صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 21

موضوع: ناپل : دانشگاهها، رنکینگ و رشته های تحصیلی، شهر، رفتارهای اجتماعی، قوانین، امنیت، ...

Junior Member Saman_60 آواتار ها

پیش فرض ناپل : دانشگاهها، رنکینگ و رشته های تحصیلی، شهر، رفتارهای اجتماعی، قوانین، امنیت، ...

خواهش می کنم در مورد شهر ناپل، خصوصاً دانشگاهها و رشته های آنها و رنکینگ جهانی شون، هرچی می دونید بذارید اینجا. شاید تاپیک خیلی گسترده و با موضوعات متنوعی باشه، ولی کمک می کنه کسی که به ادامه تحصیل، کار یا زندگی در اون شهر فکر می کنه، اطلاعات جامع که نه ، ولی نسبتاً خوبی رو یکجا از یک شهر داشته باشه.
    ممنون.
    موفق باشید.

پیش فرض پاسخ : ناپل : دانشگاهها، رنکینگ و رشته های تحصیلی، شهر، رفتارهای اجتماعی، قوانین، امن

بــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــله تار عنکبوت بست!
    خودم شروع می کنم.
    دوستان! خوب می دونم تنوع موضوعات این تاپیک زیاده و باعث پراکندگی اطلاعات می شه. شروع کنیم تا ببینیم موضوعات حول چه محوریه بیشتر، تا بعد سامونش بدیم.
    خودم با موضوع اسکان و اقامت شروع می کنم: از اونجا که بسیاری از دوستان وقتی می رن هنوز جای ثابتی پیدا نکردن، برای اقامت موقت این سایت رو معرفی می کنم، یه سری بزنین.
    www.bbplanet.com
    واسه همه جای ایتالیاست، ناپل رو سرچ کنین و مدت زمان اقامت، اماکنی که می خواین نزدیکتون باشه، قیمت و ... رو هم می تونین بدین و مناسب با شرایطتون یه جا پیدا کنین. شخصاً فکر می کنم گرونن همشون. اگه باز جاهای دیگه ای هم پیدا کنم می نویسم برای آیندگان.
    موفق باشید.

پیش فرض پاسخ : ناپل : دانشگاهها، رنکینگ و رشته های تحصیلی، شهر، رفتارهای اجتماعی، قوانین، امن

با سلام دوباره.
    لیست کامل دانشگاه های ایتالیا و رنکینگ اونها رو اینجا می تونید ببینید:
    www.webometrics.info/en/europe/italy%20‎
    دانشگاه های ناپل رو هم اونجا پیدا می کنید ( Federico II و L'orientale و ... )

نقل قول نوشته اصلی توسط Saman_60 نمایش پست ها
    با سلام دوباره.
    لیست کامل دانشگاه های ایتالیا و رنکینگ اونها رو اینجا می تونید ببینید:
    www.webometrics.info/en/europe/italy%20‎
    دانشگاه های ناپل رو هم اونجا پیدا می کنید ( Federico II و L'orientale و ... )
    از این سایت هم می تونین رنکینگ دانشگاهها رو ببینین :
    www.timeshighereducation.com

اینجا دقیق تر می تونین رنک دانشگاه رو با توجه به رشته تحصیلی مورد نظرتون ببینید.

Junior Member

سلام دوستان
    من دنبال دانشگاهی میگردم که رشته مکانیک "گرایش بایو" یا رشته bioengineering داشته باشه. پلی تکنیک میلان و تورین رو اینطور که دیدم ظاهرن ندارن

سلام.
    یه سایت خوب پیدا کردم که اطلاعات خوبی از ناپل داره: سایت شهرداری ناپل
    http://en.comuni-italiani.it/063/049/index.html
    هرجور اطلاعاتی داره: نقشه قسمتهای مختلف شهر، قطارا، سایتهای رسمی، شماره تلفن های ضروری، تصاویر، ویژگیهای جمعیتی، بقیه شهرهای کوچیک و بزرگ استان ناپل، ...

باز هم سلام.
    این هم یه سایت خوب دیگه برای کسب اطلاعات در مورد وضعیت آب و هوایی شهرهای ایتالیا و همینطور پیش بینی وضع هوای اونها در چند روز آینده ( و ناپل البته )؛ توی برنامه ریزی سفرهاتون به دردتون می خوره.

http://meteo.ansa.it/Regione.asp?Regione=4&Comune=063049

نقل قول نوشته اصلی توسط shanyj نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دنبال دانشگاهی میگردم که رشته مکانیک "گرایش بایو" یا رشته bioengineering داشته باشه. پلی تکنیک میلان و تورین رو اینطور که دیدم ظاهرن ندارن
    سلام.
    من می گردم. اگه چیزی پیدا کردم، همین جا پیام می ذارم. موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Saman_60 نمایش پست ها
    سلام.
    من می گردم. اگه چیزی پیدا کردم، همین جا پیام می ذارم. موفق باشید.
    سلام. پیدا کردم. این سایتها رو چک کنین:
    انجمن مهندسی پزشکی و بایولوژی ایتالیا ( A.I.I.M.B : associazzione Italiana di ingegneria medica e biologica )؛ این سایتش :
    http://www.ingbiomedica.unina.it/aiimb/bme.htm
    تو سایتش نگا کنین نوشته بولونیا، میلان، جنوا، فلورانس، پادوا، پاویا، پیزا، ناپل ( دانشگاه فدریکو دو )، رم ( ساپینزا )، تورین و تریسته سالهای قبل داشتن. تو همین سایت نوشته تو چه مقطعی و کجاها این رشته رو دارن. اینجا خوبه برای چک کردن.
    اینم سایت دپارتمان مهندسی پزشکی دانشگاه ناپل :
    http:// www.ingbiomedica.unina.it/ingbio . اینجا دیگه همه چی درمورد این رشته تو دانشگاه Federico II هست.
    برنامه تحصیل رشته مهندسی پزشکی تو ایتالیا رو براتون دانلود کردم ولی بلد نیستم بفرستمش. خودتون از همون سایت دانشگاه فدریکو دو ناپل می تونین بگیرین.
    اینجا
    www.international.unina.it همه چی به انگلیسی برای دانشجویان خارجی هست: کتابچه راهنمای تحصیل این رشته تو این دانشگاه، برنامه دوره دکتراش و ...

برای دانشگاه های دیگه : همون سایت اولی کامله خیلی. هرچی بخوای از همون جا می تونی پیدا کنی. دانشگاههای ارائه دهنده این رشته لیستشون هست، رو اسمشون کلیک کنین می ره تو سایت همون دانشگاه مستقیم تو دانشکده یا دپارتمان engegneria medica e biologica .
    موفق باشین.

سلام دوباره.
    و یک سایت خوب که موقع سفر کمکتون می کنه ساعت، روز و قیمت و ایستگاه های قطار همه شهرهای مهم ایتالیا ( و البته رم - ناپل ) رو چک کنین :
    https://www.lefrecce.it و www.trenitalia.com

همیشه خوش سفر باشین.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)