صفحه 79 از 81 نخستنخست ... 2969707172737475767778798081 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 781 تا 790 , از مجموع 809

موضوع: مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : یادگیری زبان آلمانی و معرفی کلاسهای آموزش زبان آلمانی

سلام میشه لینک نرم افزار خود آموز زبان آلمانی Rosseta Stone رو به من بفرستید

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_bahram666 نمایش پست ها
    دوست عزیز بهترین نرم افزار خود آموز آلمانی Rosseta Stone که به راحتی از صفر آلمانی را بسیار عالی بهتون آموزش میده و حتی تست نوشتاری و تست لهجه هم داره ، اگر به خواستید دانلود کنید بهم پیام بدید لینک دانلودش را براتون بفرستم .
    موفق و سر بلند با
    شید

سلام لینک Rosseta stone برای یادگیری زبان آلمانی رو میشه برام بفرستید. ممنونم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط Carlito-Brigante نمایش پست ها
    سلام. برای سطح صفر المانی (برای گسی که انگلیسیش عالیه) چه اموزشگاه هایی در تهران پیشنهاد میکنید؟
    موسسه ÖKF

کتابی که درس میده به مراتب قوی تر از منشن هست و تدریس اساتیدشون کیفیت بسیار بالایی داره

Junior Member vidreneh آواتار ها

میشه بگید نام کتابی که درس میدن چی هست؟
    سپاس

Junior Member

درود ; لطفا اساتیدی که اطلاع دارن یک مجموعه برای گرامر A1 , و یک مجموعه برای فراگیری سطح A1 معرفی کنن تا خریداری کنم.
    من تازه میخام شروع کنم; اما کلاس نمیرم ; انگلیسی رو به صورت خود خوان خوندم ; آلمانی رو میخام شروع کنم اما نمیدونم اولش باید چیکار کنم;
    برای شروع ویدیو های اشکان و سایت دویچه ووله بخش a1 رو دارم کار میکنم; از اساتیدی که مطلع هستن میخوام لطف کنن راهنمایی کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadking1 نمایش پست ها
    سلام لینک Rosseta stone برای یادگیری زبان آلمانی رو میشه برام بفرستید. ممنونم

لینکش رو برای من هم میشه بفرستید؟ ممنونم

فعلا برام نفرستادن، هر وقت فرستادن حتما براتون میفرستم

Junior Member

سلام به دوستان عزيز
    يادگيري کامل زبان آلماني براي گرفتن مدرک و تحصيل رايگان در آلمان، حدودا چقدر زمان نياز داره؟لطفا تجربه هاتونو بگيد متشکرم

Junior Member

باسلام
    از اونجایی ک ب به چند عامل متفاوت بستگی داره نمیشه مدت زمان دقیق گفت
    - نوع کلاس و روش کار استاد
    - وقت آزاد مفید شما برای خوندن خارج از کلاس
    - سطح زبان انگلیسی شما
    - استعداد و علاقه برای یادگیری ی زبان سخت
    در مجموع اگه تمام این عوامل در حد متوسط باشن میتونید در مدت حدود یک و نیم سال ب حد مورد نظر برسید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط saharmhdv نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزيز
    يادگيري کامل زبان آلماني براي گرفتن مدرک و تحصيل رايگان در آلمان، حدودا چقدر زمان نياز داره؟لطفا تجربه هاتونو بگيد متشکرم
    سلام
    با احتساب روزی ۴ ساعت (۲ تا ۹۰ دقیقه در واقع)، ۵ روز هفته، شما نیاز به حداقل ۹ و از اون بهتر ۱۲ ترم کلاس دارین (آ۱: ۲ ترم، آ۲: ۲ ترم، ب۱: ۲ ترم، ب۲: ۳ ترم، س۱: ۳ ترم) که هر ترم یک ماه هست. یعنی یک سال کلاس کاملا فشرده. اما از اونجایی که وسطش عید میشه، تابستون میشه، تعطیلی میفته و غیره، همون چیزی که دوستمون گفتن که ۱.۵ سال گفتن، معقول به نظر میرسه.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)