صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 27 , از مجموع 27

موضوع: لیست مدارک مورد نیاز برای روادید بلند مدت همسر دانشجو در فرانسه

پیش فرض پاسخ : لیست مدارک مورد نیاز برای روادید بلند مدت همسر دانشجو در فرانسه

سلام

من در مقطع دکتری فرصت مطالعاتی 6 ماه گرفتم. میخوام همسرم رو هم ببرم.(بورسیه دانشگاه هستم). مدارکی که باید برای همسرم پر کنم چی چیز هایی هستن؟
    همون چک لیست رو باید برای همسرم هم پرکنم(مثلا نامه انگیزشی، رزومه و .....)؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

آیا همسر با ویزای همراه اجازه کار و تحصیل در فرانسه روداره یا باید از کشور خودش اقدام کنه؟
    اجازه کلاس زبان معمولی چطور؟

ممنون

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط mohajerirani نمایش پست ها
    آیا همسر با ویزای همراه اجازه کار و تحصیل در فرانسه روداره یا باید از کشور خودش اقدام کنه؟
    اجازه کلاس زبان معمولی چطور؟

ممنون
    ویزای همراه به دارنده اش اجازه کار نمیده. ولی قابل تبدیل به ویزای تحصیلی یا کاری هست. برای تبدیلش هم نیازی به اقدام از کشور مبداء نیست و کارها در پرفکتور خودتون انجام میشه
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Moderator

رشته و دانشگاه

این رو هم اضافه کنم:
    ضمناً با ویزای همراه مشکلی برای ثبت نام کلاس زبان (حتی معمولی -3/4 ساعت در هفته) ندارند
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

درود، ویزای همراه که برای همراه دانشجویان صادر میشود مانسیون Visiteur (بازدیدکننده) هست که این ویزا اجازه کار را اکیداً به دارندگان نمیدهد. برای تحصیل هم (خصوصاً تحصیلات دانشگاهی و دولتی رایگان) محدودیتهایی ایجاد میکند اما برای ثبت نام در موسسات زبان غیردولتی (که خصوصی و اصولاً با پرداخت هزینه هست) مشکل خاصی ندارد.
    بطور کلی اینطور در نظر بگیرید هرآنچه از خدمات دولتی رایگان یا service social و هزینه به دولت تحمیل میکند و یا بهره و منافع برای شخص ایجاد کند (اشتغال یا بیزنس برقرار کردن) که برای شخص درآمدزایی میکند، برای افراد با تیتر ویزتور ممنوع میباشد.
    موفق باشید.

سلام،
    من می‌خواستم برای ویزای همراه اقدام کنم،
    لیست مدارک خیلی گمراه کننده است و متأسفانه کسی راهنمایی نمی‌کنه
    اگه کسی در جریانه و بتونه به سوالای زیر جواب بده ممنون می‌شم
    آیا سوء پیشینه نیازه؟ (چون توی لیست مدارک نیست)
    آیا علاوه بر تمکن مالی خودم و حساب بانکیم نیاز هست که مدارک حقوقی والدینم و شناس نامه هاشون رو ترجمه کنم؟

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alipourmotlagh نمایش پست ها
    سلام،
    من می‌خواستم برای ویزای همراه اقدام کنم،
    لیست مدارک خیلی گمراه کننده است و متأسفانه کسی راهنمایی نمی‌کنه
    اگه کسی در جریانه و بتونه به سوالای زیر جواب بده ممنون می‌شم
    آیا سوء پیشینه نیازه؟ (چون توی لیست مدارک نیست)
    آیا علاوه بر تمکن مالی خودم و حساب بانکیم نیاز هست که مدارک حقوقی والدینم و شناس نامه هاشون رو ترجمه کنم؟
    1-بله عدم سوء پیشینه رو بگیرید و ترجمه اش هم همراهتون باشه
    2- اگه درآمد و تمکن مالی خودتون کفایت کنه نیازی به مدارک ساپورت خانواده نیست

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)