدام کنم و یه فرم باید پر کنم بفرستم. میخواستم بدونم بقیه چیکار کردین؟ ایجنت معرفی کردین یا نه؟ اصلا اجباری هست به نظرتون؟

واسه اون بانک استیتمنت هم گفته نوت به پروندت اضافه کردیم که بدون بورس نمیای.[/QUOT
    تازه اجبار نکرده که، گفته سریعتر پیگیری میشه
    Dear Hani,

Thank you for your email which has been passed on to us by the Scholarships Team.

Please be advised that we are currently experiencing lengthy delays in processing applications from direct applicants with Iranian citizenship due to additional assessment checks required. Please refer to my earlier email sent on October 22 and pasted below for your reference. We have recommended appointing an agent to represent your application, which should provide you with a faster outcome. To further process your application please contact an agent listed at the link provide below and arrange the completion of the necessary form.

Kind regards,
    Ishara

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

400 میلیون؟!!!
    این ایمیل انتخاب نماینده رو 3 دفعه است داره برای من میفرسته. دو دفعه اول که جوابشو ندادم. دفعه سوم یه اقایی به اسم james ایمیل زد. به من گفت انتخاب که کردی یه فرم پرکن برامون بفرست. من فعلا ایمیل زدم که من میخوام مستقیما با rmit در تماس باشم و نمیخوام از طریق ایجنت باشه. احتمالا فردا جواب بده... ببینیم چی میشه.

ایران هم دو تا نماینده دارن ظاهرا. به اونا تماس نگرفتین ببینین چند میگیرن؟
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری *** دانی که رسیدن هنر گام زمان است

رشته و دانشگاه
    زیست

خ من با همون دو تا تماس گرفتم دیگه
    اولین موسسه دکتر هنری بود که اصلا خیلی برخورد بدی داشت و میگفتم من دارم بورس اقدام میکنم میگفت واسه چی استرالیا باید شما رو بورس کنه!!! گفتم بیا شاه میبخشه شاهزاده قلی نمیبخشه! گفتم بله شما راست میگی بعدش توی ادامه حرفاش اصلا چیزای بی ربطی میگفت میگفت باید 400 میلیون پول داشته باشین من براتون پذیرش میگیرم این از این
    با موسسه دوم هم زنگ زدم به من گفت این ایمیل رو زدن که محترمانه ردتون کنن ...به من گفت یه سال اخیر به ایرانی پذیرش نداده و به من گفت من الان پرونده دارم دستم یه ساله جوابش هنوز نیومده! بعدش هم گفت شما که اقدام کردید دیگه از ما کاری بر نمیاد و فرم و مرمی در کار نیست
    حالا من دارم به همین ایشرا هست اسمش نمیدونم امییل میزنم میگم من از نمایندگی هاتون این رو شنیدم اگر واقعا قصدتون فیل کردن همین الان بگید من خوشحالم میشم اگر الان بگید که الکی امیدوارم نباشم

نقل قول نوشته اصلی توسط mah_pari نمایش پست ها
    400 میلیون؟!!!
    این ایمیل انتخاب نماینده رو 3 دفعه است داره برای من میفرسته. دو دفعه اول که جوابشو ندادم. دفعه سوم یه اقایی به اسم james ایمیل زد. به من گفت انتخاب که کردی یه فرم پرکن برامون بفرست. من فعلا ایمیل زدم که من میخوام مستقیما با rmit در تماس باشم و نمیخوام از طریق ایجنت باشه. احتمالا فردا جواب بده... ببینیم چی میشه.

ایران هم دو تا نماینده دارن ظاهرا. به اونا تماس نگرفتین ببینین چند میگیرن؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط blueearth نمایش پست ها
    اولین موسسه دکتر هنری بود که اصلا خیلی برخورد بدی داشت و میگفتم من دارم بورس اقدام میکنم میگفت واسه چی استرالیا باید شما رو بورس کنه!!! گفتم بیا شاه میبخشه شاهزاده قلی نمیبخشه! گفتم بله شما راست میگی بعدش توی ادامه حرفاش اصلا چیزای بی ربطی میگفت میگفت باید 400 میلیون پول داشته باشین من براتون پذیرش میگیرم این از این
    با موسسه دوم هم زنگ زدم به من گفت این ایمیل رو زدن که محترمانه ردتون کنن ...به من گفت یه سال اخیر به ایرانی پذیرش نداده و به من گفت من الان پرونده دارم دستم یه ساله جوابش هنوز نیومده! بعدش هم گفت شما که اقدام کردید دیگه از ما کاری بر نمیاد و فرم و مرمی در کار نیست
    حالا من دارم به همین ایشرا هست اسمش نمیدونم امییل میزنم میگم من از نمایندگی هاتون این رو شنیدم اگر واقعا قصدتون فیل کردن همین الان بگید من خوشحالم میشم اگر الان بگید که الکی امیدوارم نباشم
    اوکی. نوشته بودین پرت بود فکر کردم توی شهر پرت استرالیا بوده ایجنتش

