صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 38

موضوع: پیدا کردن کار برای برندگان لاتاری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیدا کردن کار برای برندگان لاتاری

سلام
    لطفاً درباره بازار کار برای فارغ التحصیلان حقوق از ایران هم توضیح فرمائید. آیا وکلای کانون وکلای دادگستری ایران امکان کار در امریکا را دارند ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

سلام .برای کسی که گرین کارت برنده شده و مدرک فوق لیسانس بیوتکنولوژی از یه دانشگاه معتبر مالزی داره ..تو یک سال اول می تونه کار پیدا کنه ؟؟ کدوم ایالتا بهترن ؟؟حقوق این رشته اونجا از چند شروع می شه ؟؟ چقدر مالیات ازش کم می شه ؟؟ همین ویژگی ها برای میکروبیولوژی چطوره؟؟؟ممنون اگه کسی پاسخ بده

سلام
    دوستی که فرمودند در بحث صنایع هوایی استخدام خیلی سخت است با فرض 1-داشتن گرین کارت و 2- دریافت پاسپورت آمریکایی این موضع همچنان پا برجاست یا خیر؟
    با تشکر

Junior Member

کسی هست که گرین کارد داشته باشه و اونجا مشغول آرایشگری باشه؟ حالا تو هر شهری یا ایالت
    فقط شرایطش و درآمدش رو خواستم بدونم چطوره

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط hoooda نمایش پست ها
    سلام .برای کسی که گرین کارت برنده شده و مدرک فوق لیسانس بیوتکنولوژی از یه دانشگاه معتبر مالزی داره ..تو یک سال اول می تونه کار پیدا کنه ؟؟ کدوم ایالتا بهترن ؟؟حقوق این رشته اونجا از چند شروع می شه ؟؟ چقدر مالیات ازش کم می شه ؟؟ همین ویژگی ها برای میکروبیولوژی چطوره؟؟؟ممنون اگه کسی پاسخ بده
    سلام
    شما جوابی‌ برای سوالتون گرفتین؟ منم دقیقا موقعیتم شبیه شماست. مستر بیوتکنولوژی از مالزی دارم و لاتاری ۲۰۱۷ قبول شدم. ممنون میشم اگه اطلاعاتی داشتین شیر کنین
    با سپاس

سلام دوستان...میخواستم ببینم برا سابقه کار حتما باید بیمه رد شده باشه یا اینکه نامه از صنفه کاری گرفته بشه کافیه؟

Junior Member

سلام دوستان
    با مدرک لوله کشی از فنی حرفه ای میشه اونجا کار پیدا کرد؟
    ممنون

Member mehrad0098 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک ت.مرکز

سلام من دانشجوی مکانیک هستم تو ایران و لاتاری برنده شدم میخام لیسانسم رو از اول بخونم . کار دانشجویی اونجا چطوره؟چقدر درامد داره؟

Junior Member

من رشته علوم ازمایشگاهی و ارشد ایمنی شناسی هستم.در لاتاری اسمم دراومده اگر بتونم ویزا بگیرم ایا مدرکمو اونجا قبول میکنن که بتونم باهاش کار کنم؟ایا مدرک وزارت بهداشت و علوم رو اونجا قبول میکنن؟

کدوم ایالت برای پیدا کردن فوری کار در رشته علوم ازمایشگاهی و همچنین زندگی خوبن؟
    ویرایش توسط mehrdadk25 : May 17th, 2016 در ساعت 09:12 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط shmshm نمایش پست ها
    کسی هست که گرین کارد داشته باشه و اونجا مشغول آرایشگری باشه؟ حالا تو هر شهری یا ایالت
    فقط شرایطش و درآمدش رو خواستم بدونم چطوره
    در ابتدا اشاره کنم که قوانین هر ایالت با ایالتهای دیگه ممکنه متفاوت باشه، خانم من کار آرایشگری و ناخن می کنه - در ایالت تکزاس - . برای انجام خیلی از کارها در اینجا بایستی لایسنس همین ایالت رو داشته باشید . در برخی مشاغل بدون داشتن لایسنس میتونید کار کنید ولی حداقل حقوق اون ایالت رو - حدود ساعتی 8 دلار در تکزاس- بهتون میدن و معمولا یه فرصت چند ماهه برای گرفتن مدرک یا همون لایسنس بهتون وقت میدن. در مورد آرایشگری و ناخن ، کار کردن بدون لایسنس ، غیرقانونی و مشمول جریمه هم برای صاحب سالن و هم برای شما میشه. - البته بعضی از کارفرماها به هر حال این ریسک رو میکنن و افرادی رو که کارشون خوبه رو با حداقل حقوق استخدام می کنند.-
    برای گرفتن مدرک آرایشگری، هم میشه به کالج رفت و هم به مدارس مخصوص آرایشگری ، و با توجه به تعداد ساعات کلاس بین 6 ماه تا یکسال و حتی بیشتر - بخصوص در کالج- زمان آموزش هست . اگر از ایران مدرک همراه با درج ساعات آموزش دارید ترجمه کنید و همراهتون بیارید ، بعضی مراکز قبولش میکنن و زمان آموزشتون کمتر میشه.
    Case No: 2015AS46** ------ Submit: Nov 2014 ------ Interview: May 2015

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)