صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 38

موضوع: پیدا کردن کار برای برندگان لاتاری

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

پیش فرض پیدا کردن کار برای برندگان لاتاری

سلام به همه ی دوستان.
    من امسال برای لاتاری ثبت نام کردم،نخندینا،ولی اگه اوکی شد و تونستم ویزا بگیرم،برای پیدا کردن کار چطوری میشه اقدام کرد،
    من لیسانس مدیریت بازرگانی دارم و تا سال دیگه 4 سال میشه که کارمند بانک هستم،پس انداز معمولی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer - Software Eng

پیش فرض پاسخ : پیدا کردن کار در امریکا

سلام

روی این مسئله حساب نکنید که برنده می شید ( بعد از برنده شدن هم تضمینی ۱۰۰٪ برای گرفتن گرین کارت ندارید)
    ولی در صورت برنده شدن و گرفتن گرین کارت شما اجازه کار دارید و اگر معلومات زبان و تجربه و دانش تخصصی خوب و قابل قبول اون رشته رو داشته باشید می تونید کار پیدا کنید ( از طریق آگهی روزنامه - سایت های کاریابی - سایت رسمی خود شرکت ها و ....) و پیدا کردن کار برای کسانی که گرین کارت دارن خیلی راحت تر از کسانی هست که نیاز به ساپورتر H1 دارند ( در شرایط برابر)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیدا کردن کار برای برندگان لاتاری

سلام
    من گرین کارت برنده شدم.مهندس عمران هستم.سابقه کاری خوبی تو ایران دارم.ویزای آمریکا گرفتم.
    آیا می تونم با مدرکم توآمریکا کار کنم؟ اگه آره چجوری؟
    اگه کار نتونستم پیدا کنم میشه درس بخونم ؟ میشه واسه تحصیلم وام بگیرم از دولت؟
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

پیش فرض پاسخ : پیدا کردن کار در امریکا

بله،اصلا نمیشه روی قبول شدن لاتاری حساب کرد
    اخه فکرکنم سیستم بانکداری ایران باامریکا فرق داره.
    درنتیجه نمیدونم تخصص من اونجا کاربرد داشته باشه

Junior Member

پیش فرض بازار کار مهندس های عمران در آمریکا

سلام از بچه های ساکن آمریکا و خصوصا بچه های عمران سوال داشتم.
    بازار کار اونجا واسه کدوم گرایش بهتر(با داشتن گرین کارت).
    لطفا هر کی هر اطلاعاتی داره کمک کنه.

بصورت کلی پیدا کردن کار درست و حسابی بدون داشتن مدرک تحصیلی از آمریکا به نظر من یه مقدار مشکله (حداقل تو رشته های مهندسی).
    مساله مهم دیگه زبان هستش که باید زبانتون خوب باشه.
    مساله دیگه در مورد رشته های مهندسی مخصوصا در سطح لیسانس و فوق لیسانس اینه که واسه اکثر شغل ها باید امتحان FE بدین. واسه دادن این امتحان هم یا باید مدرک از آمریکا داشته باشین یا سابقه کار. نمی دونم که سابقه کار ایران رو قبول می کنن یا نه. البته مثل اینکه مدرک ایران رو هم می شه داد evaluate بکنن و قبول کنن ازتون خیلی مطمین نیستم.
    اینکه بازار کار تو کدوم گرایش بهتره اینجا در سطح لیسانس چون گرایش ندارن خیلی مهم نیست معمولا.

Junior Member

من لیسانسم نقشه برداریه ولی واسه ارشد سازه میخونم. به من خیلیا گفتن سازه اونجا کار نداره و بهتره رو همون نقشه برداری حساب باز کنم اما تا حالا کسی اط عمرانیای مقیم رو پیدا نکردم که صحت این قضیه رو ازش بپرسم.خیلی ممنون میشم اگه دوستان اطلاعات در اختیارم بزارن

نقل قول نوشته اصلی توسط sabakami نمایش پست ها
    من لیسانسم نقشه برداریه ولی واسه ارشد سازه میخونم. به من خیلیا گفتن سازه اونجا کار نداره و بهتره رو همون نقشه برداری حساب باز کنم اما تا حالا کسی اط عمرانیای مقیم رو پیدا نکردم که صحت این قضیه رو ازش بپرسم.خیلی ممنون میشم اگه دوستان اطلاعات در اختیارم بزارن
    اگه منظورت از سازه طراحی سازه فولادی و بتنی و این حرف ها است بصورت کلی دیگه پول خیلی تو این کارا نیست ولی با گرین کارد و آشنایی با آیین نامه های آمریکا می تونی یه کار معمولی پیدا کنی. ولی اگه نه بزنی تو کار نانوتکنولوژی و متریال این حرف ها اون خوبه. مباحث structural health monitoring خوبه الان ولی نانو از همه چیز بهتره.

Junior Member

من لاتاری برنده شدم و ارشد ریاضی دارم. معلمم. بنظرتون وضعیت کار اونجا برای من چطوریه؟ ضعیف خوب معمولی؟ ارزش داره هزینه کنم؟

دوستان بازارکار کامپیوتر و اینکه باچه تخصصی راحت تر و بهتر میشه کار کردراهم بگین.ممنون

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)