ایمیل بزنید که من با ایجنت هاتون تماس گرفتن و اینطور گفتن واسه همین ترجیح میدم خودم در تماس باشم مستقیم... البته راه حل خودتون هم بد نیست و اگه میخوان ریجکت کنن همین الان بهتر از چند ماه انتظاره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط blueearth نمایش پست ها
    من قبل اپلای با این دکتر هنری تماس گرفتم. یک جوری توی دلمو خالی کرد که نگو. دلال طرف فکر کنم. شما ایمیل زدید جوابش که اومد به مام بگین. وقتی خودمون می تونیم اپلای کنیم ایجنت کیلویی چند. یا سیاستاشون عوض می شه ایرانی می گیرن یا نمی گیرن اصلا.
    mamrez

Junior Member

سلام دوستان
    من واسه این دانشگاه از طریق ایجنت اقدام نکردم ولی برای QUT بهم گفت باید ایجنت مدارکتو تایید کنه که من زنگ زدم شرکت MYC خوب بود هم قیمتش هم برخوردشون. هم تهران شرکت دارند هم مالزی هم فکر کنم استرالیا
    تو سایت خودش که زده نمایندهRMIT هست از uni بپرسین اگه بود خوبه.

رشته و دانشگاه
    زیست

نقل قول نوشته اصلی توسط mamrez1835 نمایش پست ها
    من قبل اپلای با این دکتر هنری تماس گرفتم. یک جوری توی دلمو خالی کرد که نگو. دلال طرف فکر کنم. شما ایمیل زدید جوابش که اومد به مام بگین. وقتی خودمون می تونیم اپلای کنیم ایجنت کیلویی چند. یا سیاستاشون عوض می شه ایرانی می گیرن یا نمی گیرن اصلا.
    بابا اینا اصلا ایمیل جواب نمیدن
    یه تمپلیت اماده کردن هر دفعه ایمیلی میفرستی براتون اون رو میذار
    من براشون ایمیل زده صفحه تووضیح نوشتم که من با نمایندگی هاتون تماس گرفتم ال شده بل شده جیمبله شده بعد دوباره تو جواب نوشته
    Dear Applicant,

Thank you for your application to study at RMIT University.

As explained earlier, we strongly recommend appointing an RMIT Representative to streamline your application. This will allow you to utilise their knowledge and expertise of the university and visa process which will streamline your application at RMIT and hopefully provide you with a faster outcome. Your agent will also assist you further with documents you will have to submit. We look forward to you appointing an agent and

We thank you for your interest to study at RMIT University.

Kind regards,

James

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

کسی امروز ایمیلی در مورد این مسئله مربوط به ایجنت و این جور چیزا نگرفته؟ من یه سوالی ازشون پرسیده بودم که فرقش چیه که ایجنت بگیرم، زمانش چقدر فرق میکنه که شما میگید با ایجنت کارتون سریع پیش میره، که امروز بهم ایمیل داد این Ishara که با مدیرمون حرف زدم پروندتو گذاشتیم که ادامه بررسیش انجام بشه، حالا منظورشو نگرفتم!
    مگه قرار بود بررسی نشههههههههههههههه!!!!!!!!!!!!!!!! !

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amiirali نمایش پست ها
    کسی امروز ایمیلی در مورد این مسئله مربوط به ایجنت و این جور چیزا نگرفته؟ من یه سوالی ازشون پرسیده بودم که فرقش چیه که ایجنت بگیرم، زمانش چقدر فرق میکنه که شما میگید با ایجنت کارتون سریع پیش میره، که امروز بهم ایمیل داد این Ishara که با مدیرمون حرف زدم پروندتو گذاشتیم که ادامه بررسیش انجام بشه، حالا منظورشو نگرفتم!
    مگه قرار بود بررسی نشههههههههههههههه!!!!!!!!!!!!!!!! !
    پارسال که پرونده خیلی ها از جمله خودم رو اصلا بررسی نکردند. امسال هم احتمالا خیلی از بچه ها پروندشون بررسی نشه. به من هم امروز ایمیل زد james و گفت نوت به پروندت اضافه کردیم ولی دیگه نگفت میفرستند واسه بررسی یا نه. ته ایمیلش هم گفته بود خواهشا این ایمیل رو ریپلای نکن
    آخه چهار بار ایمیل زده بود برو ایجنت اپلای کن و من هر سری میگفتم میخوام دایرکت در تماس باشم. سری اخر هم گفتم که اگه اونایی که از ایجنت اپلای نمیکنن رو نمیخواین واسه ادمیژن و بورس بررسی کنین من خیلی خوشحال میشم که همین الان ریجکت کنین و تکلیفمون روشن شه. هر سری هم یه نفر ایمیل میزنه: Ishara، James، Armin کسانی بودند که به من ایمیل زدند تا حالا. دو روز پیش هم از استادم پرسیدم و تایید کرد به خاطر تحریما خیلی ها رو بررسی نخواهند کرد و گفت پرونده من رو هم نفرستادن پیشش هنوز و گفت حالا صبر کن شاید بفرستن چون تو اینجایی و ایران نیستی. بهش گفتم حالا نمیشه شما بری درخواست کنی بفرستن خیلی راحت گفت نه چون پروندت دست اوناست و هنوز ندادن به من!
    james این رو هم گفت که بررسی بورس با ادمیژن دو پروسه جداست و ربطی به ما نداره و لینک داد که اگه میخوای بورس اپلای کنی برو اپلای کن!! یعنی ممکنه یه نفر بورس بگیره ولی ادمیژن بهش ندن؟؟!!!!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)