صفحه 73 از 81 نخستنخست ... 2363646566676869707172737475767778798081 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 721 تا 730 , از مجموع 809

موضوع: مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما

مكالمات الماني به روش نصرت بخوانيد تمام نيازهاي شما را در حد روزمره برطرف مي كنند.

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

سعی کنید از B1 با دیکشنریهای تک زبانه کار کنید. و از شروع B2 فقط باید ازین دیکشنریها استفاده کنید. با توجه به گستردگی معانی ِلغات و عبارات در آلمانی دیکشنریهای دوزبانه شما را به بیراهه میبرد.
    در نهایت هنگام نوشتن متن و فهمیدن متون چیزی جز دیکشنری آلمانی-آلمانی راهگشای نیست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما

سلام. اگه زبان انگلیسی تون خوبه به نظر من یکی از اپ های خیلی خوب duolingo میتونید امتحان کنید. روزانه خیلی باید وقت بذارید. میتونید از یوتیوب هم فیلم آموزشی ببیند.

دوستان من مدتیه که زبان آلمانی را با Rosetta stone شروع کردم. برای کسی که هیچی از زبانی که می خواد کار کنه نمیدونه عالیه. مثل زبون مادری می تونید یاد بگیرید. در همهی زمینه ها هم می تونید لغت یاد بگیرید و حرف بزنید. فقط بهتره که لغات و گرامر را در کنار یاد گیری یادداشت کنید. کسی هست که کامل این نرم افزار را کار کرده باشه؟ میخوام بدونم نهایتا میشه معادله چه سطحی را باهاش یاد گرفت.

Junior Member

دوستان سلام، برای یادگیری زبان آلمانی در سطح b2 چه قد زمان باید گذاشت؟ (یادگیری زبانم بد نیست و تافل ۱۰۵ دارم.)

نقل قول نوشته اصلی توسط danial0s نمایش پست ها
    دوستان سلام، برای یادگیری زبان آلمانی در سطح b2 چه قد زمان باید گذاشت؟ (یادگیری زبانم بد نیست و تافل ۱۰۵ دارم.)

امتحان پاس کردن 1 سال مداوم بخونید میشه ولی اینکه واقعا در این سطح باشید دو سال..

Junior Member

سلام
    برای رسیدن به مدرک اتمام سطح A2 چه قدر وقت لازم هست صرف بشه؟ سطح فعلی صفر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Jahanifar نمایش پست ها
    سلام
    برای رسیدن به مدرک اتمام سطح A2 چه قدر وقت لازم هست صرف بشه؟ سطح فعلی صفر.
    بستگی به زمانی که میزارید داره . ولی بطور متوسط ( مثلن با 3جلسه 90 دقیقه ای داخل هفته )یه چیزی حدود 5.6 ماه طول میکشه. میگم خیلی بستگی به زمانی که میزارید داره. من این زمان رو البته واسه کلاس خصوصی گفتم. داخل کلاس های گروهی و ترمیک نبودم و مطلع نیستم از وضعیت اونا.

Junior Member

سلام
    من میخوام المانی یادبگیرم در سطح c2 (برنامه من مهاجرت و اشتغاله و تحصیله) نمیدونم از کجا شروع کنم و با چه منابعی .جز کتابای اصلی با چه کتاب پادکست و... کار کنم بازه که براش قرار دادم 5 ساله است برای کلاسم من کرمانشاهم کدوم اموزشگاه یا مدرسی میشناسید که کارش خوب باشه؟.ممنون میشم راهنماییم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط mariyana7 نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام المانی یادبگیرم در سطح c2 (برنامه من مهاجرت و اشتغاله و تحصیله) نمیدونم از کجا شروع کنم و با چه منابعی .جز کتابای اصلی با چه کتاب پادکست و... کار کنم بازه که براش قرار دادم 5 ساله است برای کلاسم من کرمانشاهم کدوم اموزشگاه یا مدرسی میشناسید که کارش خوب باشه؟.ممنون میشم راهنماییم کنید
    شما در حد ب2 کلاس برید و بقیش رو خودتون بخونید چون بعید میدونم استاد در حد س 2 به غیر از تهران جای دیگه ای پیدا کنید

تو 5 سال برای رسیدن به س2 با برنامه ریزی خوب شدنی هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)